Zespół muzyczny ALIBI id:16538

Kontakt

503-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
605-378...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (1)
Lublin Lubelskie, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 29-09-2015
Liczba odwiedzin: 1341

Oferta

Pochodzimy z województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez i uroczystości w stylu tradycyjno – biesiadnym, grając bardzo bogaty repertuar z różnych gatunków muzycznych i z różnych czasów począwszy od lat sześćdziesiątych, a skończywszy na najnowszych hitach z dzisiejszych list przebojów.

Staramy się być elastyczni, chętnie realizując specjalne życzenia organizatorów i gości. Ktoś kiedyś powiedział: „Lubię Was, bo z Wami zawsze można się dogadać” – i tak jest naprawdę. Nie ignorujemy żadnych propozycji, które otrzymamy z Państwa strony. Gotowi jesteśmy w mgnieniu oka zorganizować zabawę – karaoke, toast, śpiewy przy stołach, tańce przy ognisku itp.

Nasze mocen strony:

Wieloletnie doświadczenie
W branży weselnej gramy już przynajmniej 10 lat. Mamy za sobą wiele bali sylwestrowych, prymicji no i oczywiście wesel. Pomimo to nie wpadamy w rutynę i do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie.

Bogate instrumentarium
Nie opieramy się jedynie na keyboardzie. Kochamy naturalne brzmienie saksofonu, gitary i akordeonu. Instrumentów tych nie wahamy się użyć na scenie!

Wszechstronny repertuar
Tak ciekawie się złożyło, że każdy z członków zespołu ma inne preferencje muzyczne, co owocuje szerokim spektrum muzycznym zespołu. Nie musisz się więc martwić, że na weselu będzie tylko disco polo albo tylko rock. Staramy się zawsze mieszać różne gatunki, aby zadowolić każdego gościa.

Zapraszamy do kontaktu!

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • saksofon

Pozostałe:

  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Zespół muzyczny ALIBI id:16538
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Ewelina
Dodano: 15-09-2016
Data imprezy: 16-07-2016
Miejscowość: Lublin Lubelskie
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela, swietna zabawa, super atmosfera,niesamowicie pozytywna energia, z czystym sumieniem polecamy ten zespól, oczepiny zabawne i w dobrym smaku, wesele zakończone śniadaniem to znak ze wszyscy się świetnie bawili !!! DZIĘKUJEMY !

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny ALIBI
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin Lubelskie
Adres:Spółdzielczości Pracy

Nowe ogłoszenia