Zobacz zdjęcia (5)
Animator Kraina Radości, Jawor - zdjęcie 1
Animator Kraina Radości, Jawor - zdjęcie 2 Animator Kraina Radości, Jawor - zdjęcie 3 Animator Kraina Radości, Jawor - zdjęcie 4 Animator Kraina Radości, Jawor - zdjęcie 5
1 / 5

Animator Kraina Radości id:37431

Jawor, dolnośląskie

O nas

Jesteśmy młodą firmą oferującą pomysłowe i kolorowe usługi podczas przeróżnych imprez.
Żadna zabawa nie powinna się obejść bez profesjonalnego animatora.
Zapewnimy ciekawe atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Posiadamy bardzo wiele akcesorii do zabawy i organizacji konkursów.
Nasza działalność cały czas się rozwija, proponując klientom coraz to nowsze atrakcje.
Zapraszamy do współpracy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz integrujemy dzieci w każdym wieku. Angażujemy do zabawy także dzieci, które według wielu klientów "są już za stare na animatora". Czy ktoś może być zbyt stary, aby dobrze się bawić? :D

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do każdego zlecenia dorzucamy od siebie niespodziankę, której treści Para Młoda nie zna aż do ostatniego momentu. Sprawia to ogromną frajdę dzieciom, rodzicom oraz oczywiście Wam!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy dziećmi, w ciałach dorosłych, dbamy bardzo o bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nie traktujemy animacji jako pracę, lecz jako dobrą zabawę i nową przygodę! Uwielbiamy poznawać nowe dzieciaki, wszystkie dzieci są inne i uczą nas nowych rzeczy! :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Firma działa od 2 grudnia 2017, wtedy byliśmy parą animatorów- teraz jest nas już kilkunastu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każdą ofertę dopasowujemy do potrzeb klientów. Zwykle prowadzimy animacje trzy godzinne, natomiast 10-cio godzinne wyzwanie nie jest dla nas straszne.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Współpracuje z nami 12 wspaniałych animatorów, każdy ma swoje umiejętności, doświadczenie i każdy lubi co innego. Animatorów dobieramy do klienta tak, aby rozumieli się bez słów.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nasi animatorzy posługują się językiem angielskim, natomiast posiadamy doświadczenie w animacjach wielojęzycznych- do zabawy nie potrzeba słów.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Aby mieć pewność, że znajdziemy dla was grupę animatorów, należy podjąć rozmowy conajmniej 6 miesięcy wcześniej. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie kilka dni przed weselem piszą do nas Młode pary i znajdujemy dla nich animatorów.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Płacicie tylko za usługę w dniu wesela/ poprawin. Często spotykamy się z klientami kilkukrotnie, pomagając także dobrać inne atrakcje oraz usługodawców.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bawimy sie tak, aby wszyscy zapamiętali ten dzień do końca życia! :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak to mówią, klient nasz pan. Jeśli macie życzenie, jak miały by wyglądać atrakcje na waszym weselu- proszę o tym powiedzieć. Zrobimy wszystko, aby ten dzień był niezapomniany!

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Najważniejsze dla nas jest, aby to klient był zadowolony- dopasujemy się do wszystkich ustaleń, a także zmian. Warto jednak pamiętać, żeby zmiana ustaleń nie nastąpiła w dniu waszego ślubu, aby nie narażać was na dodatkowe koszta, stres ani zakłopotanie. :)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Telefony wśród dzieci są naszą zmorą- ciężko wyciągnąć ich sprzed ekranów... do czasu, aż odpalamy naszą tajemną broń- zabawę, która jest świetna dla wszystkich, bez względu na wiek!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Zdecydowanie było to wesele Kasi i Williama. Było to w Hotelu Sękowskim w Legnicy, ostatnie wesele w sezonie, bardzo brzydka pogoda i 20 dzieci, która nie znała słowa po Polsku! Było to dla nas ogromne wyzwanie, ale wyszło świetnie! Udowodniliśmy sobie wtedy, że nie trzeba słów, aby się świetnie bawić!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbardziej uwielbiamy imprezy w plenerze, jeśli mamy tylko taką możliwość oraz pozwala nam pogoda- wychodzimy z dziećmi na świerze powietrze i wykorzystujemy do zabawy możliwości, jakie daje nam teren.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Jest nią oczywiście odpowiedzialność, zdecydowanie!

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Moją inspiracją jest mama. To ona nauczyła mnie wszystkiego, pomogła wejść w branże ślubną oraz przez pierwszy rok pracy była często z nami. Bardzo chętnie nam pomagać planować różne imprezy i zawsze podsuwa świetne pomysły!

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Każdy z naszych animatorów ma swoje zajęcia- duża część chodzi do szkoły/ na studia, inni pracują. Ale spotykamy się regularnie aby bawić się, przedstawiamy sobie nowe zabawy, trenujemy malowanie twarzy, skręcanie balonów, rozwijamy się plastycznie- dzięki wspaniałej atmosferze, która jest bardzo rodzinna, spędzamy wiele czasu wspólnie. Choć nie zawsze chcemy rozmawiać o pracy- ten temat i tak zbacza na ścieżkę animacji i kończy się to wszystko zabawą!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Staramy się działać ekologicznie za każdym razem- coraz częściej rezygnujemy z wielkich baniek, balonów oraz z rzeczy, które po jednej animacji muszą iść do wyrzucenia.

liczba odwiedzin: 1929

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie