KR-Videofilmowanie - film 1 KR-Videofilmowanie - film 1
Pokaż kolejny film

KR-Videofilmowanie id:14248

od 1500 do 2500 zł / film
Wrocław, dolnośląskie
(40)
Dodaj opinię
668-831...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Witam serdecznie.

Od kilku lat zajmuję się produkcją filmów z uroczystości ślubnych i wesel. Zdobyłem wykształcenie techniczne ale talent do filmowania został mi dany. To, co robię jest moją pasją a Wasza radość z moich produkcji jest dla mnie wielką nagrodą i napędza mnie do pracy. Dokonuję wszelkich starań aby film z tego najważniejszego dnia Waszego życia był piękną pamiątką, do której będziecie chcieli często wracać.
Jestem szczęśliwy, że to co kocham robić jest jednocześnie moją pracą i przynosi innym radość.

Filmuję pełnoklatkową kamerą SONY VG900 z wymienną optyką w jakości full HD. Używam różnych obiektywów odpowiednio do sytuacji aby kadry były piękne a film bogaty w różnorodność ujęć. Dbam o stabilność ujęć jak w profesjonalnych produkcjach zarówno te statyczne (ze statywu) jak i w ruchu (stabilizacja GLIDECAM). Dodatkowo w kościele nagrywam dźwięk za pomocą rejestratora cyfrowego ZOOM H4n aby Wasza przysięga oraz ewentualne czytania i kazanie były doskonałej jakości.

Filmy standardowo otrzymujecie w wersji full HD na nośniku np. pendrive (dostarczonym przez Was) aby łatwo można było go obejrzeć na komputerze czy dobrym telewizorze.

Filmuję na terenie Wrocławia i w okolicach. Istnieje także możliwość dojazdu na dalsze odległości. Dla klientów spoza miasta doliczam koszt dojazdu.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

O szczegółową ofertę proszę pytać - prześlę mailem w pliku pdf.

Czas oczekiwania na gotowy film 1 - 3 miesięcy.

Zobacz zdjęcia (8)
KR-Videofilmowanie, Wrocław - zdjęcie 1
KR-Videofilmowanie, Wrocław - zdjęcie 2 KR-Videofilmowanie, Wrocław - zdjęcie 3 KR-Videofilmowanie, Wrocław - zdjęcie 4 KR-Videofilmowanie, Wrocław - zdjęcie 5
KR-Videofilmowanie, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 8

Oferta KR-Videofilmowanie

Oferta nr 1

od 1500 do 2500zł/ film

Oferuję dla Was trzy pakiety filmów z uroczystości ślubu i wesela:
pakiet I - 30 min, pakiet II - 45 min i pakiet III - 60 min.
Szczegółową ofertę wysyłam mailem.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kocham swoją pracę i dlatego to co robię daje mi ogromną satysfakcję i w większości spełnia oczekiwania moich klientów (dowodem tego są opinie moich klientów :) ). Filmuję kamerami z wymienną optyką, używam statywów i steadycama aby ujęcia były stabilne a dźwięk z kościoła nagrywam dodatkowym rejestratorem. Każdy film omawiam z klientami na spotkaniu lub telefonicznie (jeśli klient nie może dojechać) i zapisuję wszystkie życzenia indywidualnie. Jestem osobą otwartą i słucham uważnie moich klientów oraz kieruję do nich moje uwagi tak żeby na filmie niczego nie zabrakło.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dbam o szczegóły Waszego filmu. Filmuję nie tylko Parę Młodą i gości, którzy tańczą ale wszystkie inne czynności oraz przedmioty związane ze ślubem i weselem. Montuję materiał w taki sposób żeby film był ciekawą pamiątką i dobrze się go oglądało. Nie lubię długich i monotonnych ujęć, "wycinam" najciekawsze urywki materiału i łączę je tak by całość była atrakcyjna.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Filmuję od przygotowań Pary Młodej (jeśli sobie tego życzą) maksymalnie do końca oczepin.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmuję od 2011 r. co dało mi już spore doświadczenie i swobodę działania.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Łapanie najlepszych ujęć ludzi kiedy się tego nikt nie spodziewa :) Kiedy klienci są zadowoleni i na koniec dzwonią do mnie żeby wyrazić swoją opinie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Kamery Sony Full HD z wymienną optyką i pełnoklatkową matrycą. Monopod i statyw, Gledecam, rejestrator dźwięku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniam online do pobrania a na życzenie klientów udostępniam na pendrive po którego przyjeżdżacie do mnie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Jeżeli nie mam już nic do montażu to film jestem w stanie zrobić już od dwóch tygodni. Normalnie na film czekacie do 3 miesięcy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Na ślubie największą uwagę poświęcam podczas przysięgi. Podczas wesela najbardziej lubię filmować pierwszy taniec i wjazd tortu weselnego oraz krojenie go przez Parę Młodą.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każdy film wykonuję indywidualnie na życzenie klientów dlatego tak ważne jest spotkanie przed ślubem.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadam jasne obiektywy do kamer oraz dodatkowe oświetlenie. Lubię filmować w słabym oświetleniu bo nie sprawia mi trudności.

Nasze pasje.

Filmowanie oczywiście :) Kolarstwo górskie i akwarystyka.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie KR-Videofilmowanie (40)

Dodaj opinię
KR-Videofilmowanie id:14248
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Wrocław
Data dodania: 07-01-2022

Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni :) Wybraliśmy opcje 45 minut filmu, i zostało uchwycone wszystko co najważniejsze 😊 jakoś filmu, zgodna z przedstawiona ofertą. Polecamy! ☺️☺️

Krzysztof
19-01-2022

Bardzo Wam dziękuję, że mogłem sfilmować Wasz najważniejszy dzień i cieszę się że spełniłem Wasze oczekiwania. Pozdrawiam Was serdecznie!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Brzeg
Data dodania: 03-01-2022

Polecamy Krzysztofa każdej Parze Młodej. Bardzo dobry kontakt i pełne zaangażowanie. Mimo trudnych warunków dla kamerzysty film wyszedł satysfakcjonująco i ogląda się go ze łzami w oczach. Muzyka odpowiednio dobrana. Jesteśmy bardzo zadowoleni. serdecznie polecamy .Pozdrawiamy Cię Krzysztof - jeszcze raz dziękujemy.

Krzysztof
19-01-2022

Ja również Wam bardzo dziękuję Kochani, za zaufanie, za zaproszenie i możliwość pracy filmowej na Waszej uroczystości :) Rzeczywiście warunki były trochę "ciemne" na sali ale daliśmy radę i cieszę się że spełniłem Wasze oczekiwania. Oczywiście gorące podziękowania dla Tomka, z którym kiedyś pracowałem w jednej firmie i który Wam polecił moje usługi. Pozdrawiam Was i miejcie się jak najlepiej:)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Wrocław
Data dodania: 27-11-2021

Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni z naszych filmików ślubnych. Pan Krzysztof jest bardzo słowny, rzetelny. Kontakt z nim jest świetny. Jakoś filmiku jest świetna. Mimo, że termin ślubu był trzykrotnie przesuwany, Pan Krzysztof był otwarty na współpracę. Bardzo dziękujemy!

Krzysztof
30-11-2021

Ja również bardzo Wam dziękuję za współpracę, za zaufanie. Wasz ślub i wesele na pewno długo zostanie w mojej pamięci. I ta góralska obsada :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i być może zobaczymy się kiedyś na jakimś weselu!

K
Kamila i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Trzebnica
Data dodania: 14-11-2021

Polecamy Krzysztofa każdej Parze Młodej. Super kontakt w każdej sprawie. Człowiek z mega zaangażowaniem w swoją pracę i pełnym profesjonalizmem. Film wyszedł piękny, zawiera wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze momenty, muzyka super dobrana. Dziękujemy za cudowną pamiątkę. Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni i jeszcze raz dziękujemy z całego serca. Pozdrawiamy serdecznie.

Krzysztof
22-11-2021

Bardzo Wam dziękuję Kochani! :) To była dla nie wielka przyjemność filmować i montować Wasz dzień a Wasze zadowolenie z efektów mojej pracy jeszcze bardziej mnie motywuje do kolejnych wyzwań :). Mam nadzieję że jeszcze kiedyś zobaczymy się na jakimś weselu. Pozdrawiam Was serdecznie!!!

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Wrocław
Data dodania: 02-10-2021

Współpraca z Panem Krzysztofem przebiegła bardzo sprawnie i pomyślnie. Film wyszedł świetnie, wszystkim którzy się wahają, polecamy z całego serca - wspaniała pamiątka na całe życie. Pan Krzysztof jest bardzo sympatyczny i przede wszystkim profesjonalny. Mieliśmy stały kontakt z Panem Krzysztofem, dopytywał i doradzał, żeby spełnić nasze oczekiwania. To była bardzo miła współpraca. Dziękujemy serdecznie :)

Krzysztof
03-10-2021

Bardzo Wam dziękuję za tak miłą opinie ;) Starałem się jak mogłem żeby film wyszedł jak najlepiej. Widziałem Wasz pośpiech i zdenerwowanie na przygotowaniach ale mimo to usiłowałem Was ustawić żeby ten początek filmu zrealizować jak najlepiej. Potem już poszło dobrze ;) Pozdrawiam serdecznie i również dzięki serdecznie za miłą współpracę!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Wróblowice
Data dodania: 30-09-2021

Dziękujemy bardzo za współpracę i polecamy z całego serca <3
Decyzja o współpracy z Krzyśkiem była jedną z najlepszych decyzji ślubno-weselnych. Współpracowaliśmy w sprawie filmu oraz podziękowań dla Rodziców. Początkowo wahaliśmy się, czy w ogóle chcemy film. Jeśli i Was nachodzą takie wątpliwości, powiem Wam jedno: chcecie.

Pełny profesjonalizm od początku do końca. Rewelacyjny kontakt, wysokiej jakości sprzęt, fenomenalny montaż !!
Polecam w 100% !

Krzysztof
30-09-2021

Również bardzo Wam dziękuję za współpracę. Bywały już w mojej karierze trudne współprace z klientami, których oczekiwania co do filmu były nieadekwatne do mojego portfolio. Takie sytuacje zniechęcają. Ale gdy później trafiam na miłych ludzi to motywacja do działania znowu wraca:) Wy wiedzieliście czego chcecie a Wasza radość z filmu znowu podniosła mnie na duchu ;) Pozdrawiam Was i liczę że jeszcze zobaczymy się na jakimś weselu :)

M
Magda i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Wrocław
Data dodania: 20-12-2020

Polecamy każdej przyszłej Młodej Parze... oraz Serdecznie dziękujemy za cudowną pamiątkę!! Nasi świadkowie byli tak zachwyceni wideofilmowaniem, po swoim weselu, że dostaliśmy je w prezencie. Nie mogli wybrać lepiej! Krzysztof jest przesympatyczny, wyrozumiały i swoim doświadczeniem pomógł nam wiele i wytłumaczył sporo kwestii, o których nawet nie pomyśleliśmy.
Wesele było udane.. ale wrażenia po obejrzeniu filmu pozwoliły przeżyć nam ten dzień jeszcze raz.
Idealnie wyłapał najlepsze momenty, film tak oddał te wszystkie emocje, że znowu pojawiły się łzy wzruszenia i wielkiej radości. Świetna współpraca, terminowość i mega profesjonalizm!
Jeszcze raz ogromne dzięki :)
Ps. Jak nam ktoś powie że nie potrzebuje filmu ze swojego wesela.. To pokażemy mu Nasz! :)

Krzysztof
20-12-2020

Wiele osób niestety myśląc o filmie z wesela ma w głowie obraz filmu dwu- lub nawet czterogodzinnego z dawnych lat. Nic dziwnego, że wówczas nie decyduje się na film. Dlatego Madziu i Patryku pokazujcie im Wasz film! ;) Bardzo Wam również dziękuję za zaufanie i współpracę bo takich Młodych jak Wy zapamiętuje się na długo :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Wrocław
Data dodania: 21-10-2020

Bardzo dziękujemy za świetną pamiątkę! Współpraca od początku układała się genialnie, wszystko wyszło zgodnie z planem. Film rewelacyjny, super podkład muzyczny i świetne ujęcia! Duży plus za nienachalne nagrywanie przez co goście mogli nieskrępowanie tańczyć i bawić się na całego! :) Film plenerowy również na mega wysokim poziomie, Krzysztof ma dużo pomysłów na ciekawe ujęcia, z których wychodzi piękny klip. Gorąco polecamy!
Michał i Paula

Krzysztof
24-10-2020

Pamiętam początek u Michała zanim zaczęliśmy filmować pierwsze ujęcia podczas jego przygotowań w domu. Wtedy udzielałem Michałowi wskazówek jak mają się zachować podczas ślubu i tuż przed oraz po, żeby ujęcia udały się jak najlepiej i a oni nie uciekli mi sprzed obiektywu :) Michał słuchał uważnie i widać było że współpraca będzie z nimi owocna. Tak też było :) Również Wam bardzo dziękuję za zrealizowanie tego filmu i również za to że zaprosiliście na swoje wesele mojego ulubionego DJ'a ;) Pozdrawiam Jacka bardzo serdecznie!

Pokaż więcej opinii

Kontakt KR-Videofilmowanie

Nazwa firmy: KR-Videofilmowanie
Imię: Krzysztof 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
668-831...
liczba odwiedzin: 6462
Zadzwoń
668-831...
Napisz

Popularne miasta w okolicy