Zobacz zdjęcia (5)
Pudło z balonami z helem,Balony LED,Dekoracja lokalu,Girlandy balonowe, Gliwice - zdjęcie 1
Pudło z balonami z helem,Balony LED,Dekoracja lokalu,Girlandy balonowe, Gliwice - zdjęcie 2 Pudło z balonami z helem,Balony LED,Dekoracja lokalu,Girlandy balonowe, Gliwice - zdjęcie 3 Pudło z balonami z helem,Balony LED,Dekoracja lokalu,Girlandy balonowe, Gliwice - zdjęcie 4 Pudło z balonami z helem,Balony LED,Dekoracja lokalu,Girlandy balonowe, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Pudło z balonami z helem,Balony LED,Dekoracja lokalu,Girlandy balonowe id:32387

Gliwice, śląskie

O nas

Rodzaj:

  • pudło z balonami

Firma BOLONIK oferuje Państwu szeroką gamę usług balonowych na każdą okazję. Wyróżnia nas jakość sprzedawanego produktu oraz gwarancja konkurencyjnych cen.

W ofercie posiadamy:
* Pudło niespodzianka 50 szt - z opcją dodatkową dwóch balonów w kształcie serca odcinanych przez Młodą Parę. Pudło niespodzianka wygląda bardzo estetycznie i elegancko zarówno na zdjęciach jak i na żywo.

*Balony LED
Balony LED z diodą w środku w opcji migającej bądź światła stałego i dowolnej kolorystyce dowożone są na umówione miejsce w Pudle Niespodziance bądź rozdane wszystkim uczestnikom zabawy( doskonała atrakcja nie tylko na wesela). W tej dziedzinie wyróżnia Nas doświadczenie. Wselkie formalności dotyczące zgód są po Naszej stronie.

*Dekoracja lokalu
Możemy udekorować każdą przestrzeń od dekoracji krzeseł, napisu LOVE/inicjałów, balonów gigantów, spersonalizowanych balonów crystal aż po balonowy sufit.

liczba odwiedzin: 3714

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie