Zobacz zdjęcia (5)
AT Górscy - filmowanie i fotografowanie, Łódź - zdjęcie 1
AT Górscy - filmowanie i fotografowanie, Łódź - zdjęcie 2 AT Górscy - filmowanie i fotografowanie, Łódź - zdjęcie 3 AT Górscy - filmowanie i fotografowanie, Łódź - zdjęcie 4 AT Górscy - filmowanie i fotografowanie, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

AT Górscy - filmowanie i fotografowanie id:16460

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Jesteśmy ludźmi którym od zawsze towarzyszył aparat..

Ktoś kiedyś powiedział, że fotografia to rysowanie za pomocą światła. Miał rację, fotografia to coś więcej niż pstryknięcie profesjonalnym aparatem, to sztuka uwiecznienia chwili, myśli , spojrzenia.. Czy chwila kiedy dorastamy do decyzji o wzięciu ślubu, nie powinna zostać zapamiętana idealnie? To tylko przykład, ale przecież takich chwil jest mnóstwo..ciąża, nowo narodzone dziecko, matura. Dlatego My proponujemy państwu idealne zdjęcia i sesje... charakteryzujemy się tym że fotografia to nasze całe życie, wręcz uwielbiamy uwieczniać ważne chwile w życiu człowieka, ludzie i zachowania są dla nas inspiracjami.

Światło dla nas to przyjaciel, to dzięki niemu potrafimy wykonać profesjonalne zdjęcie, które zaskoczy Państwa oczekiwania.
Traktujemy klienta nie jak zwykłego, kolejnego klienta ale jak następne natchnienie, dlatego współpraca z Nami odbywa się w niezwykle miłej atmosferze. Klienci czują się jakbyśmy siedzieli w ich głowach, każdą myśl lub oczekiwanie wyprzedzamy..

Dla nas potencjalny klient jest jak wyzwanie, przychodzi do nas z konkretem jaki chce uzyskać a my musimy opowiedzieć jego historię- efekt zawsze jest fenomenalny. Przyjdź do nas i przekonaj się że jesteśmy kimś więcej niż fotografami, pozwól Nam wejść w Twoją historię, pozwól ją opisać za pomocą zdjęć.

Sfotografujemy najważniejszy dzień pary młodej, stworzymy foto-album na najwyższym poziomie, pokażemy to czego Ty nigdy bez nas nie zobaczysz. Oferujemy piękne plenery, dlatego zdjęcia są świeże i oryginalne. Naszym celem jest tak wykonać zdjęcie, aby za parę lat znowu je oglądając pojawił się uśmiech oraz powróciły wspomnienia i uczucia.

Konkurencja jest spora, fotografów przybywa... odwiedź nas i przekonaj się sam czym różnimy się od innych. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję z wyboru naszej firmy.

Zapraszamy także na nasz jedyny w swoim rodzaju blog, który pokaże państwu jak wygląda nasza praca od wewnątrz i jakie są jej efekty.

liczba odwiedzin: 1532

Popularne miasta w okolicy