Zdjęcia
od 2600 do 3200 zł / wesele

AT studio Foto&Video; Ujęcia z drona id:24418

od 2600 do 3200 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
667-329...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
728-211...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
AT Studio to Ania i Tomek - małżeństwo z Dolnego Śląska, które połączyła wspólna pasja. Najpierw była nią fotografia, uczyliśmy się jej razem, sprawiało nam frajdę poznawanie jej tajników. Tomek od zawsze jednak mówił, że jego fascynuje filmowanie. Najpierw były więc tutoriale na YouTube, później kursy zawodowe i tak powstało AT Studio :) Cieszymy się, że mamy możliwość spędzania z Wami Waszych ważnych dni, dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy :)

W przypadku ślubu mamy promocyjne pakiety przy zamówieniu foto plus video :) Zapraszamy do kontaktu!
Świadczymy usługi na terenie całego kraju.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Wrocław

Oferta

Oferta nr 1
od 2600 do 3200 / wesele
Foto: od 2600zł
Video: od 2600zł

Przy zamówieniach foto&video; - RABAT

Opinie (3)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: AT studio Foto&Video; Ujęcia z drona id:24418
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
A
Agnieszka
5
 / 5
Data ślubu: 22-09-2017
Wrocław
Data dodania: 16-01-2018
Z ogromną przyjemnością polecam usługi AT Studio. Tomasz jako kamerzysta spisał się na ogormne słowa podziękowania, bez jego pracy i profesjonalizmu dzisiaj byśmy nie mogli cieszyć się tak wspaniałym filmem z tak wspaniałego dnia. Teledysk zrobił furorę wśród znajomych którzy już dzisiaj zapowiedzieli że na Swój wielki dzień życzą sobie takich fachowców. Tomasz nie tylko był kamerzystą, zapewne tego nie jest świadom ale bardzo nam pomógł w rozluźnieniu atmosfery przed ślubem, pokierował podczas przysięgi, ogólnie czuło się że jest w każdym ważnym momencie, niczego nie przeoczył. Polecam. Na Nasze szczęście z Tomaszem i jego małżonką widzimy się za rok u mojej siostry. Do zobaczenia a wszystkim poszukującym gorąco polecamy!!!
D
Dominika
5
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Ciechów
Data dodania: 07-12-2017
Bardzo serdecznie polecam!
Film wykonany w pełni profesjonalnie. Zrobiony ze smakiem, pasją, każde ujęcie przemyślane, montowanie pomysłowe, dograne z muzyką tak, że oglądanie nawet po raz kolejny wzrusza i cieszy. Kontakt i współpraca znakomite, wszelkie sugestie zostały wzięte pod uwagę. Podczas ślubu i wesela kamera jest totalnie niezauważalna, nienachalna, przez co film jest naturalny i widać swobodę gości i pary młodej. Wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone, a ogląda się tak, że po 1,5h filmie dziwisz się dlaczego tak krótko. Dużo uroku daje również nagrywanie z drona. Ponadto Tomek jest bardzo sympatyczny a podczas ślubu i wesela elegancko ubrany – pełna klasa. Naprawdę polecam. Dokonaliśmy najlepszego wyboru!
M
Mateusz
5
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
stronie -śąskie
Data dodania: 07-09-2017
Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i niesamowity efekt końcowy. Możemy z czystym sumieniem polecić Anię i Tomka. Bardzo fajnie zmontowany film, uchwycona weselna atmosfera, zdjęcia piękne, artystyczne, jesteśmy zachwyceni, goście również :) Polecamy !!!
Tomek
(3)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:AT studio
Imię:Tomek 
Adres:Wrocław
woj. dolnośląskie
667-329...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
728-211...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 06-01-2017, liczba odwiedzin: 2731
Telefon
667-329...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
728-211...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie