Zobacz zdjęcia (5)
BAM! Wolne terminy 2023, Szczecin - zdjęcie 1
BAM! Wolne terminy 2023, Szczecin - zdjęcie 2 BAM! Wolne terminy 2023, Szczecin - zdjęcie 3 BAM! Wolne terminy 2023, Szczecin - zdjęcie 4 BAM! Wolne terminy 2023, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

BAM! Wolne terminy 2023 id:54914

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • perkusja
  • saksofon

Oferta:

  • gramy na żywo
  • obsługa konferansjerska
  • prowadzimy zabawy
  • mówimy po angielsku
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Witajcie! Cieszymy się, że tutaj trafiliście! Nasza pasja do muzyki sprawia, że chcemy, aby Wasza impreza była wyjątkowa i niezapomniana! W BAM! postawiliśmy na innowacyjność i stworzyliśmy skład, który pozwala nam przecierać nowe szlaki w branży. Nasza śpiewająca DJka, saksofonista i perkusista to zespół z niepowtarzalnym brzmieniem, które wprowadzi Waszych gości w niesamowity nastrój. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza współpraca z DJ-em gwarantuje kompromis pomiędzy tradycyjnym zespołem a nowoczesną muzyką taneczną. Gramy szeroki repertuar, który obejmuje największe hity począwszy od lat 60-tych aż po najnowsze przeboje. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i stworzenie atmosfery, która zostanie w pamięci na długo. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami już teraz! Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomysły. Razem stworzymy niezapomnianą imprezę, która spełni Wasze marzenia!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy kompromisem pomiędzy pomiędzy zespołem a DJem. Żywe instrumenty tworzą niezapomniany klimat i nadają "pazura", damski wokal pieści zmysły a wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dobranie repertuaru do wymagań i gustów bawiących się gości. Naszych klientów traktujemy wyjątkowo, wiedząc, że jest to dla nich najważniejsza noc w życiu. Robimy to bo to lubimy, co powoduje, że nie jest to dla nas kolejny dzień w pracy a świetna zabawa :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy DJem i zespołem w jednym. Każde z nas robi to od wieeeeelu lat. Uważamy, że dopasowanie oferty jest kluczowe, dlatego szczegółowo przygotowujemy się do każdej imprezy w porozumieniu z Parą Młodą. Chcemy, żeby Wasze wesele było naszą wizytówką i niosło nowinę w świat, dlatego dajemy z siebie wszystko.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Ania od 10 lat, Tomek od 20, Sławek ponad 30. W sumie daje nam to 60 lat doświadczenia :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zwyczajowo wesele trwa 10 godzin od momentu wejścia Młodej Pary i gości na salę. Niemniej - jeśli jest taka potrzeba, a goście są głodni tańca to jesteśmy w stanie grać do kolejnego zachodu słońca.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza oferta to kompleksowa oprawa uroczystości. Zajmujemy się (co oczywiste) muzyką, przygotowujemy oczepiny w porozumieniu z młodymi, ustalamy szczegółowy harmonogram zawierający podziękowanie dla rodziców czy biesiadę przy stołach. Prowadzimy całą uroczystość, często uczestnicząc w tym całą trójką. Posiadamy swoje światła i wytwornicę dymu.

Skład, w którym występujemy.

Nasz skład to efekt chęci wprowadzenia czegoś nowego do branży, łączymy cechy zespołu i DJa. DJem i jednocześnie wokalistką jest nasza urocza Ania, Sławek maluje klimat swoim saksofonem, a o rytm dba perkusista Tomek.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład się nie zmienia, wychodzimy z założenia, że decydując się na współpracę z nami jesteśmy zobligowani do najwyższej jakości usług, a to gwarantujemy swoimi głowami...nie przypadkowych osób.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar to totalna mieszanka zawierająca utwory z lat 60, 70, 80...aż do współczesnych hitów. Przed każdym sezonem staramy się, aby nikt nas niczym nie zaskoczył. Utwory staramy się dobierać do gości, dla których gramy i nieskromnie musimy przyznać - to się sprawdza! Repertuar ustalamy również z Para Młodą, aby nie było utworów, których być nie może, a jednocześnie aby koniecznie pojawiły się te, które być muszą.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej, prowadzimy wesele od momentu wejścia Młodej Pary na salę do ostatniego dźwięku. Niemniej - jeśli zechcecie zaprosić swojego wymarzonego wodzireja to udostępnimy mu kawałek sceny.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistką jest Ania, wspiera ją Sławek, Tomek by chciał ale nie jest w tym najlepszy. Śpiewa, ale bez mikrofonu.

Na jakich instrumentach gramy?

Muzykę graną przez DJa wzbogacamy brzmieniem saksofonu i żywej perkusji. Efekt przekracza najśmielsze oczekiwania.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

O nagłośnienie dba zestaw aktywny uznanej, włoskiej marki RCF. Saksofony Yamaha oraz perkusja Yamaha Birch Custom (taka, na jakiej nagrano większość płyt U2) :)

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Jesteśmy przygotowani, aby zadowolić zarówno polskich jak i zagranicznych gości. Gramy utwory krajowe, zagraniczne i takie bez wokalu, poradzimy sobie ze wszystkim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Z polskim radzimy sobie wyśmienicie, z angielskim również.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Coraz częściej. W każdym sezonie są 2-4 uroczystości, gdzie w użyciu jest język angielski. Przez wiele lat mieliśmy przyjemność występować nad polskim morzem, gdzie głównie zabawialiśmy gości zza granicy.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Poza graniem jesteśmy w stanie przygotować animacje, konkursy i zabawy. W zanadrzu mamy szereg różnych konkursów, które chętnie przedstawimy Parze Młodej, ta oczywiście ma ostatnie słowo, nigdy nie robimy niczego bez porozumienia.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Uważamy, że dobrze doświetlona sala jest równie ważna jak dobrze brzmiąca muzyka. Nasze światła są tak zaprogramowane, aby dopasować się do klimatu panującego na parkiecie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Na życzenie Pary Młodej udostępniamy listę utworów. Co więcej - na życzenie jesteśmy w stanie przygotować niemal każdą piosenkę. Należy również pamiętać, że lista ta jest bardzo dynamiczna, po całym sezonie może w niej się znaleźć nawet kilkadziesiąt kawałków, które były życzeniami Par Młodych i okazały się rozpalaczami parkietów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej. Nie chcielibyśmy aby nasi goście wyszli z niesmakiem, bo nie było ich ulubionej piosenki. W przypadku utworów newralgicznych konsultujemy to z Parą Młodą.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Prowadzimy działalność gospodarczą, płacimy podatki, posiadamy licencję dj-ską.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Każde z nas ma za sobą długa historię. W różnych konfiguracjach graliśmy na dużych scenach w Polsce i za granicą. Na małych w obrębie ościennych województw :)

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Ania jest wykształconym muzykiem, ukończyła studia na Akademii Sztuki (dyrygentura chóralna). Tomek uczył się pod okiem Tomasza Łosowskiego (Kombi), Radka Owczarza (Kasia Kowalska) czy Arkadiusza Malika (Lombard).

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Przygoda rozpoczęła się z dniem narodzi i trwa nadal.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Dbamy o to, żeby parkiet płonął od samego początku. Zabawy integracyjne potrafią w tej kwestii zdziałać cuda.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie ma dla nas znaczenia styl muzyczny. Nasi goście stają się naszymi szefami, jeśli szef wymaga to trzeba te wymagania spełnić :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Szczecin, , 70-724, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
liczba odwiedzin: 97

Popularne miasta w okolicy