Art Adore

800 zł
Kalisz, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

Instrumenty:

  • altówka
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 2

O nas

Art Adore to duet zakochany w muzyce. Nasze dźwięki sprawiają, że serce bije mocniej, a łzy wzruszenia pojawiają się na policzku nie wiadomo skąd. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i miłość, dlatego jesteśmy idealnym wyborem na Wasz ślub!

Kim jesteśmy? Magda i Maciek - małżeństwo, które połączyły wspólne nuty serc. Na co dzień dbamy o ciągły rozwój pod okiem profesorów Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Niestraszne nam żadne muzyczne wyzwania i do każdego z nich wkładamy mnóstwo pracy, jeszcze więcej uczucia i masę swojego wieloletniego doświadczenia scenicznego.

Posiadamy niezwykle szeroki repertuar - od muzyki klasycznej po rozrywkową. Współpracujemy z wieloma innymi muzykami, więc jeśli chcielibyście do naszego duetu dołożyć anielski śpiew, ciepłe brzmienie wiolonczeli lub delikatne dźwięki fletu - piszcie śmiało!

Chcecie zaskoczyć swoich gości i zatańczyć pierwszy taniec do muzyki na żywo? Idealny pomysł! Dzięki pięknemu brzmieniu duetu altówka + pianino Wasi goście z pewnością zapamiętają tę chwilę na długo!

Art Adore zagwarantuje Wam niezapomnianą oprawę muzyczną, pełną dźwięków poruszających najczulsze struny serca!

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już ponad 12 lat, a jako duet współpracujemy 4 lata.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ jako profesjonalni muzycy dajemy parom młodym:
- gwarancję pięknych, wzruszających i w pełni dopracowanych dźwięków,
- bogaty repertuar,
- możliwość poszerzenia składu wykonawczego.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary młode decydują się na współpracę z nami, ponieważ znamy się na swojej pracy. Nie ma dla nas trudnych pytań, wiemy, jak wygląda współpraca z księdzem, miejscowym organistą lub urzędnikiem, umiemy zaproponować piękny repertuar, który zawsze wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły oraz jesteśmy otwarci na propozycje repertuarowe par młodych. Nie ma dla nas rzeczy muzycznie niemożliwych!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Czym wyróżniamy się wśród innych zespołów muzycznych? Chyba tym, że oprócz muzyki łączy nas miłość. Na co dzień jesteśmy zgranym małżeństwem i to słychać w naszych dźwiękach. Rozumiemy się bez słów, co gwarantuje parze młodej niesamowitą spójność między nami. Choć jest nas dwoje - gramy zawsze wspólne nuty!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy najbardziej lubimy… ludzi. Ich reakcje, łzy wzruszenia, drżenie rąk i zachwyt, z jakim słuchają naszej muzyki. Świadomość, że dzięki dźwiękom możemy pokazać obcym ludziom kawałek naszego serca jest niesamowita!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy zawodowymi muzykami, obecnie studentami Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Uwielbiamy nietypowe śluby! Graliśmy na ślubach humanistycznych, gdzie pary młode wybierały muzykę z filmów i bajek oraz graliśmy na ślubie kościelnym w plenerze.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowy skład to altówka + pianino. Na życzenie pary młodej możemy jednak poszerzyć skład o dowolne instrumenty lub wokal.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Można skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie, poprzez portal weselezklasa, przez naszego facebooka lub instagrama - forma dowolna. :) Pierwsze kontakty to zapoznanie się z naszą ofertą i spytanie o dostępność terminu. Później w ciągu tygodnia kontaktujemy się w sprawie podpisania umowy (online) - umowa jest gwarancją rezerwacji terminu. Kolejnym krokiem jest ustalenie repertuaru - możemy to zrobić od razu lub później, nawet parę dni przed ślubem - wiemy, że czasem ciężko się zdecydować na wybór odpowiednich pieśni. Gdy repertuar jest wybrany, spotykamy się z parą młodą na ich wymarzonym, najpiękniejszym ślubie.
To jest minimum, które musimy ustalić, ale oczywiście w razie chęci częstszego kontaktu ze strony pary młodej, jesteśmy zawsze otwarci!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

W stanowczej większości przypadków tak. Problem pojawia się w przypadku ślubu kościelnego, gdzie obowiązują przepisy liturgiczne - w takim wypadku realizacja niektórych piosenek będzie niemożliwa. W razie watpliwości, czy możemy wykonać dany utwór - służymy radą.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przesyłamy konkretne propozycje pieśni lub całe zestawy - wówczas para młoda ma czas na spokojne zapoznanie się z nimi i zdecydowanie, które wybiera. Niektóre pary młode wolą jednak zdać się na nasz wybór.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeżeli zmienia się np. skład wykonawczy, to jest to odpowiednio określone w umowie, którą podpisujemy przy rezerwacji terminu. Jeśli chodzi o zmiany repertuarowe, są one zgłoszone odpowiednio wcześnie oraz są zgodne z charakterem ślubu - nie ma żadnego problemu. Szczęście pary młodej jest najważniejsze!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbardziej lubimy grać na ślubach cywilnych i humanistycznych. Tam nie ogranicza nas muzycznie właściwie nic - możemy w 100% zrealizować marzenia pary młodej!

Art Adore
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Gołuchów
Data dodania: 06-03-2023

Goście poproszeni o rzeczy, które zapamiętali z wesela, w pierwszej kolejności wymieniają najpiękniejsza oprawę muzyczna w kościele. Podkreślają, że piękniejszej nigdy nie słyszeli. My byliśmy tak samo zachwyceni, wzruszeni, a przede wszystkim spokojni, ze wszystko odbędzie się zgodnie z ustaleniami. Poza tym ogromna pomoc przy doborze pieśni. Polecamy z całego serca, przede wszystkim za ogrom miłości włożonej w grę i śpiew oraz pasję do ludzi.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data imprezy: 10-12-2022
Kalisz
Data dodania: 06-03-2023

Art Adore to wspaniały duet! Magda zadbała o dobranie repertuaru tak, aby uroczystość była niesamowicie wzruszająca! Razem z Maćkiem rozumieją się bez słów, czarują cudowny nastrój i spełniają muzyczne marzenia - bardzo polecam, bo to co robią to magia ♥️

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Nowe Skalmierzyce
Data dodania: 13-02-2023

Jestem absolutnie zachwycona oprawą muzyczną na swoim ślubie. Madzia i Maciek spisali się wyśmienicie! Wykonali wszystkie utwory perfekcyjnie!❤️ Madzia pomagała przy wyborze piosenek, dobierała tak, żeby wszystko pasowało i proponowała też coś ze swojego repertuaru. Idealny duet na ślub i inne uroczystości ❤️

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data imprezy: 07-02-2023
Kalisz
Data dodania: 13-02-2023

Art Adore to para profesjonalnych muzyków,którzy są otwarci na potrzeby , sugestie i rodzaj imprezy. Od samego początku kontakt jest bezproblemowy, współpraca przebiega jasno i z otwarciem do klienta. Śmiało mogę polecić tę parę na każdy rodzaj imprezy począwszy od ślubu poprzez spotkanie biznesowe czy też kolację przy świecach.

Nazwa firmy: Art Adore
NIP: 6182194242
Imię i nazwisko: Maciej Bąk
Adres: Kalisz, Wyszyńskiego 50A/10, 62-800, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 916

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kalisz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie