Zdjęcia
od 2800 do 2900 zł / całość

FOTOGRAF ADAM GOLBA id:10807

od 2800 do 2900 zł / całość
Kwidzyn, pomorskie
(12)
Dodaj opinię
791-705...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
WYKONUJE FOTOGRAFIE ŚLUBNA W CENIE 2900 ZŁ KTÓRA ZAWIERA FOTOALBUM Z NOŚNIKIEM DANYCH , ODBITKI , MOJE USŁUGI OD PRZYGOTOWAŃ DO OCZEPIN WRAZ Z PLENEREM ŚLUBNYM W DOGODNYM DNIU I DOJAZDEM NA CEREMONIE :)

Oferta

JEDEN PEŁEN WARIANT
od 2800 do 2900 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (12)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FOTOGRAF ADAM GOLBA id:10807
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-12-2017
Gdańsk
Data dodania: 29-10-2018
Z całego serca polecam! Adam to najlepszy fotograf jakiego można sobie wymarzyć, zdjęcia jak z bajki :) Pełen profesjonalizm. W dodatku bardzo miły i z ogromnym poczuciem humoru :) Bardzo zależało nam, by to Adam nas fotografował w tym najważniejszym dla nas dniu, zmieniliśmy nawet salę, tak by dostosować termin do grafiku Adama :)
Nie znam nikogo lepszego. Polecam serdecznie :)
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2018
Kwidzyn
Data dodania: 26-10-2018
U Adama profesjonalnie pod każdym względem! Najlepszy fotograf, którego zdjęcia urzekły nas już dawno, a materiał, który oddał nam po naszym weselu tylko to potwierdził. Zdjęcia podobają się nie tylko nam, ale i każdej osobie, która je ogląda. Świetny człowiek z wieloma pomysłami, wprowadza luźną atmosferę na sesji plenerowej, a podczas przyjęcia weselnego jest praktycznie niewidoczny co oznacza, że świetnie wykonuje swoją pracę.
Zdecydowanie wybralibyśmy Go jeszcze raz!
Polecamy;)
Dzięki Adam;)
ADAM GOLBA
26-10-2018
dziekuje ślicznie Justyna :)
A
Angela
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2018
Gdynia
Data dodania: 25-10-2018
Adama poleciła mi moja Siostra i była to "miłość do jego prac od pierwszego wejrzenia". Spać nie mogłam po nocach rozmyślając jak będzie wyglądała nasza pierwsza rozmowa i co ma do zaoferowania. Stres po wcześniejszych rozmowach z innymi był całkowicie niepotrzebny. Adam okazał się bardzo ciepła i sympatyczna Osobą. Zrozumieliśmy się bardzo szybko i taka sama była decyzja. Była to jedna z najlepszych naszego życia. Dzień ślubu .....Adam punktualny ( nawet przed czasem) rozluźnił napięta atmosferę przez " psełdo kosmetyczkę " , był wszędzie gdzie się nie obejrzeliśmy, chodził za nami jak cień- i o to chodzi chyba w tym dniu. Cała masa cudownej pracy. Wzięliśmy pakiet z plenerem i tutaj kawałek z 100km jechaliśmy na cudowna plażę- o to prosilismy. Spodziewaliśmy się naszego Klifu nadmorskiego a dostaliśmy coś nietuzinkowego -fantastycznego. Wspomnienia chociażby z sesji zdjęciowej już bez gości coś wspaniałego. Pamiątki- album zdjęcia pendrive z graverem płyty z nadrukiem bardzo starannie zapakowane . Tak tak mogę rozpisywać się na Jego temat bardzo długo. Adaś jak dla mnie jesteś na 1 NAJLEPSZYYYY
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Pinczyn
Data dodania: 23-10-2018
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usługi fotografowania naszego wielkiego dnia! Adam spisał się na medal ! Przesympatyczny i profesjonalny , polecamy każdemu mamy ogrom cudownych zdjęć !❤️
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-08-2018
Wyczechowo
Data dodania: 23-10-2018
Najlepszy fotograf z możliwych! Pełen profesjonalizm, wszystko gotowe na czas. A co najważniejsze zdjęcia są cudowne. Pełne romantyzmu i wyciszenia - chodzi mi tu bardziej o sesję ślubna a co do samego wydarzenia ślubu, Adam potrafi sfotografować najważniejsze momenty i uczucia, nas oraz naszych gości. Dziękujemy Ci jeszcze raz, że towarzyszyłes nam w tak bardzo ważnym dniu dla nas i za uchwycenie tego na cudownych fotografiach. POLECAM!!!
ADAM GOLBA
23-10-2018
Ślicznie dziekuję Klaudia :)
J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-04-2018
Elbląg
Data dodania: 23-10-2018
Polecam gorąco,
miła współpraca z Adamem, jest otwarty na propozycje, potrafi odwzorowac wizję i styl w jakim chce mieć się zdjęcia, pomysłowy, wybiera przepiękne miejsca na sesję. Dostaliśmy bardzo dużo zdjęć ok.1300 i ogromny plus, że jest bardzo dyskretny, nie pcha sie z aparatem przed młodych i nie rozstawia na środku sali, przez całe wesele był niezauważalny a robotę zrobił na bardzo wysokim poziomie.
ADAM GOLBA
23-10-2018
dziekuję za recenzje :)
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Gniew
Data dodania: 23-10-2018
Fotograf najlepszy z możliwych! Nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć tak wspaniałych zdjęć jakie zrobil dla nas Adam! Głowa pełna pomysłów i perfekcyjne oko do ujęcia nawet najkrótszych chwil. Współpraca wyglada tak, jakbyśmy się znali całe życie :) Z całego serca polecam! ❤️
ADAM GOLBA
23-10-2018
bardzo dziękuję :)
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Kwidzyn
Data dodania: 23-10-2018
Profesjonalna obsługa, miła atmosfera - Adam to super facet z poczuciem humoru Ale to co najważniejsze, zdjęcia są przepiękne, czas realizacji bardzo szybki. Pomysłów na zdjęcia Adamowi nie brakuje, plenery są oryginalne i nieoczywiste.
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę ❤️
Pokaż więcej opinii
ADAM GOLBA

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:ADAM GOLBA PHOTOGRAPHY
Imię i nazwisko:Adam Golba
Adres:Kwidzyn
82-500woj. pomorskie
791-705...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 14-08-2013, liczba odwiedzin: 1698
Telefon
791-705...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Kwidzyn

Zobacz wszystkie kategorie