Zobacz zdjęcia (5)
BESTFILM - film na najwyższym poziomie !!, Bełchatów - zdjęcie 1
BESTFILM - film na najwyższym poziomie !!, Bełchatów - zdjęcie 2 BESTFILM - film na najwyższym poziomie !!, Bełchatów - zdjęcie 3 BESTFILM - film na najwyższym poziomie !!, Bełchatów - zdjęcie 4 BESTFILM - film na najwyższym poziomie !!, Bełchatów - zdjęcie 5
1 / 5

BESTFILM - film na najwyższym poziomie !! id:7026

Bełchatów, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Jeżeli chcecie otrzymać film który będzie reportażem z tak ważnego dla Was dnia. Film bez zbędnych dłużyzn, tandetnych animacji itd. Zgłoście się do nas !!
Stworzymy dla Was wspanialy film o Was samych, o Waszym szczęściui miłości. To będzie pamiątka na całe życie - pozwólcie, że to my stworzymy ją dla Was.
GWARANTUJEMY sprzęt cyfrowy, nagrania wideo wspomagane cyfrowymi rejestratorami dzwięku, operatorów z doświadczeniem, stabilne ujęcia oraz filmowe kadry.
Działamy na terenie całej Polski.

Opinie (2)

BESTFILM - film na najwyższym poziomie !! id:7026
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data dodania: 20-10-2011

Jeśli chcecie mieć profesjonalnie zrobiony film z jednego z najważniejszych dni waszego życia to serdecznie polecamy wszystkim firmę BestFilm! Film z naszego wesela jest super, ekstra jakość, dźwięk, obraz! Wszystko pieknie i dynamicznie zmontowane. To jest to czego oczekiwaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Ewelina i Kamil

B
Beata
5.00
 / 5
Data dodania: 14-10-2011

POLECAMY, POLECAMY I JESZCZE RAZ POLECAMY ! Rewelacyjnie zmontowany film ! świetnie dobrana myzyka która idealnie komponuje się z momentami wesela, ciekawe ujęcia, duże zaangażowanie i pomysłowość, ! dogodna cena a jakość filmu napewno WAS pozytywnie zaskoczy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, dziękujemy za śliczną pamiątkę z tego wspaniałego dla nas dnia i szczerze wszystkim POLECAMY :) .

liczba odwiedzin: 3011

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bełchatów

Popularne miasta w okolicy