Zobacz zdjęcia (5)
Akrobatyka i taniec w duecie na Twoje wesele, Legnica - zdjęcie 1
Akrobatyka i taniec w duecie na Twoje wesele, Legnica - zdjęcie 2 Akrobatyka i taniec w duecie na Twoje wesele, Legnica - zdjęcie 3 Akrobatyka i taniec w duecie na Twoje wesele, Legnica - zdjęcie 4 Akrobatyka i taniec w duecie na Twoje wesele, Legnica - zdjęcie 5
1 / 5

Akrobatyka i taniec w duecie na Twoje wesele id:29808

Legnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Prosimy o kontakt telefoniczny, może być to nawet SMS - szybsza odpowiedź.
Sami jesteśmy parą i sami wiemy jak ważne jest TEN dzień.
Oferujemy akrobatyczne show, z elementami tańca. Dwie osoby tworzące z siebie efektowne figury akrobatyczne pomieszane z ruchem ciała, gibkością i skocznością.
Oferujemy występ, który ma na celu poruszyć widza siłą, jaką trzeba włożyć w wykonanie pewnych figur. Zwolnione tempo daje czas na zapamiętanie i wkręcenie się w poważny klimat między dwojgiem ludzi. Ona tańczy, porusza gibkością, on skacze salta i porusza odwagą, raz tworzą ten świat razem, raz osobno. 5 minut, a tak dużo może zdarzyć.
Drugi występ, który oferujemy jest typowo romantyczny. Opiera się na zaufaniu i równowadze w związku, jak i w prezentowanych pozycjach akrobatycznych. Miłość, która działa jak przyciągający magnes, kiedy wiesz, że to ten jedyny/ta jedyna.
Na zlecenie możemy wykonywać występ opierający się na tym, na czym sobie zażyczycie. Występy mogą trwać do 10 minut. Mogą zawierać ze sobą elementy tańca, jak i figur akrobatycznych, z ogniem, wtedy show będzie musiało odbywać na otwartym terenie.

Zapraszamy do kontaktu! Osobiście na maila możemy podesłać nagrania.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Legnica, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2801

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie