Zobacz zdjęcia (5)
Best Music - SUPER Dj-e na Twoje WESELE !!!, Rybnik - zdjęcie 1
Best Music - SUPER Dj-e na Twoje WESELE !!!, Rybnik - zdjęcie 2 Best Music - SUPER Dj-e na Twoje WESELE !!!, Rybnik - zdjęcie 3 Best Music - SUPER Dj-e na Twoje WESELE !!!, Rybnik - zdjęcie 4 Best Music - SUPER Dj-e na Twoje WESELE !!!, Rybnik - zdjęcie 5
1 / 5

Best Music - SUPER Dj-e na Twoje WESELE !!! id:13306

Rybnik, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Od kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel, bankietów, dyskotek, studniówek, bali sylwestrowych, karnawałowych, oraz przeróżnych imprez okolicznościowych.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firm: DENON i PIONEER. Posiadamy nagłośnienie firmy PROEL, oraz odpowiednie oświetlenie. Gramy wyłącznie największe taneczne hity, począwszy od najnowszych utworów z aktualnych list przebojów, po utwory z kilkunasto a nawet kilkudziesięcioletnią historią.... Repertuar muzyczny jest dobierany indywidualnie zgodnie z życzeniami Klienta. Jesteśmy w stanie zaprezentować niemal każdy utwór który przyjdzie Wam do głowy.
Pełen profesjonalizm z naszej strony w połączeniu z atrakcyjną ceną jest gwarancją udanej i niezapomnianej imprezy. Serdecznie zapraszamy !!!

Ps.
Posiadamy w swej ofercie również nowe samochody do ślubu w atrakcyjnych cenach:
1. Volvo XC90 z 2017 r.
2. BMW 530 z 2017 r.
3. MERCEDES GLE z 2011 r.

liczba odwiedzin: 1928

Popularne miasta w okolicy