Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Boogie Band - muzyka na żywo na Twoim weselu id:12778

Kontakt

507-966...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (2)
Opole Lubelskie, lubelskie
Data dodania: 15-07-2014
Liczba odwiedzin: 1632

Oferta

Zespół Boogie Band powstał w 2007 roku. W większości składa się z młodych ludzi, dla których muzyka to przede wszystkim pasja. Gramy wesela, koncerty, studniówki, sylwestry i inne zabawy. Zagraliśmy już wiele imprez i posiadamy bogate doświadczenie w tej płaszczyźnie. Chyba już nic nie może nas zaskoczyć :). Bardzo dużą wagę przywiązujemy do brzmienia, zależy nam na tym aby wszystko stało na wysokim poziomie. Gramy muzykę wyłącznie na żywo, nie używamy żadnych podkładów. Zasięgiem działania obejmujemy praktycznie całą Polskę. Bogaty repertuar gwarantuje, że każdy znajdzie muzykę dla siebie. Zapewniamy doskonałą zabawę Tobie i Twoim gościom. Bardzo starannie dobieramy repertuar tak aby każde pokolenie miało przy czym się bawić.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry zespół to podstawa udanego wesela, a samo przyjęcie dla większości ludzi jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego też do każdej imprezy podchodzimy z jednakowym, dużym zaangażowaniem. Staramy się spełnić wszelkie prośby Państwa Młodych oraz rodziny i przyjaciół. Prowadzimy oczepiny oraz zabawy dla gości, które stoją na przyzwoitym poziomie i nikogo nigdy nie upokarzają. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie kopiujemy schematów z wesela na wesele.

Nasze instrumentarium to przede wszystkim bardzo przyjemny dla ucha wokal wpierany przez instrumenty: gitara elektryczna, gitara akustyczna, klawisze, gitara basowa, perkusja, akordeon, różnego rodzaju perkusjonalia m.in. shakery, tamburyn.Dlaczego warto wybrać właśnie nas?:

Gramy w pięcioosobowym składzie (wokal, gitara elektryczna, gitara basowa, klawisze, perkusja) muzykę NA ŻYWO. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i traktujemy go poważnie.
Prowadzimy zabawy dla gości, organizujemy oczepiny, prowadzimy biesiadę za stołami
Lubimy to co robimy, muzyka to nasza pasja
Posiadamy bogaty repertuar dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie
Gramy w blokach muzycznych po 40-50 minut i 10-15 minut przerwy
W przerwach zapewniamy muzyką aby stworzyć odpowiedni klimat


Chcesz mieć udane wesele? Zatrudnij nas


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?:

Gramy w pięcioosobowym składzie (wokal, gitara elektryczna, gitara basowa, klawisze, perkusja) muzykę NA ŻYWO. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i traktujemy go poważnie.
Prowadzimy zabawy dla gości, organizujemy oczepiny, prowadzimy biesiadę za stołami
Lubimy to co robimy, muzyka to nasza pasja
Posiadamy bogaty repertuar dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Boogie Band - muzyka na żywo na Twoim weselu id:12778
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Aneta i Jarek
Dodano: 02-09-2016
Data imprezy: 20-08-2016
Miejscowość: Urzędów
ZESPÓŁ ZGRANY, REPERTUAR DOBIERAJĄ ZNAKOMICIE DO WESELNIKÓW. MŁODZI, PEŁNI POMYSŁÓW. NIEZMORDOWANI I LUBIĄ MOCNIEJSZE BRZMIENIA. GITARKA ELEKTRYCZNA I BASOWA, KLAWISZE, PERKUSJA I WOKAL - 5. NIC SIĘ NIE TŁUCZE, NIC NIE PISZCZY, CZYSTA ZABAWA Z MUZYKĄ NA ŻYWO. POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY.
(5)
Autor: Agata i Szymon
Dodano: 30-08-2016
Data imprezy: 07-05-2016
Miejscowość: Sawin
Zespół pierwsza klasa!
Niesamowite i profesjonalne brzmienia:) CZYSTY I MOCNY głos wokalistki! Gitara elektryczna jak i basowa są swietne, klawiszowiec jest bardzo dobry w tym co robi, a lepszego perkusisty nie znajdziecie na całej Lubelszczyźnie ;D ! Przez całe wesele czulismy się jak na dobrym koncercie!!!! POLECAMY ZESPÓŁ Z CZYSTYM SUMIENIEM :) pozdrawiamy wszystkich członków Boogie Band

Dane kontaktowe

Boogie Band - muzyka na żywo na Twoim weselu
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Opole Lubelskie

Nowe ogłoszenia