Zdjęcia
od 3400 do 4000 zł / wesele

AMIGO ZESPÓŁ MUZYCZNY id:18360

od 3400 do 4000 zł / wesele
Nowa Sarzyna, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
600-722...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
(17) 241...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • altówka
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4
Zespół muzyczny AMIGO 4 osobowy z wokalistką to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, poprawin zabaw, balów, imprez firmowych, festynów, plenerów, bankietów. Każde wesele traktujemy indywidualnie, wedle życzeń klienta. Szalona zabawa do białego rana. Profesjonalne podejście do imprezy. Muzyka, która zadowoli gust nawet najwybredniejszych słuchaczy. Disco-polo, dance, pop, rock, biesiada, disco, piosenki królujące na listach przebojów i przeboje z lat 70,80,90 NOWOŚCI!!!.Bardzo bogaty repertuar muzyczny obejmujący muzykę biesiadną jak i młodzieżową pozwala nam dotrzeć do większości gości, którzy mają ochotę się bawić na parkiecie. Nasze atuty to duże doświadczenie, szalone zabawy, repertuar dopasowany do potrzeb klienta oraz doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, które zapewnią wspaniałą atmosferę na każdej imprezie. Gwarantujemy super zabawę przy naszej muzyce. Od początku imprezy wytwarzamy niesamowity klimat i więź z gośćmi, dzięki czemu każde wesele bądź bal są z nami super udane.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Czwórka grających i śpiewających muzyków z bardzo dużym doświadczeniem scenicznym, kulturą osobistą , dobrymi manierami , uśmiechem , profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zróżnicowane instrumentarium ( saksofony, klarnet , akordeon, gitary, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne) 3 wokale męskie i 1 wokal żeński to potęga brzmienia . Gramy na scenie ,biesiada między stołami , przed domem Państwa Młodych według życzenia nowożeńców. Prowadzenie wesela , konkursy i zabawy .Gramy każdy rodzaj muzyki. Zapraszamy
Cena za imprezy do indywidualnej negocjacji !!!

Kategoria:

Zespoły weselne Nowa Sarzyna

Oferta

Oferta nr 1
od 3400 do 4000 / wesele
W koszt wesela wliczany jest dojazd, marsze u państwa młodych, oprawa muzyczna wesela w lokalu,

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
AMIGO ZESPÓŁ MUZYCZNY id:18360
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Aga i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Łowisko
Data dodania: 18-10-2017
Zespół gra rytmicznie dla młodych i starszych. Zabawa biesiadna przy stołach jest wesoła i zabawna. Jesteśmy bardzo zadowoleni !!! :) :) :)
POLECAMY !!!!
Zbyszek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:AMIGO ZESPÓŁ MUZYCZNY
Imię i nazwisko:ZBIGNIEW KULEC
Adres:Nowa Sarzynaul. Towarowa 3
37-310woj. podkarpackie
600-722...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
(17) 241...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 19-01-2016, liczba odwiedzin: 3874
Telefon
600-722...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
(17) 241...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie