Zobacz zdjęcia (5)
Betty Bright - Wedding Planner - Konsultantka Ślubna, Szczecin - zdjęcie 1
Betty Bright - Wedding Planner - Konsultantka Ślubna, Szczecin - zdjęcie 2 Betty Bright - Wedding Planner - Konsultantka Ślubna, Szczecin - zdjęcie 3 Betty Bright - Wedding Planner - Konsultantka Ślubna, Szczecin - zdjęcie 4 Betty Bright - Wedding Planner - Konsultantka Ślubna, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Betty Bright - Wedding Planner - Konsultantka Ślubna id:54151

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Nazywam się Beata Paszkiewicz i z przyjemnością pomogę Wam zorganizować wymarzony ślub i wesele. Dołożę wszelkich starań aby TEN DZIEŃ dla Was oraz Waszych gości był wyjątkowy. Wspieram Was na każdym kroku przygotowań, inspiruję, dekoruję, pomagam w organizacji oraz czuwam nad spokojnym przebiegiem ślubu i wesela.
Współpracuję z Parami z Polski oraz z zagranicy.

Decydując się na współpracę ze mną otrzymacie nie tylko moje wsparcie, ale także sprawdzony zespół usługodawców i dostawców. Zależy mi aby Wasz dzień był wyjątkowy dla Was oraz Waszych gości. Wizja uroczystości zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie. Oferuję dokładnie to, czego potrzebujecie.

Zajmuję się zarówno kompleksową organizacją i koordynacją uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych oraz eventów, jak i wybranymi przez Was usługami z oferty. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, co pozwala nam wspólnie stworzyć wyjątkowe wydarzenia.

Doświadczenie, pasja oraz współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami, pomagają mi planować i organizować uroczystości ślubno-weselne. Jestem urodzoną organizatorką, mam duże doświadczenie zarówno w organizacji rodzinnych uroczystości, jak i dużych wydarzeń komercyjnych, od 2001 roku działam na rynku branży eventowej.

Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną oraz Event Managerem, ukończyłam profesjonalne kursy dotyczące organizacji imprez, a także studia magisterskie “Turystyka i Rekreacja” oraz studia podyplomowe “Public Relations”.

Zdobytą wiedzę wykorzystuję do pomocy w spełnianiu marzeń Par Młodych o wyjątkowym i pięknym ślubie i weselu, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

"Nie planujemy tylko Waszego ślubu i wesela. Tworzymy wspomnienia."

Staram się zarażać ludzi dobrą energią oraz przekazać, że cudownie jest mieć i… spełniać marzenia. Kocham ludzi, taniec, eventy oraz śluby i wesela. Moje motto brzmi:
"Always look on the bright side of life."

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki świetnych chłopców. Wiem jakimi wspaniałymi wydarzeniami są ślub i wesele: "To był jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu." Tego i Wam również życzę.

Zapraszam do współpracy, z ogromną przyjemnością pomogę Wam zorganizować TEN wyjątkowy dzień.

W ramach Kompleksowej organizacji i koordynacji ślubu i wesela zajmę się dla Was takimi kwestiami jak:
Opieka nad Młodą Parą podczas całego okresu przygotowań;
Dostarczenie informacji dotyczących obowiązujących procedur i przepisów związanych z zawarciem związku małżeńskiego;
Negocjowanie warunków z podwykonawcami, wstępna rezerwacja terminów;
Stworzenie harmonogramu przygotowań i bieżące jego uaktualnianie, dopilnowanie terminów w także płatności;
Opracowanie kosztorysu ślubu i wesela w oparciu o wytyczne Pary Młodej;
Typowanie idealnego miejsca na ceremonię ślubną oraz przyjęcie weselne;
Zaproponowanie optymalnego ustawienia sali oraz wsparcie w planowaniu usadzenia gości;
Kreacja stylu, motywu lub tematu przewodniego uroczystości – zgodnie z marzeniami Młodej Pary;
Pomoc w wyborze menu weselnego, tortu, ciast, alkoholi, napojów bezalkoholowych;
Przygotowanie propozycji dekoracji i oprawy kwiatowej uroczystości oraz przyjęcia;
Pomoc w znalezieniu efektownego prezentu dla rodziców, dziadków oraz świadków;
Organizacja upominków i podziękowań dla gości;
Organizacja oprawy muzycznej ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego;
Organizacja fotograficznego reportażu ślubnego, sesji plenerowej;
Organizacja filmowego reportażu ślubnego;
Pomoc w wyborze strojów ślubnych i dodatków Pary Młodej;
Pomoc w doborze strojów dla druhen, świadków;
Organizacja fryzury ślubnej próbnej i finałowej Panny Młodej;
Organizacja wizażystki dla Panny Młodej oraz gości;
Zorganizowanie indywidualnych lekcji tańca;
Ustalanie formy organizacji oczepin;
Organizacja pojazdu dla Młodej Pary;
Zaplanowanie transferów dla gości weselnych,
Rezerwacja i koordynacja miejsc noclegowych;
Wyszukanie osobistego trenera fitness;
Pomoc w wyborze zaproszeń ślubnych; na życzenie także organizowanie wysyłki zaproszeń ślubnych oraz potwierdzanie przybycia gości;
Doradztwo w wyborze papeterii ślubnej: winietki, menu dla gości, zawieszki na alkohol, informatory ślubne, plan usadzenia gości, itp.;
Organizacja Candy Baru, Wiejskiego stołu etc.;
Zapewnienie dodatkowych atrakcji ślubno-weselnych: pokaz tańca, pokazy artystyczne, pokazy pirotechniczne, fire show, czekoladowa fontanna, lampiony szczęścia, itp.;
Stworzenie ślubnej strony internetowej;
Opracowanie szkicu harmonogramu uroczystości i wesela dla Pary Młodej oraz dla podwykonawców;
Obecność dwóch koordynatorów w dniu ślubu i wesela;
Dbanie o Parę Młodą oraz gości weselnych podczas koordynacji dnia ślubu i wesela.

Z przyjemnością przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę. Każdą organizację ślubu i wesela wyceniam indywidualnie w zależności od zakresu usług.

Serdecznie zapraszam na spotkanie i rozmowę.
Wasza Beata
Betty Bright - Wedding Planner

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zawsze dokładam wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Słucham, doradzam, inspiruję, organizuję, dekoruję… spełniam Wasze marzenia. Niech ślub i wesele będą jednymi z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.
Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną,
Szanuję Wasz cenny czas i pieniądze,
Posiadam doświadczenie,
Jestem na bieżąco z polskimi oraz zagranicznymi trendami,
Współpracuję ze sprawdzonymi podwykonawcami,
Odciążam Was w zawiłych aspektach organizacji Dnia Ślubu,
Naładuję Was dobrą energią,
Proponuję kreatywne rozwiązania,
Zdejmę z Was stres związany z przygotowaniami,
Obdarzam Was poczuciem bezpieczeństwa,
Pozostajemy w stałym kontakcie,
Będę Waszym partnerem w organizacji ślubu i wesela.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Możecie na mnie liczyć na każdym kroku podczas organizacji Waszego najważniejszego dnia w życiu, ponieważ wiem, jak ważne jest wsparcie. Wspólnie zaplanujemy Wasz wyjątkowy dzień. Czuwam nad spokojnym przebiegiem przygotowań, Waszej uroczystości oraz wesela.

Pomogę Wam spełniać marzenia o pięknym ślubie oraz weselu.
Oto nasze etapy współpracy:
Krok 1
Poznajmy się
Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością poznam Was, Wasze marzenia, wizję Waszego ślubu i wesela. Poznam Wasze oczekiwania i wyobrażenia. To pozwoli mi przygotować ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb.
W zależności od Waszych preferencji oraz możliwości zapraszam na niezobowiązujące spotkanie lub rozmowę przez Skype, Messenger lub WhatsApp.
Krok 2
Przygotowanie oferty
Na podstawie uzyskanych informacji przygotowuję dopasowaną ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwań. Proponuję rozwiązania, prezentuję warunki współpracy, tak abyście to Wy w domowym zaciszu mogli dokonać właściwego dla siebie wyboru.
Krok 3
Podpisanie umowy
Jeśli czujecie, że chcecie powierzyć organizację Waszego ślubu i wesela właśnie mnie, kontaktujemy się ponownie, aby doprecyzować szczegóły. Po podpisaniu umowy, formalnie rozpoczynamy naszą współpracę. Wasze marzenia i wizje zmieniam w konkretne plany, harmonogramy.
Krok 4
Realizacja
Ilość spotkań i rozmów dostosowujemy do Waszych potrzeb. Kontaktujemy się mailowo, telefonicznie, bądź przez Skype. Drogą mailową przedstawię Wam propozycje podwykonawców, spośród których wybierzecie tych, którzy najbardziej odpowiadają Waszym preferencjom. Będę Waszym wsparciem. To Wam pozostawię podjęcie ostatecznej decyzji, a ja zajmę się rozmowami oraz formalnościami.
Krok 5
Koordynacja w dniu ślubu
Jeśli w dniu Waszego ślubu chcielibyście skupić się na pięknych emocjach i aby wszystkie przygotowania przebiegały w przyjemnej atmosferze, powierzcie koordynację tego dnia w ręce doświadczonej Wedding Plannerki. Będę czuwać nad tym, aby w tym dniu wszystko poszło zgodnie z planem i sprawdzę czy wszystko zostało przygotowane w miejscu ceremonii oraz miejscu wesela zgodnie z założeniami. Z ogromną przyjemnością wesprę Was w przygotowaniach w TYM cudownym dniu.
Krok 6
Podsumowanie
Po weselu, gdy emocje już opadną, pomogę Wam w dopełnieniu wszelkich formalności, finalizuję wszelkie sprawy organizacyjne, m.in. oddanie/odesłanie wypożyczonych dekoracji, podsumowaniu Waszego budżetu weselnego. Na Wasze życzenie pomogę Wam w rozliczeniu z usługodawcami. Zadbam, aby dopełnić wszelkich formalności. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby pozostały w Waszej pamięci piękne wspomnienia.

Zapraszam do kontaktu ze mną.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Każda Para jest wyjątkowa, i każdy ślub i wesele jest niepowtarzalne. Staram się aby Wasza uroczystość była niezapomniana przez Was, Wasze rodziny i najbliższych.
Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną. Stale rozwijam moje umiejętności. Zdobytą wiedzę wykorzystuję do pomocy w spełnianiu marzeń Par Młodych o wyjątkowym i pięknym ślubie i weselu.
Estetyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Interesuję się sztuką i jestem instruktorką tańca. Dbam o detale i tworzę śluby i wesela, które pozostają w pamięci. Zmieniam Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia.
Sporządzam i czuwam nam ślubnym terminarzem przygotowań moich Par. Dobry plan to podstawa. Przywiązuję dużą wagę do detali, bo dzięki nim możemy stworzyć harmonijną całość.
Taniec, śluby i wesela są moją pasją i za każdym razem wkładam całe moje serce w swoją pracę. Jestem na bieżąco z trendami ślubnymi. Zależy mi aby Wasz dzień ślubu był wyjątkowy.
Organizuję śluby i wesela w dobrym guście. Posiadam własną niezależną pracownię dekoratorską "Classy & Elegant Decor", dzięki czemu otrzymujecie propozycje dekoracji dopasowanej do Waszego stylu.
Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami. Zależy mi na tym, aby świadczone przez nich usługi były na najwyższym poziomie i ich styl pracy pasował do Was i Waszej wizji ślubu i wesela.
Przez cały okres przygotowań pozostajemy w stałym kontakcie. Jestem dla Was i możecie liczyć na moje wsparcie. Ustalamy dogodny sposób kontaktu, dopasowany do Waszego rytmu życia.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Zapraszam do współpracy Pary, które:
⋅ cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług

⋅ chcą oddać organizację ślubu i wesela w ręce profesjonalistki

⋅ mieszkają za granicą i szukają wsparcia „na miejscu”

⋅ są przerażone ilością technicznych kwestii przy organizacji przyjęcia

⋅ dbają o prestiż i pragną wyjątkowej uroczystości oraz przyjęcia,

⋅ są zapracowane, nie mają czasu na zorganizowanie ślubu i wesela

⋅ dbają o szczegóły i są perfekcjonistami

⋅ planują wesele w plenerze lub za granicą

⋅ marzą o pięknym, oryginalnym i stworzonym z pomysłem wydarzeniu

⋅ chcą celebrować ten dzień i dobrze się bawić z najbliższymi

Decydując się na współpracę ze mną otrzymasz nie tylko moje wsparcie, ale także sprawdzony zespół usługodawców i dostawców. Zależy mi aby Wasz dzień był wyjątkowy dla Was oraz Waszych gości. Wizja uroczystości zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie. Oferuję dokładnie to, czego potrzebujecie.

Zajmuję się zarówno kompleksową organizacją i koordynacją uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych oraz eventów, jak i wybranymi przez Was usługami z oferty. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, co pozwala nam wspólnie stworzyć wyjątkowe wydarzenia.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Każdy moment jest odpowiedni aby rozpocząć współpracę z Konsultantką ślubną. Jeśli ilość spraw związanych z przygotowaniami ślubnymi Was przytłoczyła lub po prostu potrzebujecie wsparcia w przygotowaniach ślubu i wesela, skontaktujcie się śmiało ze mną. Nawet jeśli macie już zorganizowaną część elementów, pomogę Wam dopasować pozostałe elementy, tak aby wszystko pasowało do siebie i stworzyło piękny spójny efekt. Możecie skontaktować się ze mną na początku planowania ślubu i wesela – nawet 2 lata przed planowanym wydarzeniem, a także jeśli do Waszego wyjątkowego dnia pozostało kilka miesięcy lub tygodni. Dopasuję się do Waszych planów. Oczywiście im wcześniej skontaktujecie się Państwo ze mną tym korzystniej dla Nas, będziemy mieć do wyboru większą liczbę najlepszych usługodawców.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem absolwentką szkoleń rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, m.in. Agencji Wytwórni Ślubów oraz Perfect Day. Jestem magistrem "Turystyki i Rekreacji". Ukończyłam także międzynarodowe szkolenie New Skills - Wedding Planning.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2004 roku, najpierw jako organizatorka atrakcji weselnych oraz instruktorka pierwszego tańca, następnie od wielu lat dekoruję oraz kompleksowo organizuję śluby i wesela.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest wyjątkowy. Staram się, żeby każda uroczystość była na swój sposób nietypowa i na długo zapadła w pamięci Waszej i Waszych gości. Dzięki mojej otwartości oraz tolerancji, Pary darzą mnie zaufaniem i organizuję na życzenie oryginalne śluby i wesela.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Tak, podejmiemy się realizacji uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego za granicą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jesteśmy w stałym kontakcie. Preferowana forma kontaktu to maile oraz WhatsApp.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posiadam doświadczenie we współpracy z Parami z zagranicy. Bardzo często są to Pary z Niemiec oraz ze Skandynawii.
Posługuję się językiem niemieckim oraz angielskim.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Ustalamy preferowany przez obie strony sposób komunikacji i jesteśmy z Wami w stałym kontakcie. Najczęściej są to Whatsapp oraz eMail.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9552121120
Adres: Szczecin, , 70-888, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 93

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie