AUTO DO ŚLUBU BMW 5 F10 SPORT-M ORAZ MERCEDES E-klasa id:36073

Bełchatów, łódzkie
(7)
Dodaj opinię
535-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Samochód:

 • Marka: BMW
 • Kolor: biały
Witam,mam do zaoferowania dwa luksusowe samochody;BMW 5 F10 530 SPORT-M w kolorze białym oraz MERCEDESA Elegance E-klasa w kolorze srebnym wraz z kierowcą,do uroczystości ślubnych... i innych okazji typu komunij...chrztów...osiemnastek...VIP.. .

Usługa obejmuje;
-Elegancko ubranego kierowcę
-Przyjazd po Pana Młodego
-Przyjazd po Pannę Młodą
-Przejazd do Kościoła lub USC
-Przejazd z Kościoła na salę weselną
-Weselne tablice rejestracyjne

Możliwość przystrojenia samochodu indywidualnie albo zamówić gotowy,udekorowany za dodatkową opłatą.

Gwarantuję najwyższą jakość wykonywania usług.

Serdecznie zapraszam młode pary do kontaktu.

SĄ JESZCZE WOLNE TERMINY ZAPRASZAM...

Kategoria:

Auta do ślubu Bełchatów

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
AUTO DO ŚLUBU BMW 5 F10 SPORT-M ORAZ MERCEDES E-klasa id:36073
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-12-2018
Łódź
Data dodania: 05-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy pana Marcina jako naszego kierowcę w tan ważny dla nas dzień. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, nie mieliśmy żadnych opóźnień. Samochód wyglądał bardzo ładnie, był przystrojony ze smakiem i oczywiście czysty. Atmosfera, która została stworzona przez pana Marcina podczas jazdy była dopasowana do klimatu uroczystości ślubnej. Pan Marcin jest bardzo kulturalna i pozytywnie nastawioną osobą. Szczerze polecamy.
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Burzenin
Data dodania: 01-11-2018
W trakcie wesela goście prosili o namiary na to auto i kierowcę, zdecydowanie polecamy, cena w sam raz, muzyka w aucie uspokajająca, auto prezentuje się bardzo ładnie, polecamy
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 16-10-2018
Jesteśmy w pełni zadowoleni, że to właśnie Pan Marcin i jego samochód towarzyszył nam w tym dniu. Wszystko co do minuty, bez najmniejszych problemów. Gorąco polecamy.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Radomsko
Data dodania: 15-10-2018
Auto prezentowało się rewelacyjnie, Pan Marcin udzielał cennych wskazówek podczas jazdy i zadbał o wyjątkowo bezstresową atmosferę, z czystym sercem polecamy zarówno autko jak i kierowcę.
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 15-10-2018
Obsługa na najwyzszym poziomie. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, mila atmosfera. Auto na żywo robi wrażenie oraz przyciąga wzrok. Polecam !
B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 15-10-2018
Bardzo gorąco polecam autko i oczywiście kierowcę. Pełen profesjonalizm, dzięki któremu wszystko było dopracowane i zadbane o najmniejsze szczegóły. Podczas przejazdu super atmosfera wewnątrz auta. Nie ma co się więcej rozpisywać, po prostu gdy potrzebujecie takiej usługi wybierajcie tą ofertę a z pewnością będziecie zadowoleni i polecicie następnym parą. Pozdrawiam
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Piotrków Trybunalski
Data dodania: 29-07-2018
5 gwiazdek to za mało. Pełen profesjonalizm. Auto przygotowane perfekcyjnie, prezentuje się bardzo elegancko. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, który dba nawet o najmniejsze detale takie jak muzyka klimatyczna, która wybrzmiewa w aucie. Gorąco polecamy. Dzięki wielkie Panie Marcinie !!
Certyfikat
MARCIN RICO

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:JAGUAR
Imię i nazwisko:MARCIN RICO
Adres:Bełchatówul. WOISKA POLSKIEGO
97-400woj. łódzkie
535-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 27-05-2018, liczba odwiedzin: 2335
Telefon
535-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie