Zobacz zdjęcia (5)
Bonin Photography, Poznań - zdjęcie 1
Bonin Photography, Poznań - zdjęcie 2 Bonin Photography, Poznań - zdjęcie 3 Bonin Photography, Poznań - zdjęcie 4 Bonin Photography, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Bonin Photography id:43490

Poznań, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Nietuzinkowe kadry wysokiego człowieka:)
Cześć!

Na imię mam Piotr. Fotografią zajmuję się od kilkunastu lat.

W fotografii najbardziej cenię sobie relacje między ludzkie. Dlatego też dążę do osobistego poznania Was moi mili na chwilę przed momentem, w którym staniecie przed moim aparatem. W naszej relacji najważniejsza dla mnie jest naturalność. Pragnę być świadkiem niczym nieskrępowanych emocji. Waszych szczerych i pełnych uśmiechów, łez radości, kwintesencji szczęścia.

Pomimo mojego słusznego wzrostu zawsze staram się być niewidoczny. W ten sposób chcę ograniczyć Wasz stres do minimum. W trakcie reportażu pozwoli to na zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych detali Waszej uroczystości. Wszystko to zbuduje niezwykłą opowieść, w której zagracie główne role.

Jestem kawoszem. Dobrej kawy nie odmówię. Zapraszam.

Opinie (4)

Bonin Photography id:43490
Średnia ocen: 4,20 / 5 z 4 opinii
4,20
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Jedlnia-Letnisko
Data dodania: 23-03-2021

Najlepsza osoba jaka mogliśmy sobie wymarzyć do uchwycenia tak ważnego dla nas dnia. Profesjonalny, terminowy z poczuciem estetyki. Dziękujemy Piotrze!!

W
Weronika i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-09-2020
Pniewy
Data dodania: 19-03-2021

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera podczas uwiecznienia najpiękniejszego dnia w naszym życiu! Zdjęcia które dostaliśmy są piękne :) Serdecznie polecamy!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Poznań
Data dodania: 19-03-2021

Z całego serca polecam. Fotografie są fenomenalne, Piotr chwyta w obiektyw najpiękniejsze momenty, które teraz możemy wspominać i cieszyć się nimi. Piotr to bardzo profesjonalny a przy tym przemiły człowiek, przy którym czuliśmy się bardzo swobodnie, dzięki czemu zdjęcia wyszły przepiękne❤

M
Monika
1.80
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Sieraków
Data dodania: 17-10-2022

Fotograf stracił cześć zdjęć z naszego ślubu i wesela. Do dziś dnia nie potrafi w rzetelny sposób wyjaśnić nam co właściwie stało się z tymi zdjęciami. Z własnego wesela nie mamy ani jednego zdjęcia z własnymi rodzicami, rodzeństwem, z dziadkami itd. Nie mamy ani jednego zdjęcia z oczepin. W większości zdjęcia to ujęcia z parkietu, gdzie wiadomo kto jaką ma minę i pozę. Jakby tego było mało, niektóre odbitki dotarły do nas poskejane, lub poplamione dziwna substancja. Fotograf sugeruje, że to ja sama poplamilam odbitki, aby go oczerniać. To jest szczyt bezczelności. Nikomu nie polecam, a wręcz ostrzegam przed tym Panem. Szkoda Waszych pieniędzy, a przede wszystkim szkoda nerwów.

Piotr
22-10-2022

Pani Moniko, nie jestem zwolennikiem internetowych dyskusji, natomiast czuję potrzebę odniesienia się do Pani komentarza, gdyż jest dla mnie krzywdzący, a sytuacja przedstawiona została przez Panią z pominięciem wielu istotnych faktów, w tym przede wszystkim mojej postawy względem Was, gdyż na każdym etapie naszej współpracy wychodziłem Wam naprzeciw, chcąc zapewnić Wam najwyższe standardy i miłą atmosferę współpracy, o co dbam zawsze i względem wszystkich Par.

Przede wszystkim zaskoczyła mnie zawarta w Pani komentarzu opinia o wykonanych dla Was zdjęciach, gdyż wcześniej mailowo wyraziła Pani zupełnie inne zdanie, pisząc do mnie m.in, że “zdjęcia są przepiękne”, “podobają mi się wszystkie” (są to fragmenty bezpośrednio z Pani maila).

Jeśli zaś chodzi o brakujące zdjęcia, to wielokrotnie wyjaśniłem to już zarówno mailowo, jak i telefonicznie, powtórzę raz jeszcze i tutaj - zdjęcia, o których Pani pisze, niestety nie zapisały się na karcie pamięci w aparacie z nieznanych mi przyczyn i tym samym pomimo podejmowanych prób i weryfikowania tej kwestii na różne sposoby nie jest możliwe ich odzyskanie. Pragnę raz jeszcze podkreślić, że była to niewielka część wszystkich fotografii - niezapisane zdjęcia to fotografie z fragmentu oczepin, wykonałem dla Was i otrzymaliście ode mnie nie tylko zdjęcia z wesela (z wyjątkiem wspomnianej wyżej niewielkiej jego części), ale też przygotowań, ceremonii ślubnej oraz dwie sesje - narzeczeńską i poślubną. Okazałem tutaj Wam pełne zrozumienie I uzgodniliśmy zwrot części mojego wynagrodzenia, na co przystaliście, środki ode mnie otrzymaliście, a Pani potwierdziła (także mailowo), że porozumieliśmy się w tej sprawie i nie będziecie mieli względem mnie innych roszczeń.

Krótko po tym otrzymałem od Pani bardzo nieprzyjemną w wydźwięku wiadomość (pozwolę sobie tego już nie cytować), jakobym miał wysłać Pani posklejane czy też zabrudzone wywołane zdjęcia. W mojej odpowiedzi nie zarzuciłem, że to Pani poplamiła te odbitki, a jedynie napisałem, że nie wiem, jaki ja miałbym mieć interes w takim działaniu. Niezależnie od tego, po raz kolejny wychodząc Wam naprzeciw, zaproponowałem, że wywołam dla Was te zdjęcia ponownie (i nieodpłatnie), prosząc tylko o wskazanie konkretnych fotografii. Nie otrzymałem do dziś od Pani odpowiedzi na tę propozycję.

Prowadzę moją działalność od kilku lat i przyznam, że nigdy nie spotkałem się z takim brakiem szacunku względem mnie, jakiego mogłem doświadczyć z Pani strony, pomimo tego, że ja przez cały czas odnosiłem się do Was z profesjonalizmem, szacunkiem i kulturą.

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2674

Popularne miasta w okolicy