Zobacz zdjęcia (5)
BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski, Szczecin - zdjęcie 1
BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski, Szczecin - zdjęcie 2 BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski, Szczecin - zdjęcie 3 BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski, Szczecin - zdjęcie 4 BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski id:7066

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka

Śpiew:

 • ilość osób: 16
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji opraw muzycznych ważnych imprez rodzinnych i biznesowych. Spełniamy muzyczne marzenia nowożeńców, solenizantów czy dostojnych jubilatów. Piękna, odpowiednio dobrana "muzyka z klasą", na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.Przygotowujemy specjalną oprawę muzyczną na kongresy, sympozja czy eventy. Zagramy koncert dedykowany lub uświetnimy uroczysty bankiet.
Program dobieramy stosownie do specyfiki miejsca i warunków akustycznych oraz do indywidualnych życzeń klientów.
Współpracujemy z renomowanymi lokalami: Pałac w Rymaniu, Bursztynowy Pałac, Dworek Hetmański w Koszewku, Hotel Duet w Goleniowie i Pałac w Maciejewie.
Na zaproszenie klienta z przyjemnością zagramy w jego domu lub ogrodzie.
Rok 2015 zamkneliśmy liczbą 112 koncertów. Zagraliśmy kilkadziesiąt ślubów i bankietów weselnych.
Wieloletnia działalność, dokonania artystyczne i profesjonalni muzycy to atuty firmy. Reprezentują nas 3 tria smyczkowe i trio: flet, altówka i wiolonczela. Współpracują z nami soliści Opery Szczecińskiej oraz muzycy z Berliner Filharmoniker, Filharmonii Szczecińskiej i Filharmonii Koszalińskiej. Firma posiada profesjonalne, mobilne organy, na których grają najlepsi szczecińscy organiści.

Dysponujemy także kompleksową techniką sceniczną (nagłośnienie, oświetlenie). To wszystko sprawia, ze możemy dojechać w każde miejsce z dowolnie wybrana ekipą. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy "Mistrza Ceremonii", który zadba o sprawny przebieg Państwa uroczystości od momentu przywitania gości przed ślubem aż do wzniesienia toastu.
Jako nieliczni w Polsce zajmujemy się pełną organizacją ceremonii "Ślubu Humanistycznego".
Informacje o występach na bieżąco aktualizujemy na Facebooku.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie (40)

BBK - oprawa muzyczna Dariusz Koronczewski id:7066
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2019
Pyrzyce
Data dodania: 09-09-2019

Profesjonalna, piękna i wzruszająca oprawa muzyczna ślubu w kościele. Goście byli zachwyceni grą i głosem P. Marii. Polecamy!

Dariusz Koronczewski
09-09-2019

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!!!

K
Kaja
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Łobez
Data dodania: 31-07-2019

Z całego serca polecamy oprawę muzyczną Bbk. Wybraliśmy trio smyczkowe oraz Panią organistkę na oprawę ślubu kościelnego. Muzycy w 100 procentach sprostali naszym oczekiwaniom. Zadbali o to, aby wszelkie nasze pomysły zostały zrealizowane. Dzięki nim ten dzień był najpiękniejszym w naszym życiu. Goście byli zachwyceni, polecamy bo warto!

Dariusz Koronczewski
02-08-2019

Zawsze dbamy o naszych klientów.Piękna muzyka dla Pięknych Ludzi.Wiele Szczęścia!!!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2018
Ownice
Data dodania: 04-10-2018

Chciałabym serdecznie podziękować za fenomenalną oprawę muzyczną w Kościele. To było coś pięknego i wyjątkowego. Nie ukrywam, że obawiałam się, czy muzycy sprostają moim oczekiwaniom. Teraz mogę szczerze napisać, ze to był najpiękniejszy dzień w moim życiu. Utwory jakie zostały wykonane utkwią nam w pamięci do końca życia. Wykonanie było mistrzowskie! Wybraliśmy skrzypce i organy. P. Dariusz jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym człowiekiem. Dzięki radom, doświadczeniem i długimi rozmowami telefonicznymi z P. Dariuszem dokonaliśmy trafnego wyboru. Wystarczyło zaufać dla P. Dariusza i naprawdę zostawić wszystko w Jego rękach. Każdemu życzę w tym dniu takiej Oprawy muzycznej. Dzięki uzdolnionym muzykom, ten dzień był jeszcze piękniejszy.

Pozdrawiam serdecznie
Anna

K
Kasia i Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Szczecin
Data dodania: 27-11-2017

Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi za piękną oprawę muzyczną - niesamowity kwartet smyczkowy stworzył magiczną atmosferę, a donośny głos Pana Dariusza wzruszył wszystkich gości. Dziękujemy też za cenne porady, miłe słowa i pomoc w przygotowaniu podziękowań dla rodziców. Bardzo bardzo polecamy :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Wełtyń
Data dodania: 18-07-2017

Profesjonalna, piękna i wzruszająca oprawa muzyczna ślubu. Dodała naszej uroczystości wzniosłości, a pięknie zagrane na organach i skrzypcach utwory zapadły nam i naszym gościom w pamięci. Szczerze polecam :)

O
Ola i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2017
Mrzeżyno
Data dodania: 05-05-2017

Dziękujemy Panu Darkowi i całemu zespołowi za stworzenie niepowtarzalnej i unikatowej atmosfery na naszym ślubie. Pan Dariusz uratował nas z opresji, gdy przechodzilismy przez niemiłe perypetie z innym zespołem. Profesjonalizm zespołu na najwyższym poziomie. Nawet najbardziej zatwardziali panowie uronili łezkę. Dziękujemy bardzo i bardzo bardzo polecamy każdemu.

k
kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Granowo
Data dodania: 09-03-2017

Zespół nie ma sobie równych. Lepszego nie spotkaliśmy. Nasi przyjaciele i nasze rodziny są tego samego zdania. Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę i uczynienie naszego wesela wyjątkowym i niezapomnianym nie tylko dla nas, ale również dla naszych gości. POLECAM!!!

T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2016
Szczecin
Data dodania: 09-03-2017

Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Muzyczne trio smyczkowe to poezja dla ucha i duszy. Atmosfera była wyniosła i oddała to wszystko co mogliśmy sobie wymarzyć. Pięknie wszystko zapięte na ostatni guzik :) Wszystkim polecamy pana Dariusza bo to profesjonalista najwyższych lotów :) Pozdrawiamy gorąco.

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 20926

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie