Zobacz zdjęcia (5)
BM PARTY COLLECTIVE, Chorzów - zdjęcie 1
BM PARTY COLLECTIVE, Chorzów - zdjęcie 2 BM PARTY COLLECTIVE, Chorzów - zdjęcie 3 BM PARTY COLLECTIVE, Chorzów - zdjęcie 4 BM PARTY COLLECTIVE, Chorzów - zdjęcie 5
1 / 5

BM PARTY COLLECTIVE id:14474

Chorzów, śląskie

O nas

Jeśli chcecie państwo aby organizowane przez was wesela ,urodziny, rocznice ślubu,różnego rodzaju bale lub imprezy firmowe były na jak najwyższym poziomie, ubarwione profesjonalnym oświetleniem nagłośnione wysokiej klasy sprzętem,prowadzone przez wodzireja z wieloletnim doświadczeniem a goście byli rozpieszczani zabawą przy muzyce serwowanej przez deejay-a z mistrzowskim tytułem to trafiliście państwo na właściwe ogłoszenie.
Grupa BM PARTY COLLECTIVE powstała z myślą o jak najwybredniejszych gustach klienta.
Ponad dwudziestoletnia praktyka w prowadzeniu i organizacji imprez okolicznościowych daje nam możliwość wykonania każdego powierzonego nam zadania na bardzo wysokim poziomie .
Każda impreza rządzi się swoimi prawami wiec i my każdą traktujemy indywidualnie co powoduje
że państwa impreza będzie jedyna w swoim rodzaju .Oferujemy również kompleksową pomoc w przygotowaniu państwa imprezy. Nasza firma zajmuje się również organizacją , nagłośnieniem ,oświetleniem oraz oprawą muzyczną i artystyczną takich imprez jak koncerty,festyny, promocje lub szkolenia .
Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych i zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie do państwa potrzeb .
BM PARTY COLLECTIVE TO WYŻSZY WYMIAR TWOJEJ IMPREZY !!!!!!!!!!
BM PARTY COLLECTIVE

liczba odwiedzin: 1374

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie