Zobacz zdjęcia (5)
Animacje dla dzieci, animator, animatorka, Biała Podlaska - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci, animator, animatorka, Biała Podlaska - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci, animator, animatorka, Biała Podlaska - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci, animator, animatorka, Biała Podlaska - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci, animator, animatorka, Biała Podlaska - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje dla dzieci, animator, animatorka id:46069

Biała Podlaska, lubelskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Zdarza się, że jeszcze słyszymy, że „animator na wesele to zbędny koszt”.
Czy to prawda? Czy impreza, przygotowywana głównie pod dorosłych to dobre miejsce dla dzieci pozostawionych często samych sobie?
Dorośli mają zapewnionego wodzireja/Dj, który zapewnia im zabawę. A dzieci? Oczywiście, że mogą potańczyć z rodzicami, ale czy musi to trwać całe przyjęcie?

Dzięki nam – każdy gość na Waszym weselu będzie czuł się wyjątkowo. Mimo, że przyjeżdżamy głównie do dzieci, to skutki naszych odwiedzin znacznie odczuwają również rodzice 😉

Animacje ruchowe i taneczne, moc atrakcji tj. tatuaże brokatowe itp., zabawy o tematyce weselnej – to bardzo ogólnie przedstawiona propozycja spędzenia przez dzieci wieczoru weselnego z nami.
Rodzice mogą świetnie się bawić, nie martwiąc się o dzieci, a one mają dostosowane zabawy do swojego dziecięcego wieku.

Cechuje nas profesjonalizm, przez co kierujemy się przede wszystkim ideą bezpieczeństwa podczas naszych zabaw, nie zapominając o czerpaniu radości ze spędzonego z nami czasu oraz rozwoju i edukacji przez zabawę.
Szkolimy się, szukamy nowości, by być krok dalej każdego dnia, a nasi klienci pozostawali pod wrażeniem za każdym razem.

Pracujemy z pełnym zespołem animatorek i animatorów. Obsługujemy do 4 wesel jednocześnie. Zapytaj o termin:)

Na maila wysyłamy pełną ofertę z pakietami (godziny, atrakcje, cena).

liczba odwiedzin: 1206

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie