Art Musica - najpiękniejsza muzyka na ślubie id:20448

Oferta
Dodaj do plannera

Zajmujemy się oprawą muzyczną ślubu od ponad 20 lat. Zebraliśmy niezliczone podziękowania od Państwa za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Najwyższymi wyrazami uznanie pozostają dla nas jednak niezmiennie łzy wzruszenia w oczach rodziców i gości.

Troszkę o nas. Jesteśmy absolwentami warszawskiej Akademii Muzycznej im. F.Chopina. Gra na organach jest dla nas wielką przyjemnością.

Gramy na nabożeństwach ślubnych niezależnie od obrządku. Posiadamy własny instrument i sprzęt nagłaśniający. Dojeżdżamy przed czasem :)

Repertuar zależy od Państwa potrzeb - przygotujemy wszystko co Państwo sobie zażyczycie - repertuar wokalny i organowy. Oprócz sopranu i organów współpracujemy również z muzykami w całej Polsce więc możliwości są ogromne.

Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań - wysyłam nagrania w formacie mp3 abyście mogli Państwo sami ocenić i zdecydować.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • flet
  • gitara
  • organy
  • pianino
  • trąbka

Pozostałe:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN / występ

300 zł to podstawowa stawka za oprawę muzyczną uroczystości ślubnej. W ramach tej opłaty otrzymują Państwo granie i śpiewanie na Mszy bądź nabożeństwie w wykonaniu profesjonalnego organisty. W tej cenie jest również wykonanie marszów weselnych na początku i na końcu uroczystości jak również tło muzyczne przed i po ślubie - do momentu opuszczenia kościoła przez wszystkich gości.
Dodatkowe atrakcje w postaci sopranu, skrzypiec, fletu czy trąbki zawsze uzgadniamy dodatkowo.
Dojazd do 25 km w cenie usługi, powyżej 25 km zwyczajowo 1 zł za 1 km.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

600-271...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Centrum Artystyczne Art Musica
Imię:Jacek
Nazwisko:Kwiatkowski
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Kętrzyn
Kod:11-400
Adres:Wojska Polskiego
Data dodania: 15-04-2016
Liczba odwiedzin: 1304

Polecamy

Nowe ogłoszenia