Zobacz zdjęcia (5)
Barmani na wesele, mobilne bary,, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Barmani na wesele, mobilne bary,, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Barmani na wesele, mobilne bary,, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Barmani na wesele, mobilne bary,, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Barmani na wesele, mobilne bary,, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

Barmani na wesele, mobilne bary, id:4797

Nowy Sącz, małopolskie

O nas

MultiBar to innowacyjność na rynku usług barmańskich.

To nie tylko znany już większości przyjęć weselnych, imprez firmowych czy innych uroczystości gości mobilny bar z barmanami i drinkami alkoholowymi ale także kilka nowych ich odmian.
W Naszej ofercie proponujemy Państwu kilka nowości, które na pewno zaskoczą nie tylko Was, ale przede wszystkich Państwa gości.
Proponujemy Państwu:
- Mobilny Bar - podświetlniany mobilny bar z obsługa barmańską, serwujący w trakcie całej Państwa uroczystości drinki alkoholowe jak i bezalkoholowe.

- Lemoniade Bar - proponowany szczególne w wiosenne, letnie i jesienne uroczystości. Skierowany specjalnie na gorące dni, aby móc ochłodzić i dodać Państwu energii na kolejne godziny zabawy. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór - alkoholowy lub bezalkoholowy - a może mieszany.

- Fruits Bar - to innowacyjność na rynku usług barmańskich. Proponujemy Państwu stworzenie baru na bazie świeżych, sezonowych, ale i nie tylko owoców. Dla każdego gościa coś dobrego, ponieważ wierzymy iż w zdrowym ciele zdrowy duch - oczywiście do zabawy.

- Fresh Bar - kto z Nas w letnie popołudnie nie chciałby ochłodzić się, czy też spróbować soku ze świeżo wyciskanych owoców, czy warzyw. Dlatego proponujemy Państwu Fresh Bar w którym Nasi barmani, będą serwować dla Państwa niesamowite kompozycję ze świeżo wyciskanych sezonowych owoców i warzyw. A to wszystko według zasady "Bądźmy Fit".

- Candy Bar - ostatnia Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do Naszych milusińskich ale i nie tylko, bo kto z Nas nie lubi słodyczy? Wspaniale przygotowany, udekorowany i dostosowany dla Państwa potrzeb słodki poczęstunek będzie idealnym uzupełnieniem Państwa uroczystości.

Każda uroczystość jest dla Nas ważna i traktowana indywidualnie. Spotykamy się z Państwem tyle razy ile jest to potrzebne, aby zadowolić i sprostać Państwu oczekiwaniom.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

liczba odwiedzin: 6701

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie