Zespół Weselny HIBA BAND - Wodzirej, Wokal damsko - męski, gitr. saks id:14593

od 3800 do 4400 zł / dzień
Katowice, śląskie
(37)
Dodaj opinię
501-437...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(32) 209...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4
Zapraszamy serdecznie Wszystkich na naszą próbę otwartą 21 01 2019 (pon.) od godz. 18:30 w Mysłowicach. Prosimy o zapisywanie się (ilość miejsc ograniczona) ( podamy adres MCK ). Zapisy prowadzimy do Niedzieli 20.01.2019 lub do wyczerpania miejsc. Prosimy również upewnić się, że termin wesela/imprezy jakim Państwo jesteście zainteresowani mamy aktualnie wolny. Odpowiemy na wszystkie Państw pytania i ew. sugestie weselne. Zanim Zdecydujecie może warto nas zobaczyć i posłuchać na żywo. Pozdrawiamy i do Zobaczenia!!!

Zespół muzyczny „HIBA BAND” – to zespół na Twoje Wesele! Posłuchaj Nagrań i naszych wykonań a przekonasz się, że możemy uświetnić Wasze Wesele, które dla gości będzie wyjątkowe i z klasą - zapamiętane oraz wspominane przez wiele lat.To co nas wyróżnia z pośród wielu zespołów to wyjątkowy vokal / Olka i Adam /, świetny gitarzysta / Krzysiek /, zw. polskim Carlosem Santaną, wirtuoz saksofonów i klarnetu / Zibi / i doświadczony Wodzirej - Frontman / Adam /, którego nie zastąpi najlepszy sprzęt / muzyka oraz możliwość wyboru utworów z naszego szerokiego repertuaru (obecnie ok.1000 utworów i piosenek), które Państwa zdaniem powinny zostać wykonane podczas Wesela.
Gramy na "Wyprowadzenie" i "Błogoslawieństwo" w składzie akustycznym.
„HIBA BAND” to zespół, który na rynku istnieje od ponad 15 lat bawiąc gości w rytm muzyki tanecznej: disco, rock, pop, disco polo, bluesa, klasycznej, jak również biesiadnej i religijnej. Zespół w repertuarze posiada utwory w gwarze śląskiej i góralskiej. Wykonują utwory polskie jak i zagraniczne. Należy także wspomnieć, że zespół ten świetnie sprawdza się jako konferansjer na imprezach międzynarodowych (istnieje możliwość tłumaczenia na język angielski i rosyjski).
Zespół „HIBA BAND” gra w dwóch składach. Pierwszy to ekonomiczny – podstawowy. W składzie tym usłyszymy wokalistkę Olę, która przygrywa na instr. perkusyjnych, jak również Adama – klawiszowca, wokalistę i wodzireja w jednej osobie oraz rewelacyjnego gitarzystę Krzyśka. Skład ekonomiczny często jest powiększany (na życzenie klienta) o skład instrumentalny reprezentowanego przez doskonałego saksofonistę i klarnecistę Zbyszka. Ponadto zespół współpracuje z czarnoskórym wokalistą – Nigeryjczykiem KC, który był uczestnikiem programu „łowiącego” talenty wokalne X-Factor, a który obecnie zamieszkuje miasto Katowice. W usłudze Nagłośnienie, Oświetlenie Sceniczne oraz NOWOŚĆ Dekoracja Światłem Ścian Sali Weselnej - gwarantujemy zachwyt gości nie tylko MUZĄ ale także znakomitym klimatem wizualnym, który na długo pozostanie w wspomnieniach. Dodatkowo (na życzenie) oferujemy PIERWSZY TANIEC W CHMURACH, nowoczesny ciężki dym z suchego lodu wytwarzany z najlepszej maszyny na rynku Chauwet - Nimbus.

Na życzenie Młodej Pary wokalistka może zaśpiewać klasyczne 3 pieśni sakralne podczas uroczystości zawarcia związku małżeńskiego w kościele lub USC, min. Ave Maria, Ave Verum, Magnificat, Ofiaruję Tobie Panie Mój, Alleluja - pol. wersja ślubna.

Zespół „HIBA BAND” to pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej imprezy zarówno w zakresie doboru repertuaru jak i propozycji przebiegu zabawy weselnej. W czasie przerw tanecznych zespół prowadzi wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy, a po północy tradycyjnie oczepiny i zabawy oczepinowe, które nie wychodzą poza granice dobrego smaku i stylu. Należy również wspomnieć, że zespół potrafi świetnie bawić gości przy stołach.

Zespół ten posiada wiele zalet, które odgrywają ważną rolę. Jedną z nich jest mobilność – kapela wraz ze sprzętem muzycznym może dotrzeć w różne rejony naszego kraju oraz Unii Europejskiej. Grali między innymi w województwach dolnośląskim, lubelskim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, pomorskim, wielkopolskim, śląskim, świętokrzyskim, zachodniopomorskim.
Zagraniczny występ miał miejsce, min. w Pradze, Berlinie, Feldkirsch'2016 - dla Polonii Austrii w Alpach.

Zespół zdobył wyróżnienie podczas koncertu finałowego III Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych - Kuźnia Raciborska 2014.

Zespół „HIBA BAND” cieszy się bardzo dobrą opinią wśród osób, które bawiły się na weselach i imprezach z ich udziałem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zespołu i zapoznać się ze szczegółami oferty- zapraszamy na naszą stronę.

Nasze wieloletnie doświadczenie, szeroki repertuar, opinie zadowolonych Par Młodych oraz to, że zawsze wykonujemy usługi muzyczne "na trzeźwo" i "do końca" są Gwarantem udanego Wesela i dobrej zabawy wszystkich gości.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Zespoły weselne Katowice

Oferta

Oferta nr 1
od 3800 do 4400 / dzień
Od 01 01 2019 Honorarium za uslugi muzyczne wynosi;
- TRIO Duet Vokalny Damsko - Męski z Gitarzystą 3800,00 zł + Poprawiny 1600,00 zł
- Kwartet j/w + Saksofonista 4400,00 + 1900,00 zł
Honorarium dotyczy: Wesele 12 godz. od wejścia Pary Młodej na salę, Poprawiny 8 godz.+ ewentualne dopłaty 200 zł/godz
W p/w honorarium jest wliczony dojazd wraz z sprzętem muzycznym i oświetleniem scenicznym do 70 km. od Katowic + ewentualne dopłaty 2,00 zł / km naliczane w jedna stronę np.100 km od Katowic - dopł. transp wynosi 60,00 zł.

Urodziny, Prymicje, Jubileusze, Festyny - od 1000,00 zł
Imprezy w całej UE 1200 E + ew. koszty dojazdu p/w 1100 km.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (37)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Zespół Weselny HIBA BAND - Wodzirej, Wokal damsko - męski, gitr. saks id:14593
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 37 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
R
Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-12-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 05-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Profesjonalny zespół
Szeroki repertuar
Umiejętności i zaangażowanie na wysokim poziomie
Swietny wokal
Dajemy 10 pkt na 10 możliwych
Polecam wszytkim
Adam
05-01-2019
Bardzo Dziękujemy, Wesele zorganizowane na wysokim poziomie...zabawa była przednia i nam się dobrze grało. Pozdrowienia dla Wiciego. Jeszcze jeden i jeszcze raz...Wszystkiego Najlepszego!!!
A
Anita i Kail
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Będzin
Data dodania: 05-10-2018
Ogólnie nie wpisuję komentarzy na forach ale zagrali tak dobrze na naszym weselu, że musiałem ich pochwalić. Nic dodać nic ująć. Jeśli wahasz się czy Hiba ma grać na Twoim weselu to weź telefon w dłoń i zarezerwuj termin zanim zrobi to ktoś inny - NIE POŻAŁUJESZ.
Adam
10-11-2018
Dziękujemy, Wesele było dobrze zorganizowane aż Milo było razem z Wami uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu, Pozdrawiamy!!!
J
Joanna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Poraj
Data dodania: 25-09-2018
Witam!!! Zachęcam wszystkie pary, które planują swoje weselicha do rezerwowania zespołu Hiba Band. Pełen profesjonalizm. Potrafią rozruszać nie jednego sztywniaka. Zarówno My jak i goście weselni jesteśmy zachwyceni umiejętnościami wokalnymi i aranżacjami muzycznymi. Gorąco polecamy!!!
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Poręba
Data dodania: 17-09-2018
Polecamy gorąco wszystkim!!!! Umiejętności i zaangażowanie zespołu na najwyższym poziomie � świetny kontakt z gośćmi Pana Adama, przepiękny wokal Oli ���, niesamowite umiejętności gitarzysty Krzysia ���, profesjonalizm w każdym calu!!!! Dziękujemy� Goście byli zachwyceni, bawili się na parkiecie do ostatniej nuty ��
P
Patrycja i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 13-09-2018
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować i polecić zespół HIBA BAND!!!! Wszyscy goście bawili się wyśmienicie do tego stopnia,że aż nie bylo kiedy jeść, warto też dodać, że wokal Pani Oli to mistrzostwo! Pozdrawiamy i polecamy ;) Patrycja i Dawid
P
Paweł Nocoń
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2018
Gliwice
Data dodania: 19-08-2018
Od początku byliśmy oczarowani wokalem pani Oli, która zgodnie z oczekiwaniami doskonale poradziła sobie z wybranym przez nas repertuarem. Zespół oferuje bogaty zestaw utworów, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rewelacyjny podkład gitarowy i przede wszystkim solówki w wykonaniu pana Krzysztofa, dodatkowo świetne opracowanie i wykonanie wybranego przez nas utworu (KISS - I was made for lovin' you), czuliśmy się jak na koncercie :) Pan Adam dobrze wpisał się w rolę konferansjera, gorąco polecamy :)
D
Dobrusia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 25-06-2018
Polecamy zespół Hiba Band z całego serca � zarówno my jak i wszyscy goście są zachwyceni i oczarowani głosem Pani Oli oraz świetnym prowadzeniem imprezy przez Pana Adama. Daliście czadu! Dziękujemy pięknie! � nie zawiedlismy się na Was, było super �
M
Magdalena i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Nisko
Data dodania: 13-06-2018
Gorąco polecamy! Fantastyczny zespół! Super zabawa do białego rana zarówno na parkiecie jak i śpiewy wraz z gośćmi przy stołach! Piękny głos wokalistki Oli, Adam najlepszy wodzirej oraz chłopaki którzy wymiatali na instrumentach. Jeszcze raz dziękujemy Hiba Band! Magdalena i Rafał
Pokaż więcej opinii
Adam

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:HIBA BAND
Imię i nazwisko:Adam Pertek
Adres:Katowiceul. Św.Anny 6/5
40 422woj. śląskie
501-437...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(32) 209...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-04-2015, liczba odwiedzin: 22378
Telefon
501-437...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(32) 209...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie