Zobacz zdjęcia (5)
Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu , Toruń - zdjęcie 1
Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu , Toruń - zdjęcie 2 Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu , Toruń - zdjęcie 3 Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu , Toruń - zdjęcie 4 Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu , Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu id:45991

Toruń, kujawsko-pomorskie

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Bojarczuk Family Ensemble to zespół profesjonalnych muzyków, wykształconych na uczelniach w Polsce i za granicą. Mamy duże doświadczenie w usługach ślubnych i różnorodnych eventach. Możemy zapewnić Wam nie tylko piękną oprawę ślubną w kościele, ale także zagrać profesjonalnie całą mszę św.

W naszym repertuarze ślubnym znajdują się wszystkie tradycyjnie wykonywane utwory Ave Maria- Bacha, Schuberta, Cacciniego, Misja, marsze weselne- Mendelsona, Wagnera, a także piosenki znane i lubiane. Chętnie przygotujemy repertuar ,,na życzenie".

Jesteśmy idealnym zespołem na małe przyjęcie, doskonałym na delikatny klimat uświetniający Waszą uroczystość. Muzyka swingowa, wokalno-instrumentalna, klasyczna, przyjemna, która nie zdominuje pięknej uroczystości. Możemy też zaprezentować podczas przyjęcia koncert -show np. z piosenką francuską-Edith Piaf, polską-od lat przedwojennych po przeboje lat 2000, czardasze i romanse na akordeon i skrzypce.

Gramy i śpiewamy: koncerty, śluby, eventy w duecie. Współpracujemy z przyjaciółmi muzykami, aktorami. Mamy wiele do zaoferowania i nieustannie pracujemy nad tym, aby oferować jeszcze więcej. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i oferowanych przez nas możliwościach.

liczba odwiedzin: 1049

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie