Zobacz zdjęcia (5)
Bajaderka, Kobylin - zdjęcie 1
Bajaderka, Kobylin - zdjęcie 2 Bajaderka, Kobylin - zdjęcie 3 Bajaderka, Kobylin - zdjęcie 4 Bajaderka, Kobylin - zdjęcie 5
1 / 5

Bajaderka id:38039

Kobylin, wielkopolskie

O nas

Wyłącznie naturalne, najwyższej jakości surowce, tradycyjne metody produkcji, świeżość oraz brak konserwantów to cechy, które wyróżniają Bajaderkę na rynku i sprawiają, że smak pieczonych tutaj ciast jest naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Nasze wypieki powstają według starodawnych receptur z zeszytu babci połączonych ze współczesną lekkością wykonania.

Bardzo dbamy o to, aby nasze ciasta bazowały wyłącznie na naturalnych składnikach — przykładowo do ciast dodajemy prawdziwe wiejskie jaja, zamiast żółtek w proszku, a szarlotka zawiera naturalny mus ze starannie wyselekcjonowanych, świeżo startych jabłek, a nie jak w większości cukierni sztuczną frużelinę. W ofercie Bajaderki znajduje się bogata gama wypieków poczynając od ciast drożdżowych przez różnego rodzaju ciasta kremowe, śmietanowe, owocowe, serniki, makowce, szarlotki aż po oryginalne torty o wyszukanych dekoracjach.

Nasze ciasta i torty dostarczamy również na wesela, komunie i inne przyjęcia okolicznościowe. Przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby uczynić te miłe chwile naprawdę wyjątkową okazją i stworzyć niepowtarzalną, zupełnie inną kompozycję smakową dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do bajaderkowej krainy i życzymy niezwykłych wrażeń smakowych!

liczba odwiedzin: 4388

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie