Zobacz zdjęcia (5)
Artystyczna Pracownia Krawiecka Katarzyny Nonckiew, Sosnowiec - zdjęcie 1
Artystyczna Pracownia Krawiecka Katarzyny Nonckiew, Sosnowiec - zdjęcie 2 Artystyczna Pracownia Krawiecka Katarzyny Nonckiew, Sosnowiec - zdjęcie 3 Artystyczna Pracownia Krawiecka Katarzyny Nonckiew, Sosnowiec - zdjęcie 4 Artystyczna Pracownia Krawiecka Katarzyny Nonckiew, Sosnowiec - zdjęcie 5
1 / 5

Artystyczna Pracownia Krawiecka Katarzyny Nonckiew id:34640

Sosnowiec, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: do 46
  • suknie ślubne w salonie: -
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Projektowaniem i szyciem sukni ślubnych zajmuję się od 15 lat i kontynuuję tradycję rodziną w tej branży. Wizytówką mojej firmy są opinie zadowolonych klientek, bo tworzenie i szycie kreacji ślubnych to moja wielka pasja.

Specjalizuję się w szyciu sukien ślubnych. Doradzam klientkom w wyborze kreacji, jednak uważnie słucham ich sugestii i pracuję w taki sposób, by nie narzucać swojej wizji. Z mojego doświadczenia wynika, że najpiękniejsza suknia to ta, które powstaje przy ścisłej współpracy z przyszłą Panną Młodą. Nieustannie śledzę nowości pojawiające się w świecie sukien ślubnych i dobieram najwyższej jakości materiały dostosowane do kieszeni klientki.

Do każdej klientki podchodzę indywidualnie i pomagam wybrać model najbardziej odpowiedni do jej figury i możliwości finansowych. Zajmuję się także szyciem sukni ślubnych według gotowego projektu. Dobieram także dodatki takie jak welon, toczek lub kwiat i wykonuje je własnoręcznie.

liczba odwiedzin: 1406

Popularne miasta w okolicy