Bracia Wardzińscy DJ Wodzirej na Wasze wesele. id:17921

Oferta
Dodaj do plannera

Bracia Wardzińscy, a mianowicie rodzeństwo z Nowego Miasta k/Płońska. Dwóch młodych chłopaków – Adam i Marcin, którzy zrobią wszystko aby Wasze przyjęcie weselne było jedyne w swoim rodzaju oraz niezapomniane. Adam zajmie się jak najlepszym doborem repertuaru według referencji pary młodej oraz poprowadzi zabawę. Marcin profesjonalnie zadba o techniczną oraz wizualną stronę naszej pracy poprzez dekorację światłem.
Organizacją imprez okolicznościowych zajmujemy się od 5 lat, chociaż już wiele wcześniej próbowaliśmy swoich sił w tej branży (dyskoteki szkolne itp.). Do każdej wykonywanej pracy podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, niezależnie od tego czy prowadzimy imprezę dla 300, czy 30 osób. Jak wcześniej napisaliśmy, przed każdą zabawą, przygotowujemy repertuar według życzeń zamawiających, jednak nigdy nie ustalamy sztywnego repertuaru „piosenka po piosence”. Staramy się obserwować reakcje bawiących się gości, i na tej podstawie dobierać repertuar. Skoro jesteśmy przy repertuarze – jest bardzo szeroki, rozpoczynając od klasyki ubiegłego wieku, kończąc na najnowszych hitach z list przebojów.
Co do kwestii technicznych – pracujemy na sprzęcie nagłośnieniowym renomowanej firmy Electro-Voice, serii EKX, oraz ZLX. Posiadany przez nas sprzęt gwarantuje niezawodność pracy oraz nie dopuszcza do sytuacji, że nagle muzyka „przestaje grać”, zaś jakość dźwięku, do której przywiązujemy wielką wagę, jest wyjątkową. Oprócz tego, zadbamy o stworzenie odpowiedniej atmosfery poprzez dekorację światłem sali weselnej. Dzięki sterowaniu efektami świetlnymi przy pomocy protokołu DMX, sprawimy że światło będzie dopasowane do obecnie granej muzyki oraz do sytuacji.

Cennik

Orientacyjna cena: 1400 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Bracia Wardzińscy DJ Wodzirej na Wasze wesele.
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Nowe Miasto
Kod:09-120
Data dodania: 28-12-2015
Liczba odwiedzin: 681

Polecamy

Nowe ogłoszenia