Zobacz zdjęcia (5)
Biel Czerń Kolor - Fotografia Ślubna , Gliwice - zdjęcie 1
Biel Czerń Kolor - Fotografia Ślubna , Gliwice - zdjęcie 2 Biel Czerń Kolor - Fotografia Ślubna , Gliwice - zdjęcie 3 Biel Czerń Kolor - Fotografia Ślubna , Gliwice - zdjęcie 4 Biel Czerń Kolor - Fotografia Ślubna , Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Biel Czerń Kolor - Fotografia Ślubna id:11776

Gliwice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

Wasz dzień - nasza perspektywa. Naszym celem jest zachowanie najpiękniejszych momentów w Waszym życiu. Swoją pracę wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół.

Otrzymujecie od nas wszystkie zdjęcia ślubne (ok. 1300 sztuk) na płycie w personalizowanym pudełku, wszystkie poddane korekcie graficznej i dostosowane pod druk/wywołanie, płytę DVD z prezentacją z fotografiami i podkładem muzycznym, galerię internetową z osobistym loginem i hasłem oraz fotoksiążkę (format 20×30, ekoskóra, 28 stron) lub album tradycyjny (format 30×30, zawierający 130 zdjęć w wymiarze 10×15 cm bądź 50 zdjęć w wymiarze 15x21cm) – to Wy wybieracie ujęcia, które mają się w nim znaleźć.

Usługa zawiera fotografowanie przez dwie osoby:

>Przygotowań (zarówno u Pani, jak i Pana młodego – w tym błogosławieństwo)
>Ceremonii zaślubin
>Wesela ( do ok. 1:00)
>Pleneru (wykonanego w dzień ślubu, bądź w innym dogodnym dla Państwa terminie)

Powyższa oferta jest elastyczna – istnieje możliwość modyfikacji, aby jak najlepiej dostosować do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu w celu przekazania większej ilości szczegółów oraz zaprezentowania przykładowych albumów/fotoksiążek.

Promocja na fotoreportaże ślubne w miesiącach grudzień – kwiecień!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gliwice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1328

Popularne miasta w okolicy