Super Power

Pęcice, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Na pewno już zastanawialiście się nad wyjątkową oprawą swojego ślubu, a niezliczona ilość pomysłów przewija się w Waszych wyszukiwarkach, notatkach, a nawet i snach. Nic dziwnego, jest mnóstwo inspiracji, które widzicie jako te najpiękniejsze w swoim wielkim dniu.
Choć uwielbiamy działać z rozmachem i pokazy pirotechniczne są naszym konikiem, szanujemy to, że u niektórych na myśl o fajerwerkach zamiast gęsiej skórki, włos jeży się na głowie. Sceneria wesela może się okazać naprawdę płomienna, zachowując przy tym atrakcyjność, ciszę i nienadwyrężony budżet. A jako że śledzimy ślubne trendy i wiemy, jakie są najgorętsze motywy dla podkreślenia Waszego przyjęcia, przedstawiamy nasze alternatywne podejście do pirotechniki, które cieszy się coraz większą popularnością.
Skorzystajcie z naszych pirotechnicznych inspiracji, a my pomożemy Wam je zrealizować.

Granaty dymne

Każda Młoda Para marzy o zachwycających zdjęciach, utrwalających ich miłość w magicznej scenerii. Malownicze kolory w tle są idealnym rozwiązaniem, nadającym fotografiom nuty tajemniczości, zmysłowości i jeszcze więcej romantyzmu. Bajeczna oprawa z wykorzystaniem dymu umożliwi nie tylko ekscytujące ujęcia, ale też ożywi kadr w naprawdę czarujący sposób. To, jak można je wkomponować w swoją ceremonię lub sesję ślubną opisaliśmy na naszym Blogu – zapraszamy na naszą stronę!

Zimne ognie

Najbardziej oczywisty pomysł na zimne ognie to zdjęcia, które profesjonalnie wykonane są przepiękną pamiątką dla wszystkich uczestników uroczystości. Tu warto zaznaczyć, że angażując gości możemy zarówno stworzyć spektakularne ujęcia, jak i zapewnić im kreatywną atrakcję. Może dlatego aranżacje z iskrą skradły serca Nowożeńców, fotografów oraz organizatorów wesel i wygląda na to, że prędko się w nich nie wypalą. Więcej koncepcji na użycie zimnych ogni znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Fontanny

Iskry z fontann są świetnym sposobem na podkreślenie najważniejszych momentów Waszego wesela. Czy to w formie rozmigotanego szpaleru, ściany z iskier, podczas pierwszego tańca czy krojeniu tortu, fontanny spotęgują efekt "WOW" na tyle, że wszyscy oniemieją z zachwytu.
W połączeniu z rzymskimi ogniami i singlami mogą stworzyć niemały, a cichy pokaz pirotechniczny. Płomienne serce czy inicjały stworzone z punktów świetlnych mogą zainicjować roziskrzone widowisko, które dobrze zaprojektowane jest równie efektowne, co pokaz fajerwerków.

Jak sami widzicie, warto dać szansę pirotechnice podczas planowania swojego ślubu. Pomoże wykreować wyjątkową aurę, urozmaici fotografie, stworzy niezapomnianą atrakcję dla Waszych gości i dostarczy niemałej radości.

Wszystkie wymienione produkty znajdziecie w naszej ofercie, a jakbyście potrzebowali dodatkowej pomocy i opinii, zachęcamy do kontaktu.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Super Power Sp. z o.o.
Imię i nazwisko: Agnieszka Stachurska
Adres: Pęcice, Sokołowska 9, 05-806, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1582

Wyjątkowe sale weselne w mieście Pęcice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie