Zobacz zdjęcia (4)
AND Catering, Toruń - zdjęcie 1
AND Catering, Toruń - zdjęcie 2 AND Catering, Toruń - zdjęcie 3 AND Catering, Toruń - zdjęcie 4
1 / 4

AND Catering id:31711

Toruń, kujawsko-pomorskie

O nas

Kuchnia

  • polska
  • staropolska

Wyposażenie:

  • naczynia

ND Catering, Toruń – SMAK ESTETYKA PROFESJONALIZM

Przygotowujemy oferty cateringowe dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Pomagamy w doborze ilości oraz rodzajów potraw dostosowując tym samym ofertę do charakteru imprezy. Nasza kuchnia zadowoli zwolenników tradycyjnej kuchni polskiej jak i miłośników kulinarnych eksperymentów. Proponowane na naszej stronie potrawy to tylko fragment dostępnej oferty cateringowej. Warto podkreślić, że na życzenie klienta przygotowujemy bogate menu wegetariańskie dla wskazanej ilości osób.

Oferujemy organizację przyjęć i imprez w naszych salach bankietowych zlokalizowanych w malowniczo położonym Dworze Mieszczańskim przy ul. Podmurnej 4-6 w Toruniu z widokiem na Wisłę, zabytkowy ogród oraz ruiny zamku krzyżackiego. Ta niepowtarzalna, romantyczna sceneria i wyśmienita kuchnia składają się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług cateringowych.

Nasze potrawy dostarczamy również pod wskazany przez klienta adres. Dbamy o każdy szczegół organizowanych przez nas uroczystości niezależnie od ich lokalizacji.

liczba odwiedzin: 2155

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie