aVaStudio - Sebastian Stankiewicz id:16322

Oferta
Dodaj do plannera

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, reportażu oraz sesjach zdjęciowych glamour, fashion i portrecie. Wykonujemy także wszelkie inne zdjęcia okolicznościowe: komunie, chrzest, studniówki, bale. Od 2006 roku współpracujemy z agencją prasową, przez co nasze zdjęcia sportowe ukazują się w prasie lokalnej, ogólnopolskiej a także za granicą. Zajmujemy się również retuszem zdjęć oraz projektami fotoksiążek.

Pracujemy na najwyżej klasy cyfrowym sprzęcie fotograficznym marki Canon. Do dyspozycji mamy kilka aparatów oraz kilkanaście obiektywów. Do dyspozycji klientów jest dwóch fotografów.

Zapraszamy do odpowiednich działów, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i obejrzeć obszerną galerie zdjęć. W dziale kontakt do Państwa dyspozycji jest formularz kontaktowy oraz podane są inne formy komunikacji z nami.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / wesele

Cena za samą usługę fotograficzną to 1800 zł.
W cenie jest fotografowanie w dniu ślubu od przygotowań Panny Młodej (ubieranie się itd) poprzez ceremonie w kościele do wesela. Na weselu obecny jestem do oczepin włącznie, czyli do około 1:00 w nocy.
W cenie jest również plener śluby możliwy do wykonania innego dnia po ślubie. (Najczęściej umawiam się na wtorek - środę).
Ilość wybranych zdjęć jaką gwarantuje dać na płycie DVD to 150 zdjęć. Wszystkie te zdjęcia będą profesjonalnie obrobione i w pełnej rozdzielczości. Dodatkowo na płycie dogrywam pozostałe zdjęcia (głównie z wesela, rodzina, goście, podobne ujęcie itd) też w pełnej rozdzielczości ale nie obrobione (jest ich w zależności od wielkości wesela od 150 do 300). Na płycie jest też prezentacja multimedialna z pokazem slajdów owych 150 wybranych zdjęć z muzyką. Sama płyta też jest w cenie.


W ofercie mam świetne fotoksiążki z twardą oprawą i grubymi kartami. Tu cena zależna jest od ilości stron, rodzaju okładki itd. Standardowe 16 kart z materiałową okładką to koszt 300 zł.
Polecana przeze mnie fotoksiążka z okładką skórzaną i 25 kartami to koszt 650 zł.

Fotoksiążki przykładowe mogę zaprezentować na ewentualnym spotkaniu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

692-302...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:aVaStudio
Imię:Sebastian
Nazwisko:Stankiewicz
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 710

Nowe ogłoszenia