Zobacz zdjęcia (5)
Analogowa fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 1
Analogowa fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 2 Analogowa fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 3 Analogowa fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 4 Analogowa fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Analogowa fotografia ślubna id:45616

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Ślub to wydarzenie wyjątkowe. Niedawno odbył się mój własny, stąd wiem jak ważne jest by był taki jak sobie wymarzymy. Wkładamy masę starań w organizację, dopinamy wszystko najlepiej jak to możliwe. Szukamy przy tym wyjątkowości, chcemy by ceremonia i przyjęcie było osobliwe, unikalne, szczególne i niespotykane. Robimy to z sercem dla siebie i gości. Dzień okazuje się dla nas tak ważnym, że chcemy wracać do niego, do tego co czuliśmy, co przeżywaliśmy. Pomaga nam w tym fotografia.
Zajmuję się dokumentowaniem eventów, wydarzeń artystycznych i reprodukcją dzieł sztuki na potrzeby galerii. Posiadam w dorobku fotograficznym publikacje dla Urzędu Miasta Gdańsk, Teatru Szekspirowskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Artystycznie realizuję się tworząc portrety techniką analogową, którą uprawiam od lat 80-tych. Stąd właśnie pomysł by podobnie jak np. płyty winylowe w muzyce, analog wrócił w kanon fotografii ślubnej. Większość zdjęć cyfrowych jakie sam robię lub oglądam u innych fotografów w postprodukcji stylizowana jest na fotografie analogowe. Dodaje się winiety, zafarby, rozmycia, flary światła, tylko po to by było w nich “to coś”. Coś, co dla zdjęć analogowych jest naturalne, oczywiste i stanowi ich duszę. Stąd tak przyjemnie jest trzymać w dłoni papier fotograficzny nie będący wytworem drukarki, tylko dziełem rąk fotografa, jego artystycznego podejścia, jego wizji wyrysowanej za pomocą światła i szkła. Korzystam z najlepszych, profesjonalnych aparatów analogowych, własnej ciemni fotograficznej i kultowych materiałów Ilford.
Do Państwa rąk trafią srebrowe odbitki pozytywowe (gotowe zdjęcia) w formacie od 10/15 cm do 70/100 cm wykonane na wystawienniczym papierze Ilford Hahnemühle FineArt wklejane w album, na życzenie wykonany ręcznie przez introligatornię. To wszystko sprawia, że Państwa wyjątkowe wydarzenie staje się jeszcze bardziej oryginalne, pełne irracjonalnej energii zawartej w czarno-białym obrazie.
Oferuję usługę w formie pakietów ale też proponuję rozważyć możliwość zamówienia zestawu zdjęć analogowych jako uzupełnienia cyfrowego foto-video.
Może też być to gustowny prezent dla najważniejszych gości.
Wycena odbywa się indywidualnie, istnieje możliwość darmowej sesji próbnej.
Posiadam uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych, nie ograniczam lokalizacji, jestem mobilny, zależnie od potrzeb pracuję w parze fotografów lub z asystentem, rozmawiam w kilku językach, mam profesjonalne, odpowiedzialne podejście. Dbam o prywatność swoich klientów, stają się oni posiadaczami jedynych istniejących odbitek, nie skanuje, nie publikuję. Wiem jak ważną rzeczą jest to co wykonuję dla Państwa.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1075

Popularne miasta w okolicy