Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Restauracja Stara Kamienica

Piłsudskiego 12, 11-400, Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Restauracja Stara Kamienica - Sala weselna

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras
  • dania regionalne
  • kuchnia polska
  • kuchnia śródziemnomorska

Liczba gości

  • min. liczba osób: 50
  • maks. liczba osób: 120
  • miejsca noclegowe: 7
  • liczba sal: 2

Atrakcje

  • Słodki kącik
  • Wiejski stół

Inne imprezy

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie
  • bal sylwestrowy

O nas

Restauracja „Stara Kamienica” usytuowana jest w zabytkowym obiekcie z końca XIX w. Wnętrze utrzymane jest w stylu obiektu kamienicy mieszczańskiej, sprawia to niesamowitą atmosferę i klimat. Elewacja została odrestaurowana zgodnie z zachowanymi zdjęciami.

Dodatkowymi walorami restauracji jest jej położenie. Znajduje się przy placu Piłsudskiego 12, na przeciwko ratusza miejskiego. W pobliżu restauracji znajdują się parkingi na samochody osobowe.

Jednorazowo lokal może pomieścić 120 osób, (w tym )dodatkowo dobudowana sala na imprezy do 50 osób. (bankiety, wesela, przyjęcia itp.)

Menu oparte jest w przeważającej części na kuchni polskiej połączonej z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Zapraszamy na obiady i kolacje, organizujemy imprezy okolicznościowe.

Restauracja Stara Kamienica
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-04-2025
Kętrzyn
Data dodania: 17-05-2025

Miejsce naprawdę godne polecenia, obsługa na najwyższym poziomie.Pani Bożenka która obsługiwała nasze małe wesele zasługuje na 5+
Jedzenie przepyszne :)

Nazwa firmy: PIZZERIA MARGARITA TALKOWSKA MAŁGORZATA "STARA KAMIENICA"
NIP: 742-134-18-31 Zweryfikowana firma
Adres: Kętrzyn, Piłsudskiego 12, 11-400, woj. warmińsko-mazurskie
Na Wesele z klasą od 2019r.
Liczba odwiedzin: 4322

Najczęściej zadawane pytania na temat Restauracja Stara Kamienica

  • Na ile osób można zorganizować wesele w Restauracja Stara Kamienica?

    Restauracja Stara Kamienica organizuje wesela na 120 osób

  • Czy Restauracja Stara Kamienica organizuje imprezy okolicznościowe?

    W Restauracja Stara Kamienica organizowane są: np. imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, bal sylwestrowy, itd.

  • Czy Restauracja Stara Kamienica oferuje dodatkowe usługi (atrakcje)?

    Restauracja Stara Kamienica oferuje dodatkowe usługi (atrakcje) dla gości weselnych: Słodki kącik, Wiejski stół

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy