Anna Żywicka id:21394

Oferta
Dodaj do plannera

Najważniejsze są chwile.....
więc poleć je profesjonalistce!
Zajmuję się fotografią już od ponad dziesięciu lat i cały czas szkolę swój warsztat (ukończone Liceum Sztuk Pięknych w Gdyni, kierunek Fotografia Artystyczna oraz studia magisterskie na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu, na kierunku Multimedia). Fotografia oprócz zawodu jest moją pasją, więc do każdej sesji podchodzę z nowym, kreatywnym spojrzeniem i staram się tworzyć niepowtarzalne, ponadczasowe fotografie.
Zajmuję się fotografią kreatywną, którą miałam okazję zaprezentować na wielu wystawach. Doświadczenia artystyczne wykorzystuję w pracy,aby zaspokoić wymagania moich klientów.

Dodatkowo w ofercie:

Sesja klasyczna - artystyczna sesja ślubna, fotografie wykonywana w szlachetnej technice czarno-białej, odbitki wykonane ręcznie w ciemni.

Sesja narzeczeńska - Sesja plenerowa lub w ciekawym wnętrzu, wszystko zależy od Was! Warto uchwycić uczucie, które jest między Wami tuż przed wielkim dniem. W ofercie zdjęcia analogowe lub cyfrowe.

Sesja panieńsko/kawalerska - reportaż z wieczoru spędzonego z przyjaciółmi, a może sesja dla ukochanej osoby w prezencie? Wszystko zależy od Was, zdjęcia analogowe lub cyfrowe.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • dron
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Anna Żywicka
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 10-06-2016
Liczba odwiedzin: 140

Nowe ogłoszenia