*Biała* Perła do Ślubu id:10389

Oferta
Dodaj do plannera

Cenicie sobie oryginalny styl, nowoczesność i komfort?

Jeżeli tak, to mamy coś dla Was !

W tym niepowtarzalnym i wyjątkowym dniu jakim jest ślub, istotną rolę odgrywa bardzo wiele rzeczy. Niewątpliwie jedną z nich jest odpowiedni, nowoczesny i niepowtarzalny samochód dla Pary Młodej. Dlatego proponujemy Wam przejazd do ślubu nową Hondą CR-V rok modelowy 2013 w kolorze WHITE ORCHID PEARL.

Prezentowany samochód to najbogatsza wersja wyposażeniowa EXECUTIVE, wyposażona między innymi w skórzaną czarną tapicerkę, dwustrefową klimatyzację, szklany panoramiczny dach oraz automatyczną skrzynię biegów.

Przestronne i nowoczesne wnętrze, wygodne tylne fotele z regulacją pochylenia oparcia oraz sympatyczna atmosfera stworzona przez kierowcę sprawią, że przejazd do ślubu stanie się też jednym z wyjątkowych wspomnień tego dnia.

Zapewniamy nienaganną kulturę, prezentację, dyspozycyjność oraz punktualność naszego kierowcy.

W ramach przewozu do ślubu możemy zapewnić profesjonalną dekorację samochodu żywymi kwiatami. Istnieje też możliwość udekorowania samochodu w wybranej przez Parę Młodą kwiaciarni. Dekoracja samochodu prezentowana na zdjęciach jest dekoracją przykładową i nie jest wliczona w cenę usługi przewozu.

Więcej informacji o samochodzie, usłudze oraz wolnych terminach udzielamy telefoniczny.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Honda
  • Kolor: biały

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

*Biała* Perła do Ślubu
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Data dodania: 22-05-2013
Liczba odwiedzin: 1526

Nowe ogłoszenia