Zobacz zdjęcia (5)
Artystyczna pracownia krawiecka Masza Osięgłowska, Leszno - zdjęcie 1
Artystyczna pracownia krawiecka Masza Osięgłowska, Leszno - zdjęcie 2 Artystyczna pracownia krawiecka Masza Osięgłowska, Leszno - zdjęcie 3 Artystyczna pracownia krawiecka Masza Osięgłowska, Leszno - zdjęcie 4 Artystyczna pracownia krawiecka Masza Osięgłowska, Leszno - zdjęcie 5
1 / 5

Artystyczna pracownia krawiecka Masza Osięgłowska id:35905

Leszno, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: dowolne
  • suknie ślubne w salonie: -

Usługi:

  • szycie na miarę

Szycie indywidualne to przede wszystkim podkreślenie osobowości i stylu każdej kobiety. Bez względu na to czy jest to wytworna suknia ślubna czy zwiewna sukienka na lato, wymaga idealnego kroju i dopasowania do sylwetki. Dzięki szyciu na miarę, nasze Klientki mają gwarancję niepowtarzalności i świadomość, że coś zostało wykonane specjalnie dla nich.

Bogaty asortyment tkanin, pasmanterii i licznych dodatków też nie jest bez znaczenia. Ważnym atutem naszej oferty jest pokaźna kolekcja autorskich pomysłów na pracę z samą tkaniną, jej obróbką i uszlachetnianiem. Ręcznie wykonane zdobienia bezspornie dodają indywidualnego charakteru każdemu dziełu z pod naszej igły. Zamawiając usługę u nas Klientka może mieć pewność, że projekt jako całość już nigdy się nie powtórzy, co dowodzi fakt, że moda jest sztuką.

Z naszymi dostawcami tkanin z Włoch i Francji współpracujemy już od lat, więc jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Szlachetne wełny, urzekające jedwabie, jak również inne wysokogatunkowe materiały, w tym ekskluzywne koronki i misterne hafty dostępne są na miejscu i na zamówienie.

liczba odwiedzin: 1905

Popularne miasta w okolicy