Zobacz zdjęcia (5)
Brothers Events - kompleksowa oprawa Waszego wesela!, Warszawa - zdjęcie 1
Brothers Events - kompleksowa oprawa Waszego wesela!, Warszawa - zdjęcie 2 Brothers Events - kompleksowa oprawa Waszego wesela!, Warszawa - zdjęcie 3 Brothers Events - kompleksowa oprawa Waszego wesela!, Warszawa - zdjęcie 4 Brothers Events - kompleksowa oprawa Waszego wesela!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Brothers Events - kompleksowa oprawa Waszego wesela! id:26899

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Wasz ślub to wyjątkowy moment w Waszym życiu.
Sprawimy żeby ten dzień był dla Was i Waszych gości jeszcze bardziej wyjątkowy!
Z własnego doświadczenia wiemy, ile spraw macie na głowie i ile stresu kosztują Was wszystkie przygotowania. Jesteśmy po to aby pomóc Wam w organizacji istotnej części wesela - oprawy artystycznej. Wystarczy, że przedstawicie nam swoje oczekiwania, a my stworzymy dla Was najbardziej odpowiednią ofertę.

Proponujemy Wam kompleksową oprawę Waszego wesela:

- NOWOŚĆ!!! - miksowanie teledysków na żywo - Video Dj's
- Dla każdej pary młody przygotowujemy profesjonalny film, pokaz zdjęć, który wyświetlamy w ekranie i tv.
- Obsługa muzyczna na najwyższym poziomie, zawsze dwóch dj-ów,najlepszy sprzęt dj'ski.
- Gry i zabawy z uczestnikami prowadzimy na przemian. Współpracujemy również z wieloma konferansjerami.
- Na wejście pary młodej i gości profesjonalna prezentacja na ekranach.
- Ogromny repertuar muzyczny, który odpowiednio dopasowujemy do uczestników wesela po wcześniejszych ustaleniach z Wami.
- Skrzypek, saksofonista to przykładowe propozycje urozmaicenia oprawy Posiadamy również listę innych atrakcji z których możecie wybierać
- Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, dostosowany zawsze indywidualnie do charakterystyki sali i ilości gości.
najwyższej jakości oświetlenie sceniczne i architektoniczne, dekoracja światłem sceny, parkietu, stołów, elementów konstrukcyjnych.
- Multimedia, telewizory HD, ekrany projekcyjne. Możecie wyświetlać na nich swoje zdjęcia, filmy.

O nas:
Jesteśmy prężnie działającą firmą rodzinną.
Dwóch braci Wojtek i Witek po wielu latach pracy w branży rozrywkowej połączyło swoje siły tworząc projekt BROTHERS EVENTS.
W Warszawie dobrze znani jako Prince Vitold i Milky Way teraz wspólnie zapraszają na parkiety realizowanych przez siebie eventów.

15 lat w branży rozrywkowej nauczyło nas przede wszystkim szacunku do tego co robimy. Satysfakcja odbiorcy to nasz priorytet. W pełni profesjonalne podejście do każdego elementu wydarzenia, a co najważniejsze dokładne poznanie potrzeby, wizji jakiej oczekuje organizator, aby móc przygotować najlepszą możliwą ofertę, a następnie zrealizować wszystkie jej punkty perfekcyjnie.

Czemu eventy są naszą pasją?
Nasza odpowiedź: „Nie ma nic piękniejszego gdy widzisz na parkiecie ludzi uśmiechniętych, szczęśliwych, którzy na te kilka godzin zapominają o problemach życia codziennego, bawią się, tańczą jakby jutra miało nie być!” Cieszymy się, że przyczyniamy się do tworzenia takiego nastroju i możemy śmiało powiedzieć, że zrobiliśmy kolejny mega event i przybić sobie piątkę.

Jaka muzyka?
Nie ograniczamy się do żadnego konkretnego gatunku. Nasze początki w klubach warszawskich silnie związane były z muzyką house i do tej pory w domowym zaciszu słuchamy jej najchętniej. Czas pokazał nam, żę najwazniejsza jest dobra zabawa, która może uwzględniać różnorodne gusty muzyczne jej uczestników. Z wielką przyjemnością patrzymy, jak cała sala buja się przy r’n’b, skacze przy YMCA, czy śpiewa ‘Przez twe oczy zielone’.

Dlatego przez te wszystkie lata zbudowaliśmy ogromną bazę muzyczną obejmującą różne gatunki muzyki. Rzadko się zdarza, że ktoś nas zaskoczy prośbą o utwór, którego nie mamy

Swoją wiedzę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia. Od lat można nas spotkać w najlepszych klubach całej Polski, grywaliśmy w USA, Tunezji, Chorwacji. Prowadziliśmy autorską audycję w legendarnej Radiostacji (MaterMIX).

Zapraszamy do współpracy...

liczba odwiedzin: 1581

Popularne miasta w okolicy