Zobacz zdjęcia (5)
Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 1
Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 2 Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 3 Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 4 Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 5
1 / 5

Ochocka Atelier id:32823

Śrem, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

W naszym Atelier znajdziesz romantyczne i nowoczesne suknie ślubne. Łączymy tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design. Cenimy sobie ponadczasową prostotę i swobodę. Pracujemy na dobrej jakości tkaninach. Podczas procesu projektowania wykorzystujemy wieloletnią wiedzę w zakresie konstrukcji odzieży.

Specjalizujemy się w pełnej stylizacji wizerunku Panny Młodej. Suknie ślubną pomagamy dobierać do sylwetki, typu urody i osobowości.

Anna Berdyszak - Ochocka swoją przygodę z suknią ślubną rozpoczęła w 1998 roku, szyjąc sukienkę dla przyjaciółki. Z wykształcenia mgr sztuki, pedagog i konstruktor odzieży. Przez wiele lat dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą, przygotowując do zawodu krawca, technologa i projektanta odzieży.

Od 2012 roku wolontariuszka DRESS FOR SUCCESS – gdzie prowadzi warsztaty z zakresu stylizacji i doboru odzieży do różnych typów sylwetki.


Olga Ochocka w 2015 roku uzyskała dyplom mgr sztuki. Obecnie jest współautorką kolekcji sukien ślubnych Ochocka Atelier oraz autorką naszych ręcznie wykonanych akcesoriów dla Panny Młodej

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Śrem, , 63-100, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 4876

Popularne miasta w okolicy