Zobacz zdjęcia (5)
Artystyczna fotografia ślubna, Poznań - zdjęcie 1
Artystyczna fotografia ślubna, Poznań - zdjęcie 2 Artystyczna fotografia ślubna, Poznań - zdjęcie 3 Artystyczna fotografia ślubna, Poznań - zdjęcie 4 Artystyczna fotografia ślubna, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Artystyczna fotografia ślubna id:40089

Poznań, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
733-844...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witajcie, na imię mam Karolina, z zawodu obserwuję rzeczywistość i wybieram z niej najpiękniejsze kawałki.
Jestem absolwentką Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, moje prace artystyczny były prezentowane na Polskich i zagranicznych wystawach oraz festiwalach. Łączę moją praktykę artystyczną z fotografią, którą wykonuję dla Was, dlatego możecie mieć pewność, że zdjęcia, które wspólnie stworzymy będą wyjątkowe. Jestem fotografką, która nie kieruje się w swojej pracy modą i trendami, poszukuję stałej - szczerej emocji.

Czym dla Ciebie są zdjęcia ślubne babci, mamy? Dla mnie od dzieciństwa są obiektem marzeń i źródłem bajkowych wyobrażeń. Już jako mała dziewczynka podziwiałam młodość babci, urodę jej nieśmiałego uśmiechu, minioną modę i szczególny klimat stylu fotograficznego czasów PRL-u. Odnoszę wrażenie, że na tych kilku prywatnych fotografiach zapisana jest atmosfera i nadzieje całego pokolenia. Dzisiaj kiedy fotografuję podczas Waszych ślubów wracam pamięcią do zdjęć rodzinnych, myślę o tym, że tych samych szczegółów będą w albumach szukały Wasze dzieci i wnuki. Zastanawiam się jak opowiedzieć Waszą historię, uświadamiam sobie jak wielką odpowiedzialnością i zaufaniem mnie obdarzacie. To niezwykłe uczucie, być powiernikiem wspomnień.


WOLNE TERMINY NA ROK 2023 -

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Ukończyłam 5 letnie studia fotograficzne na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Moje prace artystyczne były prezentowane w polskich i zagranicznych galeriach sztuki oraz festiwalach. Od lat rozwijam się fotografując miłość podbijając serca moich par ; )

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Pakiet podstawowy zawiera reportaż z przygotowania do ślubu, ceremonii ślubnej i wesela do oczepin.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Klasyczny przykład fotografki urodzonej z trzecim okiem :.) Pierwsze zdjęcia wykonywałam atrapą aparatu już w piaskownicy. W wieku 13 lat odbyłam pierwszy kurs fotograficzny, a po kilku latach znalazłam się na Uniwersytecie Artystycznym żeby zostać fotografem dyplomowanym :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moja praca to niecodzienna codzienność, niekończąca się celebracja i święto. Wzruszacie się na filmach o miłości? Wyobraźcie sobie, że ja jestem jedną z aktorek takich filmów w większość letnich weekendów. Kontakt z ludźmi - dzielenie się doświadczeniem i uczucie, że jestem częścią czegoś wyjątkowego sprawia, że nie zamieniałabym mojej pracy na żadną inną. Uwielbiam też robić zdjęcia, po prostu, cieszy mnie każdy udany kadr : )

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Jestem świadoma trendów, obserwuję je i staram się zachowywać trzeźwy dystans. Moda przemija, najważniejsze jest znalezienie wspólnego języka z klientem, aby stworzyć pamiątkę na lata, której styl i kolorystyka będą ponadczasowe.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, czasy pandemii przekonały mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moje oferty są elastyczne, w przypadkach awaryjnych znajdziemy nowy dogodny termin i zorganizujemy sesję plenerową w wymarzonym miejscu.

Nasze pasje.

Nurkuję z butlą, czytam ile wlezie, tworzę filmy eksperymentalne i śledzę co nowego pięknego w branży ślubnej ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ze względu na piękny obraz relacji - Pani Dalloway Virginii Woolf. Za subtelną i zmysłową atmosferę Wajda i jego Niewinni Czarodzieje.

Opinie blikfotografia (1)

Artystyczna fotografia ślubna id:40089
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-05-2020
Poznań
Data dodania: 25-05-2020

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami Karoliny - zresztą nie tylko my, także nasza rodzina i przyjaciele :) - usłyszeliśmy opinię, że te fotografie pięknie pokazują miłość między nami :). Karolina jest bardzo dyskretną osobą, która w sposób niekrępujący potrafi uchwycić najważniejsze, najpiękniejsze i najbardziej wzruszające chwile tego wyjątkowego dnia. Byliśmy też bardzo zadowoleni z pleneru, który odbył się nazajutrz po ślubie - nasza Pani Fotograf miała dużo ciekawych pomysłów na naturalne ujęcia. Zamówiliśmy też fotoalbumy, które zostały profesjonalnie przygotowane - Karolina zaproponowała zarówno konkretne zdjęcia, ich układ, jak i oprawę pasującą do charakteru naszych zaślubin. Gorąco polecamy :)!

Karolina
19-04-2021

Bardzo dziękuję za opinię i pięknie spędzony wspólny czas :))

Kontakt blikfotografia

Nazwa firmy: blikfotografia
Imię i nazwisko: Karolina Belter
Adres: Poznań, , 62-090, woj. wielkopolskie
733-844...
liczba odwiedzin: 1810
Zadzwoń
733-844...
Napisz

Popularne miasta w okolicy