Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 1
Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 2 Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 3 Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 4 Ochocka Atelier, Śrem - zdjęcie 5
1 / 5

Ochocka Atelier id:32823

Śrem, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

W naszym Atelier znajdziesz romantyczne i nowoczesne suknie ślubne. Łączymy tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design. Cenimy sobie ponadczasową prostotę i swobodę. Pracujemy na dobrej jakości tkaninach. Podczas procesu projektowania wykorzystujemy wieloletnią wiedzę w zakresie konstrukcji odzieży.

Specjalizujemy się w pełnej stylizacji wizerunku Panny Młodej. Suknie ślubną pomagamy dobierać do sylwetki, typu urody i osobowości.

Anna Berdyszak - Ochocka swoją przygodę z suknią ślubną rozpoczęła w 1998 roku, szyjąc sukienkę dla przyjaciółki. Z wykształcenia mgr sztuki, pedagog i konstruktor odzieży. Przez wiele lat dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą, przygotowując do zawodu krawca, technologa i projektanta odzieży.

Od 2012 roku wolontariuszka DRESS FOR SUCCESS – gdzie prowadzi warsztaty z zakresu stylizacji i doboru odzieży do różnych typów sylwetki.


Olga Ochocka w 2015 roku uzyskała dyplom mgr sztuki. Obecnie jest współautorką kolekcji sukien ślubnych Ochocka Atelier oraz autorką naszych ręcznie wykonanych akcesoriów dla Panny Młodej

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Śrem, , 63-100, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 3942

Popularne miasta w okolicy