Zobacz zdjęcia (5)
Art Vision Studio - Zaproszenia ślubne tworzone z pasją, Wieliczka - zdjęcie 1
Art Vision Studio - Zaproszenia ślubne tworzone z pasją, Wieliczka - zdjęcie 2 Art Vision Studio - Zaproszenia ślubne tworzone z pasją, Wieliczka - zdjęcie 3 Art Vision Studio - Zaproszenia ślubne tworzone z pasją, Wieliczka - zdjęcie 4 Art Vision Studio - Zaproszenia ślubne tworzone z pasją, Wieliczka - zdjęcie 5
1 / 5

Art Vision Studio - Zaproszenia ślubne tworzone z pasją id:43222

Wieliczka, małopolskie

O nas

Cześć :) Mam na imię Joanna. Jestem projektantem i grafikiem z pasją. Stworzyłam markę Art Vision Studio.

Moim celem jest sprawienie, aby ten wyjątkowy i szczególny dzień, którym jest ślub miała niepowtarzalny charakter. Jak to często mówią „diabeł tkwi w szczegółach”. Ten charakter na pewno podkreślą zaproszenia ślubne, bileciki, zawieszki, winietki, menu, numerki na stół oraz Księgi Gości Art Vision Studio.

Produkty charakteryzują się niepowtarzalnym designem, jakością i starannością wykonania oraz indywidualizmem. Do wykonania zaproszeń weselnych i innych dodatków ślubnych używam grubych, matowych papierów. Każdy produkt ma możliwość personalizacji i dostosowania według upodobań Państwa Młodych. W projekty wkładam dużo kreatywności oraz serca, aby spełnił oczekiwania najbardziej wymagających.

Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie, żeby każda Panna Młoda i Pan Młody mogli spełnić marzenie o niezapomnianym ślubie. Papeteria ślubna jest ważnym elementem, który podkreśla charakter ślubu i przyjęcia weselnego.

Moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję. To uczucie towarzyszy mi zwłaszcza po zrealizowanym zamówieniu. Ten moment kiedy dostajecie zamówione zaproszenia ślubne czy dodatki weselne i dzielicie się ze mną swoją opinią jest bezcenny. Cieszę się, że mogę dla Was tworzyć :)

liczba odwiedzin: 1355

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie