Zdjęcia | Oferta | Opinie 6

Adanti Studio fotografia i film ślubny, DRON, fotobudka id:19534

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (6)
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 22-02-2016
Liczba odwiedzin: 474

Oferta

W miesiącach od listopada do kwietnia na każde zlecenie foto+video udzielamy rabatu w wysokości 1000 zł!

Na wesela realizowane w dniach poniedziałek - piątek udzielamy rabatu w wysokości 1000 zł!

Filmowanie z powietrza (dron) w pakiecie z fotobudką tylko 990 zł!

Stwórzmy razem najpiękniejsze wspomnienia, które na zawsze będą Wam przypominać o tym wspaniałym dniu :) W wyjątkowy sposób utrwalę historię Waszej miłości i włożę ją w ramy pięknego albumu albo nowoczesnej fotoksiążki. Zadbam o dobrą atmosferę współpracy i jej doskonały efekt w postaci wyjątkowych zdjęć ślubnych. Pozwól oczarować się moim fotografiom.
Zawód fotografa ślubnego, który wykonuję zrodził się z pasji, potrzeby poznawania i bycia blisko innych osób. Jestem obserwatorem, uwielbiam wyłapywać detale i zależności niewidoczne na pierwszy rzut oka. Dlatego podczas dnia ślubu jestem w swoim żywiole. Łapię i utrwalam chwile, dążę do tego, by moje obrazy były niebanalne i poetyckie.

Posiadane doświadczenie pozwala mi przewidywać sytuacje i jednocześnie pracować dyskretnie.
Reportaż ślubny ma na celu dokumentację najważniejszych wydarzeń z dnia ślubu. Jednak szablonowe przedstawienie wydarzeń to za mało, zdjęcia ślubne muszą pokazać emocje, wzruszenie i momenty niewidoczne dla Pary Młodej. Dlatego zawsze staram się, aby reportaż z dnia ślubu wraz z sesja plenerową tworzył opowieść o Was.Jako fotograf ślubny wiem, że każda Para Młoda jest inna, ponieważ każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego bardzo mi zależy, aby moja praca spełniła oczekiwania Pani Młodej i Pana Młodego.

Ofertę zawsze buduję indywidualnie. Miejsce i charakter sesji plenerowej oraz opcjonalnej sesji narzeczeńskiej zawsze określamy wspólnie, jestem tutaj otwarty na wszelkie pomysły zakochanej Pary.
Z każdą Parą podpisuję umowę, w treści której wspólnie określamy najważniejsze informacje dotyczące zakresu pracy. Zdjęcia ślubne umieszczone w albumie, podobnie jak pozostałe fotografie, są starannie selekcjonowane i edytowane.
Zdjęcia i fotografie ślubne są najwspanialszą pamiątką na całe życie z uroczystości ślubnej i organizowanego po ślubie wesela. Wykonuję zdjęcia z kobiecą wrażliwością i z artystycznym zacięciem.

W każdej osobie, którą fotografuję staram się dostrzec coś pięknego, wyjątkowego, a także naturalność. W fotografii ślubnej bardzo ważnym motywem jest uchwycenie piękna chwili i emocji.

Jeśli ktoś zamówi z oferty mojej plener, to gwarantuję z cała odpowiedzialnością, że będą to nie tylko wyjątkowe, piękne i naturalne zdjęcia, ale również będzie to świetna przygoda i zabawa. Zrealizuję dla was zarówno romantyczne, bajeczne wizje jak i szalone, ekstrawaganckie.
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą filmu ślubnego:

wesele z klasą-kamerzysta na wesele Częstochowa - adanti

Specjalizacja:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów
  • 4 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Adanti Studio fotografia i film ślubny, DRON, fotobudka id:19534
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Basia i Paweł
Basia i Paweł
(5)
Dodano: 06-03-2016
Data imprezy: 20-06-2015
Współpracę z Panem Tomaszem wspominamy bardzo dobrze. Przed ślubem przygotował nas do ceremonii, omówił wszystkie ważne momenty, służył dobrą radą. Nagranie było szybko, w świetnej jakości i z czystym dźwiękiem. Pełen profesjonalizm. Polecamy :)
Roksana i Grzegorz
Roksana i Grzegorz
(5)
Dodano: 05-03-2016
Data imprezy: 02-08-2014
Dziękujemy za profesjonalną i miłą obsługę. Film został świetnie zrealizowany. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty naszej uroczystości. Czujnemu oku kamery nie umknęła żadna z ważnych chwil. Całość materiału została zmontowana w znakomity sposób w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Zabezpieczona internetowa wersja filmu ułatwia udostępnienie materiału znajomym. Ulotne chwile zostały uwiecznione na ogromnej ilości zdjęć o świetnej jakości, a każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Wyczerpująca sesja plenerowa zaowocowała pięknym albumem. Całość materiału będzie stanowiła dla nas wyjątkową pamiątkę. Dziękujemy również za wiele cennych wskazówek jakie otrzymaliśmy przed uroczystością, dzięki którym mogliśmy jeszcze bardziej cieszyć się naszym dniem. Z przyjemnością polecamy.
Klaudia i Sławek
Klaudia i Sławek
(5)
Dodano: 05-03-2016
Data imprezy: 13-06-2015
Wybraliśmy studio Adanti w ciemno, braliśmy pod uwagę zdjęcia jakie mogliśmy obejrzeć na stronie jak i w albumach przy spotkaniu oraz podejście Pana Tomasza i Pani Magdy do całej tej sprawy. Nie zawiedliśmy się. Pani Magda okazała się bardzo sympatyczną osobą która "cyka" bardzo ładne zdjęcia. Należy podkreślić iż stawia na jakość a nie na ilość :) Odrobina cierpliwości w plenerze zaowocowała pięknymi zdjęciami. W tym jakże zabieganym okresie czasu polecamy Wam studio Adanti! Świetna współpraca a do tego atrakcyjna oferta cenowa - nic tylko brać śluby i zapisywać się na sesję :) Pozdrawiamy
Iwona i Łukasz
Iwona i Łukasz
(5)
Dodano: 02-03-2016
Data imprezy: 22-08-2015
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Adanti każdej młodej parze ze względu na bardzo dobry kontakt i cenne wskazówki. Zarówno nagranie, jak i zdjęcia, zostały wykonane bardzo profesjonalnie, a czas realizacji jest stosunkowo krótki. Dodatkowym atutem jest możliwość umieszczenia filmu na stronie internetowej, co znacznie ułatwia przekazywanie nagrania rodzinie czy znajomym. Pozdrawiamy Iwona i Łukasz
Marta i Rafał
Marta i Rafał
(5)
Dodano: 22-02-2016
Data imprezy: 04-07-2015
Przede wszystkim chciałabym podziękować za bardzo ładny film oraz zdjęcia z naszego wesela jak i sesji plenerowej. Polecam ADANTI bez żadnego ale. Pełen profesjonalizm, konkretność co czasem pomaga młodej parze ale i też cierpliwość. Na pewno każda młoda para wśród naszych znajomych dowie się o ADANTI. Pozdrawiamy serdecznie!
Marta i Sebastian
Marta i Sebastian
(5)
Dodano: 22-02-2016
Data imprezy: 05-09-2015
Współpraca z Panem Tomaszem to czysta przyjemność. Film spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przed weselem ustaliliśmy wszystkie szczegóły a także otrzymaliśmy wskazówki, bez których uwiecznione chwile nie byłyby tak piękne. Do największych plusów należy również stosunek jakości wykonanego materiału do jego ceny. Pan Tomasz jest osobą bardzo elastyczną w tej kwestii, co oznacza, że każda para znajdzie coś dla siebie.

Dane kontaktowe

Adanti Studio fotografia i film ślubny, DRON, fotobudka
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-224

Nowe ogłoszenia