Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Slubna Lovely Time, Poznań - zdjęcie 1
Agencja Slubna Lovely Time, Poznań - zdjęcie 2 Agencja Slubna Lovely Time, Poznań - zdjęcie 3 Agencja Slubna Lovely Time, Poznań - zdjęcie 4 Agencja Slubna Lovely Time, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Slubna Lovely Time id:24125

Poznań, wielkopolskie

O nas

Lovely Time to poznańska agencja ślubna, stworzona przez zespół osób, od lat zajmujących się organizacją ślubów, przyjęć weselnych i uroczystości rodzinnych. Wyróżnia nas nie tylko pasja i zaangażowanie, ale przede wszystkim indywidualne podejście do naszych Klientów. Dlatego jeżeli szukacie nieszablonowych rozwiązań takich jak wesele w plenerze, na dachu wieżowca, czy przyjęcie na statku, a może jesteście tradycjonalistami i chcielibyście zorganizować klasyczne wesele w pięknym pałacu, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Naszym celem jest maksymalne odciążenie Młodej Pary, tak aby spokojnie mogła cieszyć się tym najważniejszym dniem w życiu. W zależności od Państwa preferencji możemy zająć się kompleksową organizacją ślubu lub zaproponować tylko wybrane usługi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę Koordynacji Dnia Uroczystości, którą można również zamówić oddzielnie.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy trzy pakiety usług:
1. Pakiet konsultacje ślubne - Minimum 3 godzinne spotkanie z konsultantem ślubnym, podczas, którego omawiamy szczegółowo przygotowania do Waszego ślubu, sporządzamy wspólnie kosztorys uroczystości oraz szczegółowy plan przygotowań.
Podczas spotkania Przedstawimy Wam cenne wskazówki i porady co uczynić aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Zaproponujemy Wam pomysły na organizację uroczystości np. motyw przewodni, styl uroczystości itp. Pomożemy Wam skomponować menu weselne, podpowiemy jakie dekoracje i atrakcje weselne będą najbardziej odpowiednie, a także przedstawimy Wam wiele innych cennych porad.
Po spotkaniu otrzymacie od nas planner weselny wraz z kalendarzem przygotowań ślubnych, które zdecydowanie ułatwią Wam przygotowania do tego wyjątkowego dnia.
Na spotkaniu przedstawimy Wam listę firm z którymi współpracujemy (nie pośredniczymy w kontakcie z nimi), dzięki temu otrzymujecie dostęp do sprawdzonych i profesjonalnych podwykonawców.
W trakcie całych przygotowań konsultant ślubny jest do Państwa dyspozycji, jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości lub zwyczajnie potrzebujecie szybkiej porady możecie kierować do nas Wasze zapytania mailowo lub telefonicznie, dzięki temu przez cały okres przygotowań ślubnych macie wsparcie profesjonalisty.
2. Pakiet Koordynacja w dniu ślubu - Nasza praca zaczyna się ok. 2 miesięcy przed weselem spotkaniem z młodą parą i omówieniem szczegółowego scenariusza uroczystości ślubu i wesela według wcześniejszych założeń Klientów.
Od tego momentu nieprzerwanie czuwamy nad przygotowaniami do ślubu i wesela co obejmuje w szczególności:
*Spotkanie organizacyjne z podwykonawcami zatrudnionymi wcześniej przez Klientów (restauracja, zespół/DJ, konferansjer, fotograf, kierowca itp.) potwierdzenie scenariusza uroczystości.
*Odbiór i dostarczenie do miejsca przyjęcia druków ślubnych: winietek, tablicy z rozsadzeniem gości, prezencików, księgi gości itp. Czuwanie nad prawidłowym rozstawieniem materiałów.
*Koordynacja pracy florysty w miejscu ślubu i przyjęcia weselnego, odbiór bukietu ślubnego dostarczenie we wskazane miejsce, rozdanie gościom płatków do posypywania po uroczystości zaślubin, dekoracja auta weselnego itp.
*Opieka nad gośćmi weselnymi pomoc w bieżących problemach itp.
*Koordynacja podczas przyjęcia weselnego, pilnowanie wcześniej ustalonego scenariusza, czuwanie nad pracą obsługi restauracji, zespołu/Dj, konferansjera itp., bieżące rozwiązywanie sytuacji nagłych i problematycznych.
*Ostateczne rozliczenia z podwykonawcami, restauracją, rozliczenie alkoholu i dodatkowych kosztów.
*W niespodziewanych sytuacjach pozyskanie wykonawców zastępczych
3. Pakiet Organizacja ślubu i wesela- W tym pakiecie konsultant ślubny jest z Państwem od początku przygotowań do ślubu i wesela.
Skład pakietu ustalamy indywidualnie, dopasowany jest on do Państwa potrzeb i może obejmować kompleksową organizację ślubu i wesela wraz z koordynacją w dniu uroczystości lub tylko wybrane usługi. Sami decydujecie, który z poniższych elementów organizacji wesela chcecie zlecić Agencji ślubnej np.: Poszukiwania Sali weselnej, Organizacja przyjęcia weselnego, Zaproszenia i papeteria ślubna, Dekoracje ślubne i weselne, Reportaż foto/video, Oprawa muzyczna I wiele innych..
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela przez Agencję ślubną pozwala na uzyskanie maksymalnych dostępnych rabatów, zapewnia opiekę konsultanta ślubnego przez cały okres przygotowań ślubnych oraz zapewnia minimalizację stresu i czasu poświęconego na organizację ślubu i wesela marzeń.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

liczba odwiedzin: 1480

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie