Zobacz zdjęcia (5)
BEARDTENDER BAR -  BAR NA WESELE. Z KOKTAJLI ZROBILIŚMY SZTUKĘ., Katowice - zdjęcie 1
BEARDTENDER BAR -  BAR NA WESELE. Z KOKTAJLI ZROBILIŚMY SZTUKĘ., Katowice - zdjęcie 2 BEARDTENDER BAR -  BAR NA WESELE. Z KOKTAJLI ZROBILIŚMY SZTUKĘ., Katowice - zdjęcie 3 BEARDTENDER BAR -  BAR NA WESELE. Z KOKTAJLI ZROBILIŚMY SZTUKĘ., Katowice - zdjęcie 4 BEARDTENDER BAR -  BAR NA WESELE. Z KOKTAJLI ZROBILIŚMY SZTUKĘ., Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

BEARDTENDER BAR - BAR NA WESELE. Z KOKTAJLI ZROBILIŚMY SZTUKĘ. id:51377

Katowice, śląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Mobilny Bar na Twojej imprezie firmowej, weselu, evencie.

Jeżeli szukasz niepowtarzalnych wrażeń - nie musisz przeglądać dalej!

MACIE WĄTPLIWOŚCI? ZAPROSIMY WAS NA SPECJALNĄ DEGUSTACJĘ PROPONOWANYCH KOKTAJLI!


O Nas:
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez od lat. Obsługiwaliśmy małe, prywatne domówki jak i duże wesela oraz imprezy firmowe.
Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w szeroko pojętej gastronomii.
Dysponujemy nowym, czarnym pikowanym barem, eleganckimi, złotymi akcesoriami barmańskimi oraz przepięknym szkłem rożnego rodzaju. Posiadamy najwyższej jakosci blendery i smoking guny. Pracujemy również przy użyciu suchego lodu, ciekłego azotu, ognia czy jadalnych kwiatów.


Dlaczego My?

Wyznajemy zasadę, ze dobry produkt broni się sam, dlatego pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości składnikach.
Na każdą imprezę tworzymy unikalne i niepowtarzalne menu, aby Państwa goście poczuli się jeszcze bardziej wyróżnieni.
Pracując na codzień w najlepszych restauracjach i Cocktail Barach mamy stały kontakt z gośćmi i jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami.
Na naszym barze oprócz najwyższej jakości składników znajdziecie również wiele domowych przetworów, syropów, bittersów, nalewek a każda Młoda Para otrzymuje od Nas specjalny,
własnoręcznie wykonany prezent, najczęściej w postaci butelki pysznego domowego likieru/nalewki/wina. Na Państwa życzenie przygotujemy również menu wegan, lub inne dostosowane do Państwa diety.
Zajmiemy się zakupami, wystrojem baru, oraz wszystkim tym, co niezbędne aby w tym wyjątkowym dniu mieli Państwo jak najmniej spraw na głowie.Wystawiamy faktury VAT.

liczba odwiedzin: 1058

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie