Zobacz zdjęcia (4)
AKWEN- Imprezy Dwujęzyczne Polsko-Niemieckie, Sosnowiec - zdjęcie 1
AKWEN- Imprezy Dwujęzyczne Polsko-Niemieckie, Sosnowiec - zdjęcie 2 AKWEN- Imprezy Dwujęzyczne Polsko-Niemieckie, Sosnowiec - zdjęcie 3 AKWEN- Imprezy Dwujęzyczne Polsko-Niemieckie, Sosnowiec - zdjęcie 4
1 / 4

AKWEN- Imprezy Dwujęzyczne Polsko-Niemieckie id:11555

Sosnowiec, śląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie
  • płyta DEMO audio
  • płyta DEMO video

W składzie:

  • Liczba osób: 3

PROWADZIMY IMPREZY DWUJĘZYCZNE POLSKO-NIEMIECKIE
Jeżeli zdecydujecie się zaprosić zespół AKWEN na swoją zabawę weselną,możecie być pewni doskonałej zabawy oraz tego że goście rzadko będą mieli chwilę na odpoczynek. Nie gramy schematycznie dla nas każde wesele jest inne. Bloki taneczne składają się z min.5 utworów ale ostateczna ich ilość zależy od sytuacji na imprezie. Goście weselni bardzo lubią sobie pośpiewać przy stołach więc często wykorzystujemy ten fakt podczas wesela. Zawsze staramy się nawiązać jak najbliższy kontakt z publicznością bo to bardzo ułatwia nam pracę i tworzy miłą atmosferę na zabawie. Piosenkę na pierwszy taniec wybiera Młoda Para. Nie ma konieczności sugerować się naszymi propozycjami. Jesteśmy w stanie przygotować dowolny utwór, jeżeli tylko zostaniemy o tym odpowiednio wcześniej powiadomieni.

Opinie (1)

AKWEN- Imprezy Dwujęzyczne Polsko-Niemieckie id:11555
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
B&A
5.00
 / 5
Data dodania: 21-01-2014

W związku z imprezą okolicznościową w części dalszej zwaną Weselem :) :) :) która odbyła się dnia 14 września roku 2013 w Restauracji "Leśna" w Sosnowcu uprzejmie donosimy :) że wszyscy już powrócili z "ekstremalnej podróży w kosmos" :) i objeżdżając wszystkie kraje świata łącznie z Mozambikiem ;) poza tym drepcząc w "ogródkowym świecie krasnoludków" co najważniejsze - międzynarodowy dialog: polsko - niemiecko - włoski, który stał na najwyższym poziomie, przysporzył nam bezgranicznej radości, uśmiechu!! Aranżacje muzyczne, wokal, pomysłowość - nic dodać, nic ująć!! I właśnie za to (a nawet i jeszcze więcej gdyż nie da się wszystkiego opisać - to trzeba przeżyć) z ogromnymi wyrazmi szacunku chcieliśmy podziękować za tak fantastyczną oprawę muzyczno - wokalną naszego wesela!!

Polecamy wszystkim!!

Najlepszy zespół w Unii Europejskiej!!

PS. Pozdrowienia od Młodych
PS. Pozdrowienia od Christopha
PS. Zdjęcia oraz materiał filmowy dostarczymy

Kontakt

Adres: Sosnowiec, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2152

Popularne miasta w okolicy