Zobacz zdjęcia (29)
Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 1
Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 1 Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 2 Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 3 Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 4 Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 5 Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 6 Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 7
Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 29

Bartek Fotografuje Miłość ❤️ Naturalnie i na luzie ❤️ 2021/22 id:47921

od 500 do 3200 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
884-305...

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Ale zacznijmy od początku. Jesteście tutaj, ponieważ szukacie fotografa na wasz ślub. Albo po prostu lubicie pooglądać fajne zdjęcia. :) Jeżeli sprowadza was marzenie o pięknych zdjęciach, przepełnionych emocjami oraz albumie, który z czasem będzie coraz bardziej wartościowy i piękny to dobrze trafiliście! To nie wszystko, co mogę Wam dać. Niektóre pary, których historie opowiadałem twierdzą, że na nowo rozbudziłem ich wzajemne uczucia. Oferuję Wam Momenty, które będą z Wami przez dłuuugi czas. Z resztą, sami sprawdźcie co mówią o mnie inni na mojej stronie internetowej!

A teraz, kochani, garść konkretów i kilka pakietów, na które możecie liczyć. Znajdziecie je w zakładce Oferta. Tam też możecie pobrać moją ofertę w wygodnym i zwięzłym formacie PDF. Dzięki temu możecie zachować ofertę na później i wrócić do niej w każdej chwili.

Co wchodzi w skład reportażu ślubnego, niezależnie od pakietu?

- przygotowania w domu Panny Młodej i/lub Pana Młodego
- ceremonia w kościele/urzędzie stanu cywilnego/na Mount Everest, jeżeli tak postanowiliście
- reportaż z zabawy weselnej
- zdjęcia pamiątkowe z rodziną i gośćmi
- mini-sesja plenerowa w dniu ślubu (porywam was na 30-40 minut, więc sobie odsapniecie od weselnej zawieruchy).

Wasze pomysły, pytania i sugestie omawiamy przy kawce lub jeżeli mamy do siebie daleko to umawiamy się na wideokonferencję (i tak możemy napić się kawki). Dodatkowo podczas rozmowy omawiamy warunki naszej współpracy i dopinamy resztę formalności.

To jak, widzimy się? :)

Oferta

Reportaż ślubny
od 500 do 3200 zł / całość

Tutaj znajdziecie pełną ofertę, wystarczy pobrać PDF, który możecie zachować sobie na później.

Sesja narzeczeńska
od 350 do 500 zł / całość

Sesja narzeczeńska to kapitalny pomysł na otwarcie reportażu z dnia ślubu i wesela. To także piękna pamiątka, możliwość zatrzymania w czasie tej pięknej chwili, kiedy jesteście sobie narzeczeni, a nad waszymi głowami unosi się obietnica wspólnego życia we dwoje.

Co zawiera sesja?

- czas trwania: około 2 godzin (nie licząc dojazdu w dane miejsce)
- minimum 30 zdjęć kipiących miłością
- wirtualna galeria ze zdjęciami

Pakiet Srebrny
2500 zł / całość

Pakiet srebrny to idealna propozycja, jeżeli organizujecie ślub w plenerze i niewielkie przyjęcie, a start przewidujecie w godzinach popołudniowych.

Co zawiera pakiet?

- Reportaż 9 godzin
- Minimum 350 zdjęć
- Wirtualna galeria ze zdjęciami
- 30 odbitek w ozdobnym pudełku

Pakiet Złoty
2800 zł / całość

Świetna opcja, często wybierana i lubiana. Możecie do niej dobrać piękny, ręcznie wykonany i projektowany przeze mnie album lub drewniany pendrive z grawerem.

Co zawiera pakiet?

- Reportaż 10 godzin
- Minimum 400 zdjęć
- Wirtualna galeria ze zdjęciami
- 40 odbitek w ozdobnym pudełku
- Plener poślubny

Pakiet Platynowy
3200 zł / całość

Mercedes wśród moich pakietów ślubnych. Znajdziecie tutaj wszystko, czego dusza zapragnie. Innymi słowy: full wypas. :)

Co zawiera pakiet?

- Reportaż 10 godzin
- Minimum 400 zdjęć
- Wirtualna galeria ze zdjęciami
- 50 odbitek w ozdobnym pudełku
- Album z twardymi kartkami
- Plener poślubny

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Liczba godzin mojej pracy jest zależna od pakietu, który wybierzecie. Waha się w przedziale od 9 do 10 godzin, nie licząc sesji narzeczeńskiej i poślubnej.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie znajdziecie 9-godzinny reportaż ślubny, piękne odbitki w ozdobnym pudełku, wirtualną galerię ze zdjęciami i minimum 350 gotowych zdjęć.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie Canon. Posiadam dwa aparaty: Canon EOS R i Canon 5D mark III. Dodatkowo posiadam jasne, stałoogniskowe obiektywy Sigma 35 mm i 50 mm z serii ART, dające niesamowity i klimatyczny obraz oraz Canon 85 mm.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiedni sprzęt (w liczbie mnogiej) to przede wszystkim bezpieczeństwo. Gdyby jeden z nich uległ awarii - nie zostajecie na lodzie, ponieważ mogę dokończyć reportaż posiadając drugi aparat. Ponadto profesjonalny sprzęt pozwala na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych, z którymi często mam do czynienia w swojej pracy.

Jak ubieramy się na wesele?

Staram się ubierać elegancko, lecz neutralnie. Moim głównym celem jest wtopić się w otoczenie i sprawić, by jak najmniej osób zwracało na mnie uwagę. Jest to kluczowe przy łapaniu tych najlepszych momentów!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W pierwszej kolejności otrzymujecie dostęp do internetowej galerii, gdzie zdjęcia zaprezentowane są w ładny i przejrzysty sposób. Z poziomu galerii możecie udostępnić je rodzinie i znajomym, wystarczy kilka kliknięć. Zależnie od pakietu otrzymujecie także odbitki, album lub pendrive ze zdjęciami.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Moim zdaniem idealne zdjęcie to wcale nie to najpiękniejsze w kolekcji. Idealnym zdjęciem nazwał bym perfekcyjnie uchwycony moment, ułamek sekundy. Wiadomo, kompozycja, światło i kolory to niesamowicie ważna rzecz, jednak one działają wspomagająco. Tym, co czyni zdjęcie pięknym i idealnym jest Wasza reakcja na nie i uczucia jakie wam towarzyszą, kiedy je oglądacie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbliższe memu sercu są naturalne sesje plenerowe. Uwielbiam także przygotowania i towarzyszące im pełne przejęcia zamieszanie. To jest genialne! :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Wasza fantazja i kreatywność są nieograniczone! Chętnie się dostosuję do Waszej propozycji lub wymyślę coś od siebie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nie jestem formalistą-sztywniakiem. Dużo się uśmiecham i śmieję. Potrafię rzucić żartem na kilka sekund przed waszym wejściem do kościoła lub jadąc do was zadzwonić z samochodu, odpalić głośną imprezową muzykę i zapewnić, że wejdę z przytupem. Staram się przekazywać Wam moją dobrą energię!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Podchodzę do swojej pracy z otwartą głową. Moja oferta to swego rodzaju reguła. A jak wiadomo od każdej reguły są wyjątki! :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie! Posiadam trzy lampy błyskowe, które rozświetlą każdy mrok! Nie korzystam z nich jedynie w kościele, żeby nie przeszkadzać podczas ślubu.

Nasze pasje.

Liczba mnoga to = lub >2, zatem: FOTOGRAFIA X2! A na serio to uwielbiam testy używanych samochodów na YouTube, kolarstwo w każdej formie i zdecydowanie za długie spacery, gdziekolwiek jestem. Kocham także odkrywać dla Was nowe, magiczne miejsca na sesje plenerowe!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Nazwa firmy: Bartek Fotografuje Miłość
Imię i nazwisko: Bartłomiej Grobelny
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
884-305...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 60
Telefon
884-305...
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie