Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

bPhoto id:24069

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Milicz, dolnośląskie
Data dodania: 13-12-2016
Liczba odwiedzin: 665

Oferta

Piękne historie najczęściej zaczynają się słowami "Dawno, dawno temu...", w moim przypadku zawsze zaczynają się od "Witam! Bartek, jestem fotografem...". Po tych słowach rozmawiamy, ja poznaje Was, Wy mnie, być może kilka/naście miesięcy później spotkamy się w ważniejszym, bardziej stresującym momencie. Ten ważny moment będę zapamiętywał najpiękniej jak potrafię żeby po paru tygodniach zadzwonić i skończyć historię "Cześć, Wasze zdjęcia są już gotowe...".
Fotografuję od 15 roku życia. Od tego czasu przewijałem się przez setki już sesji czy reportaży. W życiu lekko zakręcony (mówiąc delikatnie), na zdjęciach jednak chaosu unikam jak ognia na rzecz estetyki - mniej znaczy więcej. Staram się żeby fotografie które wykonuję były jak najbardziej naturalne. Uwielbiam skupiać się na szczegółach, emocjach - to właśnie od nich zależy prawdziwa wartość zdjęcia.
Jakim sprzętem fotografuję, jakie doświadczenie, jaką szkołę skończyłem... zostawiam Was z moim portfolio, tam wszystko jest nie wprost napisane.
A jeśli znajdziecie w tych zdjęciach coś pięknego, coś co Was zachwyca, odezwijcie się do mnie, zaczniemy piękną historię...

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: bPhoto id:24069
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Dominika
Dominika
(5)
Dodano: 07-12-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Ciechów
Bardzo serdecznie polecam!
Reportaż ślubny wykonany w pełni profesjonalnie, nie ma przypadkowych zdjęć, każde ujęcie jest przemyślane, każdy z gości uchwycony. Wszelkie ustalenia przed ślubem zostały w pełni spełnione. Fotograf bardzo sympatyczny, przez co nie było żadnego skrępowania. W czasie ślubu i wesela totalnie niezauważalny, nienachalny dzięki czemu na zdjęciach widać swobodę i naturalność. Poza tym pomysłowy, kreatywny, służący wsparciem w m.in. zorganizowaniu fotobudki czy zdjęć z zimnymi ogniami itp. Do tego kulturalny, elegancko ubrany - pełna klasa. Zdecydowanie dokonaliśmy najlepszego wyboru.
Emilia i Łukasz
Emilia i Łukasz
(5)
Dodano: 29-08-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Milicz
Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością, czuliśmy się bardzo swobodnie... przyjacielskie nastawienie i znakomity efekt.
Zdjęcia piękne, w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego przekazane w pięknej formie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Wszystkim planująch ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Bartka.

pozdrawiamy
Emilia i Łukasz

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.