Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Ballroom Dance Show id:36175

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Ballroom Dance Show

SzkołaTańcaSkrzydła Ostatnio widziany 01-06-2018
661-295...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
663-380...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Pabianice, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 01-06-2018
Liczba odwiedzin: 51

Oferta

Oferujemy profesjonalną oprawę artystyczną eventów firmowych, balów sylwestrowych, wesel czy bankietów.
Jeśli zależy Państwu, aby impreza była wyjątkowa, efektowna, zaparła dech w piersi, a jednocześnie pełna klasy na najwyższym poziomie to pokaz tańca towarzyskiego jest idealną opcją.
Nasi tancerze posiadają międzynarodową mistrzowską klasę taneczną S, co gwarantuje najwyższą jakość występów.
Zapewniamy niepowtarzalne i indywidualnie przygotowane show taneczne, które doda wydarzeniu prestiżu oraz na długo zapadnie w pamięci gościom.

Mogą Państwo do swojego pokazu wybrać taniec i muzykę.
Opis poszczególnych tańców:
1. Walc angielski - Swoje początki walc angielski ma w walcu wiedeńskim, jest spokojnym, dostojnym tańcem o płynnym, delikatnym i spokojnym ruchu. Ruch walca sprawia wrażenie ruchu łodzi poruszającej się regularnie po wznoszących i opadających falach, jednocześnie symbolizuje zakochaną w sobie parę. Tańczony bardzo często jako taniec pokazowy młodej pary na weselu. Jest tańcem progresywnym i należy go tańczyć w wokół sali w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Główna akcją w walcu angielskim jest unoszenie i opadanie.
2. Tango - Na początku był to taniec latynoamerykański, po raz pierwszy zatańczony w Europie w 1907 roku i oceniony jako taniec nieprzyzwoity, nawet potępiony przez papieża. Rodowody tańca należy szukać wśród niewolników afrykańskich, a w późniejszym etapie jego rozwoju wśród argentyńskiego proletariatu miejskiego, przede wszystkim tragarzy portowych w Buenos Aires. Bardzo charakterystyczny taniec przypominający ruch dzikich kotów, jednocześnie pełen niepokoju, napięcia i tajemnicy. Słuchając muzyki tanga jesteśmy cały czas w napięciu i mamy wrażenie że zaraz wydarzy się coś niespodziewanego, nagłego.
3. Walc wiedeński - Po raz pierwszy pojawił się w historii na Kongresie Wiedeńskim w 1815 roku, jego ojcem chrzestnym jest Johann Strauss. To szybki, wirujący taniec, nie posiadający wielu figur ale stylem i wytwornością pasujący jako taniec weselny młodej pary albo kojarzony też z tańcem salonowym wytwornie ubranych par. Żywy, dynamiczny, przyprawiający tancerzy o zawrót głowy ale jednocześnie niezwykle elegancki i zdecydowany w ruchu. Często tańczony na rozpoczęcie balu i zabawy tanecznej.
4. Foxtrot - Foxtrot ma charakter bardzo płynny, para powinna być cały czas w ruchu, poruszać się posuwiście, bez zbędnych zatrzymań i ozdobników. Taniec powinien przypominać krok lisa. Foxtrota tańczy się do lirycznej, spokojnej muzyki. Za twórcę foxtrota uważa się amerykańskiego baletmistrza Harry’ego Foxa, który w 1913 roku wprowadził specyficzne, do tej pory nie spotykane na baletowej scenie kroki. Początkowo taniec ten miał charakter dowolny, jednak szybko zdecydowano się ustalić pewne zasady – wprowadzono podział na kroki wolne i szybkie, tańczone po linii prostej lub w obrotach w prawo. Potem wzbogacono taniec o kroki boczne i określono ich rytm.
5. Quickstep - Cechy wyróżniające quickstep to bardzo szybkie tempo (jest najszybszym tańcem standardowym), radość, żywa muzyka i zaskakujące kroki – podskoki, obroty, wykopy. Tańczący poruszają się bardzo płynnie, posuwiście, są cały czas w ruchu. Quickstep wywodzi się od foxtrota i jest jego dostosowaniem do szybszego tempa muzyki, którą zaczęły grać orkiestry. Początkowo quickstep był tylko szybszą odmianą foxtrota, ale z czasem wykształcił swój odrębny styl i charakter.

Działamy na terenie całej Polski.
Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Na życzenie klienta wysyłamy folder z ofertą oraz rider techniczny.

Cennik

Pokaz Tańca Towarzyskiego
od 1000 do 5000 / pokaz
Cena indywidualnie ustalana z klientem w zależności od szczegółów pokazu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Szkoła Tańca Skrzydła
Imię:Dawid
Nazwisko:Skrzydłowski
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Pabianice

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.