Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (9)
Zobacz zdjęcia (9)
LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 1
LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 1 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 2 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 3 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 4 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 5 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 6 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 7 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna /, Poznań - zdjęcie 8
1 / 9

LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna / id:18773

900 zł / występ
Poznań, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
664-551...

O nas

Instrumenty:

  • wiolonczela

Witam Was serdecznie na moim profilu :)
Temat występów podczas ceremonii zaślubin i wesel nie jest mi obcy. Choć przez ostatnie lata nie byłem aktywny w branży weselnej, bo priorytetem stały się dla mnie koncerty, postanowiłem do niej wrócić. Wiem jak ważnym elementem ślubu i wesela jest muzyka, oraz emocje i atmosfera jaka z niej płynie, a ja kocham to co robię i uwielbiam się tym dzielić z innymi.
Jestem zawodowym wiolonczelistą z 26-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w wykonywaniu aranżacji klasycznych piosenek z gatunków pop, rock i muzyki filmowej na wiolonczeli elektrycznej. Co mnie charakteryzuje to umiejętność tworzenia muzyki na żywo dzięki nowatorskiemu połączeniu wiolonczeli elektrycznej, beatboxu poprzez zastosowanie loopera i procesora efektów. Dzięki tym urządzeniom, w pojedynkę uzyskuję brzmienie całego zespołu, co w połączeniu z umiejętnością modyfikowania brzmienia wiolonczeli na żywo pozwala mi uzyskać niezwykłe efekty brzmieniowe.
Oferuję również wykonanie utworów z przygotowanymi wcześniej podkładami, zawsze starannie dobierając repertuar tak, aby zapewnić odpowiedni klimat i atmosferę na każdym wydarzeniu. W moim repertuarze znajdziecie aranżacje piosenek takich zespołów jak Metallica, Nirvana, Coldplay, Sting, Depeche Mode i wielu innych znanych artystów.
Moje doświadczenie obejmuje występy podczas dużych eventów w kraju i za granicą. Miałem również przyjemność prezentowania swoich umiejętności dla prezydenta Niemiec Waltera Steinmeiera, a także podjąć współpracę ze znanymi artystami m.in. Stanisławą Celińską, Zbigniewem Wodeckim, Rayem Wilsonem, Janem A.P Kaczmarkiem, Markiem Ishamem i zespołem Dżem.

W mojej ofercie znajdziecie dwa rodzaje występu:
1. Podczas ceremonii ślubnej i opcjonalnie życzeń jeśli odbywają się w tej samej lokalizacji.
2. Podczas wesela. Ta opcja dobrze się sprawdza jako wstęp przed dj-em lub jako atrakcja wieczoru.

Bez względu na opcję na jaką się zdecydujecie zrobię wszystko, aby zapewnić najwyższy poziom i co również ważne- bezproblemowy kontakt. Jako osoba działająca od wielu lat w branży eventowej wiem, że nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem. Czasami pojawiają się nieplanowane obsuwy, albo poprostu spontanicznie zmienia się koncepcja imprezy.
W takiej sytuacji zawsze staram się być elastyczny i otwarty na nową sytuację tak aby nowożeńcy mogli bez obaw zająć się ważniejszymi rzeczami.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi na Wasze pytania i pomysły telefonicznie.
Pozdrawiam, Bartek

LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna / - film 1 LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna / - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Loop Triger

OFERTA

900zł/ występ

Oferta obejmuje:
-oprawę muzyczną ceremonii
-oprawę muzyczną życzeń
-występ podczas wesela

Koszt ustalany jest indywidualnie i zależny jest od lokalizacji, terminu, oraz tego na jaką oprawę się Państwo zdecydują.

Opinie Loop Triger (1)

LOOP TRIGGER / wiolonczela elektryczna & beatbox / oprawa muzyczna / id:18773
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Legnica
Data dodania: 22-04-2018

Dzięki Panu Bartoszowi nasze wesele zyskało doskonałą oprawę i niezpomniany klimat. Muzyka podczas samej ceremonii idealnie współgrała z miejscem oraz atmosferą, była uzupełnieniem tego wążnego momentu. Koncert natomiast wprowadził gości oraz nas, w początek zabawy. Umijętnośc dostasowania się do warunków danej chwili oraz profesjonale podejście zasługuje na szczególne uznanie.

Gorąco polecamy!

Kontakt Loop Triger

Nazwa firmy: Loop Triger
Imię i nazwisko: Bartosz Zboralski
Adres: Poznań, , 60-778, woj. wielkopolskie
664-551...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4768
Zadzwoń
664-551...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie