Zobacz zdjęcia (6)
Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska, Warszawa - zdjęcie 1
Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska, Warszawa - zdjęcie 2 Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska, Warszawa - zdjęcie 3 Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska, Warszawa - zdjęcie 4 Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska, Warszawa - zdjęcie 5
Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 6

Akademia Tańca Monika Sołowiej - Sulewska id:20977

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
502-339...

O nas

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec
  • walc angielski
  • walc wiedeński
  • cha cha
  • rumba
  • samba
  • tango

Tradycyjnie zabawę weselną rozpoczyna pierwszy taniec Pary Młodej. Koncentruje uwagę wszystkich gości, ale też buduje wspólne wspomnienia świeżo upieczonych małżonków. Jest ważną częścią tradycyjnej zabawy weselnej, dlatego ważne jest aby wypadł dobrze. My pomagamy Wam stworzyć idealne wspomnienie i przygotować wspaniałe otwarcie hucznej biesiady.


Zapraszamy na kursy tańca i lekcje indywidualne.


Na kursach tańca pierwszym tańcem jest walc angielski. Wybraliśmy ten taniec, bo jest duży wybór pięknych utworów do których można zatańczyć walca, krok podstawowy jest prosty i na jego bazie można zbudować atrakcyjną choreografię, przeplatając ją ciekawymi figurami i pozami. i przede wszystkim ma wolne tempo, dzięki czemu łatwo można sobie poradzić z zatańczeniem nawet trudnych figur.


Najbardziej polecanym przez nas kursem i najchętniej wybieranym przez pary, jest kurs dla narzeczonych intensywny z rozszerzonym programem nauczania. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, co znacznie przyspiesza proces nauczania. Na tym kursie oprócz walca angielskiego, nauczane są kroki taneczne do muzyki, do jakiej będą bawić się goście na Waszym weselu. Do szybkiej muzyki pop i disco proponujemy disco sambę, do wolniejszej – disco swinga, pokazane będą kroki podstawowe i kilka prostych figur, dodatkowo krok podstawowy do walczyka i rock’n’rolla.
Z naszego doświadczenia wiemy, że nauka dodatkowych tańców ma bardzo korzystny wpływ na naukę tego najważniejszego tańca, walca angielskiego.


W naszej ofercie mamy również kursy z rozszerzonym programem nauczania, które odbywają się raz w tygodniu oraz kursy tylko z walcem angielskim.
Kursy tańca dla narzeczonych, to nauka tańca w grupie innych par, które przygotowują się do tej samej ceremonii weselnej. Takie towarzystwo bardzo dopinguje do nauki i jednocześnie pomaga pozbyć się stresu, który towarzyszysz występom przed publicznością.

Dla par, które chcą wybrać swój wyjątkowy utwór muzyczny, inny niż walc angielski, zależy im na indywidualnej choreografii lub po prostu nie mogą uczęszczać na regularne zajęcia proponujemy lekcje indywidualne. Pary, które ukończyły kurs tańca dla narzeczonych, mogą na dodatkowej lekcji doszlifować poznaną choreografię i dodać do niej indywidualne rozwiązania choreograficzne.

Nawet jeżeli nigdy nie tańczyliście i nie macie pewności czy sobie poradzicie, nasi instruktorzy pokażą Wam wszystko od podstaw i umożliwią skuteczną naukę w stawianiu kroków oraz poprowadzeniu partnerki. Profesjonaliści chętnie zdradzą tajemnice, dzięki którym taniec będzie wyglądał efektownie, a także podpowiedzą jak skutecznie stawiać kroki i dobrze czuć się nawet w sukni ślubnej czy garniturze. Do każdej pary podchodzimy w pełni indywidualne, dzięki czemu efekty przychodzą łatwo i szybko, a narzeczeni nie muszą spędzać setek godzin na parkiecie, aby wszystkiego się nauczyć. Pragniemy działać tak, aby ani wysokie obcasy, ani śliska podłoga nie były elementami, które miałyby przeszkodzić Wam w weselnej zabawie.

Nasza nauka walca angielskiego to nie tylko stawianie kroków, ale również możliwość poznania innych par, które również planują weselę i zawarcie nowych znajomości. W naszych kursach udział biorą ciekawi ludzie, którzy chętnie wymienią się swoimi doświadczeniami, nie tylko tanecznymi. Pozwoli to na zdobycie jeszcze większej motywacji do nauki i sprawi, że kurs będzie jeszcze bardziej wartościowym doświadczeniem.

Oferta

Oferta nr 1

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, ul. Puławska 73/75 , 02-595, woj. mazowieckie
502-339...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2451
Zadzwoń
502-339...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie