AUTO DO ŚLUBU BMW 5 F10 SPORT-M ORAZ MERCEDES E-klasa id:36073

Bełchatów, łódzkie
(8)
Dodaj opinię
535-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: BMW
 • Kolor: biały
Witam,mam do zaoferowania dwa luksusowe samochody;BMW 5 F10 530 SPORT-M w kolorze białym oraz MERCEDESA Elegance E-klasa w kolorze srebnym wraz z kierowcą,do uroczystości ślubnych... i innych okazji typu komunij...chrztów...osiemnastek...VIP.. .

Usługa obejmuje;
-Elegancko ubranego kierowcę
-Przyjazd po Pana Młodego
-Przyjazd po Pannę Młodą
-Przejazd do Kościoła lub USC
-Przejazd z Kościoła na salę weselną
-Weselne tablice rejestracyjne

Możliwość przystrojenia samochodu indywidualnie albo zamówić gotowy,udekorowany za dodatkową opłatą.

Gwarantuję najwyższą jakość wykonywania usług.

Serdecznie zapraszam młode pary do kontaktu.

SĄ JESZCZE WOLNE TERMINY ZAPRASZAM...

Kategoria:

Auta do ślubu Bełchatów

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (8)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
AUTO DO ŚLUBU BMW 5 F10 SPORT-M ORAZ MERCEDES E-klasa id:36073
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Sieradz
Data dodania: 07-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Dziękujemy Panu Marcinowi za super profesjonalne podejście. Wszystko starannie zaplanowane, świetna atmosfera podczas przejazdu, wygoda ( dużo miejsca z tyłu, więc Panna Młoda nie miała problemu ze suknią, co jest bardzo ważne ). Muzyka, którą sobie zażyczyłem, została odtworzona, więc cudownie się jechało. Samochód prezentuje się rewelacyjnie, na żywo robi wrażenie. Pan Marcinowi bez zawahania zgodził się wykonać zlecenie, mimo, że musiał przejechać do Nas prawie 70 km, tym bardziej go POLECAMY!!! :)
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-12-2018
Łódź
Data dodania: 05-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy pana Marcina jako naszego kierowcę w tan ważny dla nas dzień. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, nie mieliśmy żadnych opóźnień. Samochód wyglądał bardzo ładnie, był przystrojony ze smakiem i oczywiście czysty. Atmosfera, która została stworzona przez pana Marcina podczas jazdy była dopasowana do klimatu uroczystości ślubnej. Pan Marcin jest bardzo kulturalna i pozytywnie nastawioną osobą. Szczerze polecamy.
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Burzenin
Data dodania: 01-11-2018
W trakcie wesela goście prosili o namiary na to auto i kierowcę, zdecydowanie polecamy, cena w sam raz, muzyka w aucie uspokajająca, auto prezentuje się bardzo ładnie, polecamy
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 16-10-2018
Jesteśmy w pełni zadowoleni, że to właśnie Pan Marcin i jego samochód towarzyszył nam w tym dniu. Wszystko co do minuty, bez najmniejszych problemów. Gorąco polecamy.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Radomsko
Data dodania: 15-10-2018
Auto prezentowało się rewelacyjnie, Pan Marcin udzielał cennych wskazówek podczas jazdy i zadbał o wyjątkowo bezstresową atmosferę, z czystym sercem polecamy zarówno autko jak i kierowcę.
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 15-10-2018
Obsługa na najwyzszym poziomie. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, mila atmosfera. Auto na żywo robi wrażenie oraz przyciąga wzrok. Polecam !
B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Bełchatów
Data dodania: 15-10-2018
Bardzo gorąco polecam autko i oczywiście kierowcę. Pełen profesjonalizm, dzięki któremu wszystko było dopracowane i zadbane o najmniejsze szczegóły. Podczas przejazdu super atmosfera wewnątrz auta. Nie ma co się więcej rozpisywać, po prostu gdy potrzebujecie takiej usługi wybierajcie tą ofertę a z pewnością będziecie zadowoleni i polecicie następnym parą. Pozdrawiam
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Piotrków Trybunalski
Data dodania: 29-07-2018
5 gwiazdek to za mało. Pełen profesjonalizm. Auto przygotowane perfekcyjnie, prezentuje się bardzo elegancko. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, który dba nawet o najmniejsze detale takie jak muzyka klimatyczna, która wybrzmiewa w aucie. Gorąco polecamy. Dzięki wielkie Panie Marcinie !!
MARCIN RICO

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:JAGUAR
Imię i nazwisko:MARCIN RICO
Adres:Bełchatówul. WOISKA POLSKIEGO
97-400woj. łódzkie
535-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-05-2018, liczba odwiedzin: 2726
Telefon
535-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie