Zobacz zdjęcia (5)
BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO, Opole - zdjęcie 1
BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO, Opole - zdjęcie 2 BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO, Opole - zdjęcie 3 BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO, Opole - zdjęcie 4 BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO id:23151

Opole, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: biały

BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE, a może CABRIO?

Miłośnikom motoryzacji logo BMW jest doskonale znane. Jeżeli chcielibyście, aby samochód producenta z Bawarii towarzyszył Wam w najważniejszej drodze życia - dobrze trafiliście!

Wybieracie wersję elegancką, sportową, a może klasyczną?

Mamy dla Was eleganckie BMW F30 w kolorze białym, ponad 400-konne BMW E93 cabrio w kolorze spacegrau metallic, zmieniające się po złożeniu metalowego dachu w sportowe coupe i stylowego cabrio youngtimera - BMW E30 w przepięknym, unikatowym, niebieskim kolorze - neonblau-metallic.

Nasze auta nie tylko zawiozą Was do ślubu, udostępniamy je również na sesje fotograficzne i eventy - zawsze z eleganckim kierowcą.

Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie, a ofertę dostosowujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań. Cena obsługi uroczystości ślubnej zaczyna się już od 650 zł.

Skórzana tapicerka, system audio professional BMW, przyciemniane szyby, klimatyzacja czy napoje dla Młodej Pary to dla nas standard.

Serdecznie zapraszamy.


---
Dodatkowe zdjęcia przesyłamy na życzenie.

Opinie (1)

BMW do ŚLUBU - LIMUZYNA, SPORTOWE COUPE lub CABRIO id:23151
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2015
Sobótka
Data dodania: 10-10-2016

Obsługa najwyższa klasa, auto piękne zadbane. Do tego jeżeli ktoś lubi to rewelacyjne nagłośnienie więc do ślubu można sobie posłuchać muzyczki. Gorąco polecam!!!

liczba odwiedzin: 2036

Popularne miasta w okolicy